Кога една жена омръзва на мъжа си?

  • 13 002
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 196
Авторке,кажи му ,,знам всичко,но искам да го чуя от твоята уста,,... Изглеждай непреклонна и ядосана.. Да видим дали няма да си изпее човека...
Аз пак казвам ,няма чужда жена, която да търпи някой да и се мъкне в къщата толкова често,няма такава жена..!!!

# 46
  • Мнения: X
Добре, явно искате още драма, ама аз се чувствам вече добре и не знам как да го измисля...Примерно да ви кажа, че той се свали с мацката, ние се развеждаме и така, по-логично ли ще ви звучи? Важното е да е пиперливо, нали.....
Абсолютно. Колкото повече махленски клюки, толкова по-добре. Само че сега не са на пейката пред блока, а в бг-мама. Сладурки.

# 47
  • Мнения: X
Ох, още веднъж ще разясня по първия въпрос, за да се спре със спекулациите, че е повече време там и т.н. На мен ми се струваше твърде много времето, но е абсурдно да се каже, че е повече там,отколкото вкъщи.Уточнявам- половин ден уикендите и/или една вечер след работа. И не знам дали прочетохте, че има намесени и бизнес отношения, т.е.  не ходи изцяло за "поправка" на съпрузите, просто едното води до другото и накрая ми дойде в  повече.
Като омъжена жена, хич не вярвам на тези му оправдания.Защо ли?
По две пиричини:
1.Няма начин мъжът ми да прекарва половината си свободно време в друго семейство, без значение дали по бизнес или спасителна мисия.Писах вече, дори не мога да си представя какви належащи причини налагат всеки уикенд да кисне там, а и вечер след работа, дори да не е всеки ден.А вариант да е бил командировка и връщайки се, да не се прибере при мен и децата, а да кисне пак у тях, просто няма.
2.Няма начин чужд мъж да прекарва свободното си време у нас, каквито и проблеми да имаме с мъжа ми.Те са наши проблеми и ние отговаряме за решението им.И най-добрия приятел не ни е "под завивките", за да може да дава адекватни съвети за Нашата връзка.

Та, има нещо мноооого съмнително в историята, колкото и да се самоуспокояваш и да си затваряш очите.
И колкото повече пишеш, толкова повече се набива на очи, че не толкова ти си му омръзнала, колкото друга му е в пъти по-интересна.
Ако ситуацията беше просто "Ох, тая моята пак ще мрънкосва за какво ли не....!", той щеше да си дреме пред компа/тв, нямаше да те забелязва особено....но едва ли ще хуква във всеки свободен момент някъде ....

# 48
  • Мнения: 46 641
Подобни посещения сам при семейна двойка, така регулярно, за мен не са нещо нормално.
А дали си му омръзнала, гледа да се скатае от децата и задълженията вкъщи, по нея ли си е паднал, по него ли, тройка ли правят или казва, че е там, а ходи да прави нещо съвсем различно на друго място и т.н., само той си знае.
Каквато и да е причината, дано скоро получиш яснота, защото неизвестността е най-лошото нещо и човек не знае какво да предприеме. Надявам се да е нещо дребно и заедно да го преодолеете.
Успех!

# 49
  • Мнения: 593
Абсолютно подкрепям мнението на Не се сърди човече! Единственото сигурно нещо в дадена ситуация е че причина за неадекватно действие и отсъствие на мъжа ти от дома и семейството ви, има. Дано е основателна и не плати за нея с цената на семейството си! Но и ти имаш една много важна задача за свършване, в никакъв случай не бива да отлагаш един много сериозен разговор с него по темата!

# 50
  • Мнения: 39 687
Първата асоциация и на мен като при Човечето е че си правят някакви тройки  Mr. Green Иначе ми е необяснимо как и мъжа и жената нямат нищо против някой да е ежедневно в тяхната къща.

# 51
  • Мнения: X
Аз никъде не видях постоянно да кисне, спомена се за 1-2 пъти седмично?

# 52
  • София
  • Мнения: 1 594
Може би аз нещо не съм наред, но за разлика от останалите потребители в темата, изобщо не мисля, че драмата е толкова голяма. Може би защото си гледам от моята камбанария, на база моето си семейство и познавайки мъжа си, никога не бих се притеснила от това, че отделя време за семейството на близък приятел в нужда.
Въпросът обаче е дали наистина приятелят е толкова близък, какви точно са тези проблеми, че изискват дългосрочна ангажираност от страна на мъжа ти... неща, които не видях да си споделила в темата и съответно само гадаем. Също и за самия темперамент на мъжа ти нищо не знаем. По принцип ли е толкова отдаден на приятелите си, случвало ли се е и за друг да отделя толкова време?

# 53
  • Мнения: X
Не, не си ти не наред, просто не пишат тук.
Тука пишат определен контингент, захапали авторката. То във всяка тема е така, някой напише нещо и няколко души почват ... Скоро ще изчезнат обаче...

Няма споделени неща, няма и да има, явно са изтрити, защото стават база за махленска клюка и както тя е казала 'спекулации', фантазии разни и изобщо да имат какво да правят хората без работа.

# 54
  • Мнения: 46 641
За каква помощ? Явно в изтритата част е обяснено, но съм я пропуснала.
Аз никъде не видях постоянно да кисне, спомена се за 1-2 пъти седмично?
Не постоянно, а регулярно, без да пропуска. И винаги само у тях.

# 55
  • Мнения: 39 687
Да, сега загледах, че първият пост е бая прекроен.

# 56
  • Мнения: 32 488
За каква помощ? Явно в изтритата част е обяснено, но съм я пропуснала.
Аз никъде не видях постоянно да кисне, спомена се за 1-2 пъти седмично?
Не постоянно, а регулярно, без да пропуска. И винаги само у тях.


Първо беше писала, че е много често, а после стана 1-2 пъти седмично. Или просто е била ядосана и тези 1-2 пъти и се е сторило по-често.

# 57
  • Мнения: X
Ясно. Ми явно не иска повече да се говори по темата.  Laughing

# 58
  • Мнения: X
Аз никъде не видях постоянно да кисне, спомена се за 1-2 пъти седмично?
Така написа впослествие...
Отначало беше:  "свободното си време не прекарва с мен и детето, а с приятеля си и жена му", "ако е бил в командировка, не се връща при нас с детето, а пак търчи първо при тях, да ги "спасява"......
Това по памет, не помня точните й думи.
И е съвсем различно от "1-2 пъти седмично".
Предполагам, на всяка мъжа й има приятели, на които се е налагало да се помага.
Но на колко от вас мъжете ви търчат при семейството на приятеля във всеки свободен момент, или след няколкодневно отсъствие пак тичат първо там, а не при вас с детето?

Дали "драмата" е голяма или не, само авторката си знае.
Но че драма някаква има, е факт.

# 59
  • Мнения: X
Ясно. Ми явно не иска повече да се говори по темата.  Laughing
Логично. Пуска тема и не иска повече да се говори по темата.

Общи условия

Активация на акаунт