Кога една жена омръзва на мъжа си?

  • 13 016
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 206
Честно, може ли една жена да не омръзне на мъжа си след 10 години и деца?

Имам периоди с това неприятно чувство напоследък...Случва се да излиза по-често от преди, с причини, но все пак; по-рядко ми се радва по детски както преди. В труден период сме (с дете в яслена въззраст, болести, затворени вкъщи). Иначе пак си говорим за всичко и се закачаме, ама е  по-рядко и ми е сдухано напоследък.

Та въпросът е- имали ли сте такъв период/чувство,премина ли?Има ли двойки, които имат тръпка и след 20 години? изневеряват ли си всички на един етап, емоционално или физически?

Отделно детето много сплотява, създава специална връзка между нас, но и си натоварва, 90% от разговорите се свеждат до "какво да купя", "облечи му това", "донеси му хавлията", "кой ще го приспива", "има ли температура?" и т.н....


Звучи ми нормално, никакви проблеми, редуват се нещата, ти му се радваш повече - топли го, после обратното към теб. Изневярата е сложна тема, не си изневеряват всички, но има и такива, където са направили глупост без чувства и се влачат в страдание, други изневеряват като мечтаят вътрешно да нагласят удобно бягство и така - много години, трети - които си живеят нормално с приливи и отливи в секса, дори и с месеци или 1 година и т.н. Не ги слушай тук как са редовни по 4 пъти секс на седмица винаги, знаеш защо го казват. Ти какво предпочиташ? Направете си хобита заедно и не се филмирай, купете си екстри ако имате възможност и т.н.

# 31
  • Мнения: 206
Добре, явно искате още драма, ама аз се чувствам вече добре и не знам как да го измисля...Примерно да ви кажа, че той се свали с мацката, ние се развеждаме и така, по-логично ли ще ви звучи? Важното е да е пиперливо, нали...Дори да приемем, че съм описала всичко без преувеличение от емоцията и нещата са мноого зле, вие не разбрах какво предлагате? Да говорим- говорили сме, да се видя с тях- виждали сме се, да намали контактите- натам вървят нещата поради тяхната ситуация...


Не знам какво си редакирала, но мъжът е или мъж или... знаеш. Ти си го познаваш най-добре. Звучи ми, че няма да те нарани, мъжкото приятелство е много силно и надеждно, няма завист, има сила.
Даваш вид на много спокойна и приятна за живеене и само внимавай да не те пуснат по пързалката тези, които си нямат връзка със своите половинки, и това се чувства. Мъжът след фаза или цикъл се осъзнава за нула време и твоето спокойсвтие и подкрепа ще ти го върне по 3. И аз съм минавал през такива периоди, после съм се чудил на 'хубостта' на жената до мен как съм я леко забравял.
Казах ти, хоби, екстри си направете и винцето пак ще се лее. Мирише си, че сте си близки и пази топлината, философките и психоложките си пият сами винце, накрая... Но само гледай да не тръгнеш като Оприте със скандали и т.н., нежно и спокойно действай и той сам ще ти го върне по 3. Ще видиш Wink
Даже ще го запомни. И може да се влюби по-силно.

# 32
  • Мнения: 593
На въпроса: Тогава, когато престане да работи върху себе си, изграждането и израстването на характера, обноските, правилното отношение във взаимоотношенията, тогава, когато се стреми да не излиза от типичния облик на жената, а именно присъщите й слабост и нежност, най-типичните и отличителни разлики между двата пола.  Следователно преди всичко трябва да е наясно какво е да си жена, каква трябва да бъде жената до мъжа, как да изглежда и как да се отнася към него, какво да дава,  как и кога да го дава, за да е забелязано, оценено и най-вече за да усети най-приятното чувство: Да получи отсреща същото, а може би и повече. Лично да се увери какво е да береш плодовете от своя труд, да  разбере принципа на действие на бумеранга.  Ако прозре горе написаното,  би следвало да е наясно че и в този случай всичко е работа, работа и пак работа..... да, дори Любовта е работа, последователна и отговорна, за да е вечна и истинска.

# 33
  • Мнения: 9 073
Влюбването трае сравнително кратко, защото е най-вече физическо. Любовта е с по-дълъг срок, а и се превръща в навик с годините и както знаем, навиците са доста устойчиви.
Омръзването може да е чисто физическо, но може да настъпи в следствие промяна или липса на промяна през годините.

Има хора, които от мили и забавни, се превръщат във вечно сърдити и кисели, готови за скандал постоянно. Стават инертни, приемат всичко за даденост и се превръщат в част от мебелировката. Такъв човек мен би ме отегчил и би ми омръзнал със сигурност.

# 34
  • Мнения: 1 196
Аз не можах да разбера какво прави мъжът на авторката в другото семейство???

# 35
  • някъде
  • Мнения: 979
Спасява чуждото семейство,докато неговото се разклаща.Поне аз така схванах,но може и да греша,защото сега чета,че всичко е супер вече.

# 36
  • Мнения: 15 960
Всичко споделя с мен, даже съвет ми иска. Ходили сме при тях, симпатични са, но повечето пъти съм с детето, а и нямам работа там. Но просто много време и енергия му консумират, даже той самият казва, че не му се занимава вече, но и не иска да се откаже и приятелят му да затъне...

Изобщо няма друга, даже от тази девойка не ревнувам вече, мъчно ми е за нея по-скоро, ревнувам само от времето, което прекарва в тази връзка.

Чисто принципно, ако наистина приемете, че намеренията са най-чисти, не знам кое е правилно: според мен не е да зарежеш приятеля си, защото жена ти мрънка, че му отделяш време. Нито пък да игнорираш жена си. Баланс трябва и той се опитва, днес вече и ММ беше изпушил, те го натоварват, аз го натоварвам, на работа го натоварват, ей така само да си почине няма шанс.
При всички случаи на първо място е семейството, а после приятелите. Ако приятелите са в голяма криза, да им отдели 1-2 седмици, ама да живее едва ли не у тях, защото им помагал - моля ви се...Особено пък когато е натоварен от работа, жена му го натоварвала, и той тича да го натоварват и приятелите. Нещо не е както трябва в тази история.

# 37
  • София
  • Мнения: 24 839
Не е нормално, разбира се.
Тя, в повечето случаи, била с детето, та нямала работа там, като че ли това дете ѝ е зестра от мама и тате.
Да му го връчи, та грижейки се за него да се прави на майка Тереза.
Не че баща ми едно време не си правеше срещите, докато ни извеждаше, примерно,на люлките в Борисовата градина. Mr. Green

# 38
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 748
 Ох, още веднъж ще разясня по първия въпрос, за да се спре със спекулациите, че е повече време там и т.н. На мен ми се струваше твърде много времето, но е абсурдно да се каже, че е повече там,отколкото вкъщи.Уточнявам- половин ден уикендите и/или една вечер след работа. И не знам дали прочетохте, че има намесени и бизнес отношения, т.е.  не ходи изцяло за "поправка" на съпрузите, просто едното води до другото и накрая ми дойде в  повече.
И да, имаше елемент на ревност от моя страна и чисто женски, но съзнавам, че беше пресилен (аз рядко ревнувам и се учудвам колко нерационално е това чувство и до какво води..)

През седмицата няма да имам много време да се включвам, надявам се няма да се разтлъкува като материал за списание, развод и всички други идеи Simple Smile)

# 39
  • Мнения: 39 715
Настина, какво правят? Питала ли си го?

# 40
  • София
  • Мнения: 24 839
Ох, още веднъж ще разясня по първия въпрос, за да се спре със спекулациите, че е повече време там и т.н. На мен ми се струваше твърде много времето, но е абсурдно да се каже, че е повече там,отколкото вкъщи.Уточнявам- половин ден уикендите и/или една вечер след работа. И не знам дали прочетохте, че има намесени и бизнес отношения, т.е.  не ходи изцяло за "поправка" на съпрузите, просто едното води до другото и накрая ми дойде в  повече.
И да, имаше елемент на ревност от моя страна и чисто женски, но съзнавам, че беше пресилен (аз рядко ревнувам и се учудвам колко нерационално е това чувство и до какво води..)

През седмицата няма да имам много време да се включвам, надявам се няма да се разтлъкува като материал за списание, развод и всички други идеи Simple Smile)
Не се притеснявай, в края на краищата, ти се " изока", не сме те търсили ние. Peace
Щом всичко е наред, добре- малко жълт кантарион и валериана срещу стрес и си на 6!

# 41
  • Мнения: 1 196
Ох, още веднъж ще разясня по първия въпрос, за да се спре със спекулациите, че е повече време там и т.н. На мен ми се струваше твърде много времето, но е абсурдно да се каже, че е повече там,отколкото вкъщи.Уточнявам- половин ден уикендите и/или една вечер след работа. И не знам дали прочетохте, че има намесени и бизнес отношения, т.е.  не ходи изцяло за "поправка" на съпрузите, просто едното води до другото и накрая ми дойде в  повече.
И да, имаше елемент на ревност от моя страна и чисто женски, но съзнавам, че беше пресилен (аз рядко ревнувам и се учудвам колко нерационално е това чувство и до какво води..)

През седмицата няма да имам много време да се включвам, надявам се няма да се разтлъкува като материал за списание, развод и всички други идеи Simple Smile)
Ти много се самоуспокояваш - няма лошо,но бизнеса си е бизнес и не се прави в къщи... Ако мъжа ми прекарва половин ден уикендите, или след работа, нейде в нечие семейство - е ми не странно, а направо супер съмнително и ненормално звучи...,вместо да се прибере в къщи при децата.. Има нещо, не вярвам и у тях да ходи, едва ли някоя домакиня ще е съгласна,някой да и висне толкова време в къщи... За мен цялата работа е ,,зашита с бели конци,,... Ама щом си спокойна - ти си знаеш...

# 42
  • В.Търново
  • Мнения: 6 740
И аз не го вярвам това със семейството.Мъжете такива актьори могат да бъдат...., защо тайничко не се обадиш на жената и да я попиташ нещо по въпроса, например че освен съпруга ти може и ти да помогнеш с нещо, ако трябва.Ако мъжа ти например в събота е бил в тях конкретно да споменеш този момент да видиш дали ще ти потвърди тя, че е бию наистина у тях.Според мен мъжа ти използва проблема на товс семейство и се прикрива.Той те лъже и то много успешно.

# 43
  • Мнения: 206
И аз не го вярвам това със семейството.Мъжете такива актьори могат да бъдат...., защо тайничко не се обадиш на жената и да я попиташ нещо по въпроса, например че освен съпруга ти може и ти да помогнеш с нещо, ако трябва.Ако мъжа ти например в събота е бил в тях конкретно да споменеш този момент да видиш дали ще ти потвърди тя, че е бию наистина у тях.Според мен мъжа ти използва проблема на товс семейство и се прикрива.Той те лъже и то много успешно.

Мъжете - актьори... Хмм, нямам такива около мен.  Към авторката  - не прави само този съвет! По-добре седнете на кафе или чаша вино и му покажи, че се притесняваш, че си му дала нужното време да отдели на тях, но те интересува най-вече вашето семейство и това, че си настрана и дистанцирана те наранява и не можеш повече. Но не го прескачай или разследвай чрез 3ти лица, грешка е. Ако той е такъв, какъвто трябва - няма да те нападне или обвини, а ще разбере.

# 44
  • В.Търново
  • Мнения: 6 740
Е нали е говорила вече с него.Нямс да му се моли за внимание постоянно....Аз не го разбирам така.Като не става с разговори обръща метода.

Общи условия

Активация на акаунт