Кога една жена омръзва на мъжа си?

  • 13 006
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Не и с вас, замисли се. Излезте от темата, пък може и да започне да й се говори. Пробвай бе, просто ей така.  Wink От опит глава не боли.

# 61
  • Мнения: X
Не и с вас, замисли се. Излезте от темата, пък може и да започне да й се говори.
Е, ако излезем, с кого ще си говори?    Laughing

Сериозно, когато пускаш някаква тема, е някак нереалистично да очакваш всички пишещи да виждат нещата като теб.
Ако искаш всички да охкат и ахкат в тон с теб, споделяй с приятелки, те би трябвало да са съпричастни.
Във форум всеки пише това, което "вижда" в ситуацията.


# 62
  • София
  • Мнения: 17 405
Абе надяваше се жената да чуе, че тя е кривата и в нея е проблема, ама твърде масово всички казаха, че не е и че проблем наистина има, така че застана в защитна позиция. Напълно нормално за този тип теми.

# 63
  • Мнения: X
Не и с вас, замисли се. Излезте от темата, пък може и да започне да й се говори. Пробвай бе, просто ей така.  Wink От опит глава не боли.
Теб да не са те назначили да късаш билетчета на входа на темата? Ей сега излизам, щом ти казваш. Разбира се. hahaha

# 64
  • Мнения: 3 784
Само си представям, ако авторката беше написала "Всяка събота и поне веднъж седмично след работа вечер мъжът ми прекарва при свекъра и свекървата, за да им помага да изгладят семейните си разногласия" как диаметрално противоположни щяха да са постовете на Пълна луна, а сега - фейсконтрол на темата.  Laughing

Наблюденията ми показват, че когато една жена има съмнения в партньора си, накрая винаги се оказва, че е имало защо да се съмнява - все едно дали ще се нарече интуиция, инстинкт, или просто "знам си човека".  Laughing Така че Адри съвсем основателно не би се тревожила, ако нейният отделя такова време за близки приятели и авторката на темата съвсем основателно се тревожи.

Общи условия

Активация на акаунт