Паническо разстройство - 23

  • 71 744
  • 783
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 332
Честит празник, прекрасни дами! Желая ви спокоен и усмихнат ден, днес поне го заслужаваме  Hug

# 17
  • Мнения: 491
Честит празник, момичета! Бъдете много щастливи и сияещи днес! Simple Smile Слънчев ден!  С пожелание за повече хвалби в темата отколкото споделена болка Simple Smile Дай Боже!
bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet

# 18
  • Мнения: 267
Честит Празник, Момичета! Бъдетее мноооого силни и нека бъдем все по-добре и здрави Simple Smile))) bouquet

# 19
  • Мнения: 491
Тъкмо се връщам от преглед.
От утре увеличавам дозата на ципралекса на 10 мг (т.е. 1 хапче сутрин). Още седмица ще съм на 1 мг на ден   клонарекс - сутрин и вечер и след това започвам да ги намалявам по схема.
Сега до 17-ти съм почивка от лекари  Laughing

# 20
  • Мнения: 332
Как сте момичета?
Аз тази вечер се чувствам ужасно притеснена  Sad Много ми е напрегнато стомаха ми е свит на топка, нямам никакъв апетит едвам успявам да не се отдам на пълна паника.. Дайте съвет как да постъпя, как се спрявате вие в такива ситуации..  Cry

# 21
  • Мнения: 491
Цвети, направи си чай от мента или лайка. За свития стомах на топка много помага чай от жълт кантарион ако можеш да го пиеш.
Пусни си някой разтоварващ филм, някоя комедийка. Пусни си хубава музика, или почети някаква книга. Аз лично така гоня тревожността. С дълбоко дишане и някое от тези неща. Рисувам също и ми помага много когато ми е много зле.
Много ме разтоварват клипчета в ютюб с животни.
Ще се справиш!  Hug Няма начин, понякога имаме такива лоши моменти.

Аз днес си бях супер, само като дойдоха пред кабинета на психиатъра още няколко човека малко се разтревожих. Не обичам да съм наобиколена от много хора, прави ме нервна. Но като изключим този момент, който не беше много дълъг аз съм добре днес.
Възможно е от утре малко да ми се увеличи тревожността заради увеличаването на ципралекса, но пък си оставам на същата доза клонарекс, така, че не е задължително да се случи. Ще се опитам да се разходя утре ако времето е хубаво.

# 22
  • Мнения: 332
Благодаря ти още веднъж за подкрепата и съветите! Кротнах се малко и ще пробвам да заспя. Относно рисуването в книжарници Orange продават Антистрес книги за оцветяване (за възрастни), казват се "Не мога да заспя". Определено успяват да те разсеят, много са приятни и наистина ти се приспива в един момент.  Grinning

Не се настройвай негативно за утрешния ден, Treli, каквото стане. Ако има нещо ние сме тук!  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 749
 Hug напоследък здраво ме е стиснала хипохондрията. Докато пиех АД нямаше такова нещо Sad Сега само фатални мисли са ми в главата...

# 24
  • Мнения: 332
Hug напоследък здраво ме е стиснала хипохондрията. Докато пиех АД нямаше такова нещо Sad Сега само фатални мисли са ми в главата...

Сподели какво те тревожи.

# 25
  • Мнения: 491
Hug напоследък здраво ме е стиснала хипохондрията. Докато пиех АД нямаше такова нещо Sad Сега само фатални мисли са ми в главата...

Сподели какво те тревожи.

Подкрепям! ПОнякога олеква!

Цвети, като каза за книжки за оцветяване за възрастни не знам дали си попадала и на поредицата на Джохана Басфорд по книжарниците. Аз още не съм се сдобила с никоя от тях, но отдавна им точа лиги. Подарих една от тях на майка ми. Много са красиви. Може да се сдобиеш с някоя от тях и като ти е стресирано и тревожно да си оцветяваш.
http://www.johannabasford.com/
Аз рисувам с акварел, тук си качвам нещата - http://galpet.deviantart.com/
Което ме подсеща, че не съм го правила от 3-ти март и днес сигурно ще изкарам боите. Много ме успокоява, много приятно се чувствам.
Даже вчера като говорих с майка ми по телефона ми каза, че си е купила камера за лаптопа и каза да си чукнем една "виртуална среща" с камерите в петък и да рисуваме заедно (не живее в БГ). Ще бъде интересно.  Mr. Green
При всички случаи този вид дейности много успокояват душата. Аз затова навсякъде пропагандирам рисуването. Грабваш каквото имаш и си изливаш емоциите и чувствата.
Или пък както каза, книжките за възрастни за оцветяване са си страхотна алтернатива. Занимателни, чудни!

А за тревожността, не се навивам наистина. Не го и мисля. Или ще стане или няма да стане. Така или иначе няма да ме убие ако се случи.  Аз съм вземала и преди ципралекс и не съм имала странични ефекти, така, че нищо не се знае Simple Smile

# 26
  • Мнения: 332
Treli, аз по принцип уча графичен дизайн и рисуването освен, че ме успокоява ми е и необходимост Grinning Много е готино да мацаш с акварел, някак си е много.. леко и приятно!

Хубав и спокоен ден, момичета!

# 27
  • Мнения: 332
Eхо пак съм аз! Как сте?
Аз да си похваля, че изкарах деня в университета и на работа почти без проблем!  Mr. Green

Другото което е, случайно се запознах с един билкар. И ще започвам лечение с различни билки - по схема. Трябва постоянство и да се изпълняват стриктно нещата, но токувиж ми помогнало! Ако имам резултат ще ви дам по-подробна информация, който иска да пробва.  Hug

Хубава вечер, милички Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 860
Да не вземеш да се разбуташ с тези билки. Я по добре остани само на хапчета.

Аз съм болногледачка на баща ми. Той вече е много зле, ракът напредна много, на края е. Оная вечер много се влоши, че се наложи да му включвам кислород, давах де що имам хапче, уплаших се и пак почнах да изпитвам страхове от тогава.

# 29
  • Мнения: 4 406
Гала, прегръщам те Hug За съжаление няма какво да се прави. При мен нещата станаха за 4 дни. Дръж се Hug Няма да е много, но ще е мъчително Hug

При мен някаква депресия ме мъчи, то не са страхове, паники от бъдещето. То и с това лежане у нас с тая бъбречна криза. Но си реших проблема - взимам си фитнес инструктор във фитнеса. Един такъв младичък и готин Embarassed

Лека вече ви пожелавам Hug

Общи условия

Активация на акаунт