Кога една жена омръзва на мъжа си?

  • 12 995
  • 64
  •   1
Отговори
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 744
Честно, може ли една жена да не омръзне на мъжа си след 10 години и деца?

Имам периоди с това неприятно чувство напоследък...Случва се да излиза по-често от преди, с причини, но все пак; по-рядко ми се радва по детски както преди. В труден период сме (с дете в яслена въззраст, болести, затворени вкъщи). Иначе пак си говорим за всичко и се закачаме, ама е  по-рядко и ми е сдухано напоследък.

Та въпросът е- имали ли сте такъв период/чувство,премина ли?Има ли двойки, които имат тръпка и след 20 години? изневеряват ли си всички на един етап, емоционално или физически?

Отделно детето много сплотява, създава специална връзка между нас, но и си натоварва, 90% от разговорите се свеждат до "какво да купя", "облечи му това", "донеси му хавлията", "кой ще го приспива", "има ли температура?" и т.н....

Последна редакция: сб, 12 ное 2016, 20:53 от Пипи2013

# 1
  • Мнения: 32 188
А защо тези неща, които пишеш тук не ги споделиш с него?

# 2
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 744
А защо тези неща, които пишеш тук не ги споделиш с него?

Много ясно, че ги споделям...това не променя нищо драстично, според мен той не осъзнава, уверява ме колко ме обича и т.н....

# 3
  • София
  • Мнения: 24 839
Аз бих се поинтересувала от връзката с жената на приятеля.
Когато двама души имат проблеми в семейството, винаги идва момент, в който всеки дърпа общия приятел към себе си.
Няма начин мъжът ти да бъде еднакво близък и с двамата.
Той може и да не осъзнава още, че интереса му излиза извън обсега на "загрижен приятел"..........

# 4
  • Мнения: 25 785
Проблемът ти не е, че си му омръзнала, просто друга е по-интересна за него в този момент.
Та това е отговорът на въпроса ти: една жена омръзва на мъжа си, когато на хоризонта се появи друга.

Той може и да не осъзнава още, че интереса му излиза извън обсега на "загрижен приятел"..........

Стига де, ти съвсем идиоти ги изкара мъжете. Много добре осъзнава какво прави, просто не му отърва да дава обяснения или да прекратява заигравката.
А ще я прекрати в няколко случая – когато изконсумира каквото там си е наумил и се прибере с подвита опашка и начесан... мерак, когато на жена му ѝ писне и го освести с един як шут отзад или когато приятелчето се светне какво става пред очите му и сам го освести – я с шут, я с шамар, я по друг начин. Има значение и това дали жената от другата двойка го поощрява, или само той е залитнал, а тя – не.
Пък може и да е взаимно и накрая влюбените да се вземат. Варианти има много на този свят.

# 5
  • Мнения: 6 808
Възможно е и обектът да е друг. Това семейство приятели да се ползва за параван. Може и да го прикриват. Но определено има друга жена.

# 6
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 315
И аз мисля,че проблема е жената на приятеля.Затова се вре там.

# 7
  • Мнения: 32 188
А защо тези неща, които пишеш тук не ги споделиш с него?

Много ясно, че ги споделям...това не променя нищо драстично, според мен той не осъзнава, уверява ме колко ме обича и т.н....

Ами вижда човека, че си толерантна и си прави каквото си иска.

# 8
  • Мнения: 180
Но доскоро прекарваше цялото си свободно време с мен


За мен това е проблемът. Не може 10 години да си само с един човек през свободното си време, без хоби, без излизания с други хора и да очакваш, че тръпката ще е като в началото.
Обезличаването е нещото което се опитвам винаги да избегна. Свободното време дори и да е малко винаги имаме нужда от малко въздух и странични занимания. Просто не може да се залепиш за някого защото колкото и да ви е хубаво в даден момент се пренасища човек.
Кажи му всичко което каза тук и намерете компромис. Той да прекарва определено време с теб е детето, но не го ограничавай да стои само с вас  Peace

# 9
  • Мнения: 3 800
Цитат
Сега ще кажете обичайните глупости с новите прически, да се развивам и аз с нови хобита и приятели, но истината е, че ако един път съм му омръзнала и е променил чувствата си,няма връщане назад.

Защо да е така?
Ако вместо в цикъл вкъщи-детето-работата-вкъщи , го вкараш в друг режим, ще те преоткрие според мен.
Оставяте детето някъде (на бавачка, баба, леля, съседка), излизате навън и се забавлявате-двамата, с приятели, с колеги.
Отдели време за себе си, няма как да го привлечеш с петна от манджа на блузата, рошава коса и миришеща на лук, примерно.
Според мен е важно всяка двойка да има общи хобита или интереси-поне един ,два. Например и двамата да обичат да играят билярд. Така ще им е удоволствие да излизат по-често, за да си практикуват хобито, а и ще си обръщат внимание един на друг.

# 10
  • Мнения: 32 188
Цитат
Сега ще кажете обичайните глупости с новите прически, да се развивам и аз с нови хобита и приятели, но истината е, че ако един път съм му омръзнала и е променил чувствата си,няма връщане назад.

Защо да е така?
Ако вместо в цикъл вкъщи-детето-работата-вкъщи , го вкараш в друг режим, ще те преоткрие според мен.
Оставяте детето някъде (на бавачка, баба, леля, съседка), излизате навън и се забавлявате-двамата, с приятели, с колеги.
Отдели време за себе си, няма как да го привлечеш с петна от манджа на блузата, рошава коса и миришеща на лук, примерно.
Според мен е важно всяка двойка да има общи хобита или интереси-поне един ,два. Например и двамата да обичат да играят билярд. Така ще им е удоволствие да излизат по-често, за да си практикуват хобито, а и ще си обръщат внимание един на друг.


Или пък тя да се вкара в друг режим и може и да я преоткрие.
Защо не. Щом той е влязъл в друг режим и въпреки нейните забележки, значи и тя може.
Да видим дали ще му хареса. Ако не му хареса, може би имат шанс. Ако и тогава му е все тая - нещата са ясни.

# 11
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 722
Може да има омръзване и много преди връзката да е станала 10-г. Ако постоянно кисне там, виж какво точно му дава този контакт и ще разбереш защо постоянно стои при тях.

# 12
  • София
  • Мнения: 28 834
Ако аз прекарвам цялото си свободно време с мъжа ми, той със сигурност ще ми омръзне.

# 13
  • Мнения: 2 442
«Една жена омръзва на мъжа си, когато мъжът омръзне на жената.»  Stop
Зададох на ММ въпроса и получих този дословен отговор.

# 14
  • Мнения: 180
Ако аз прекарвам цялото си свободно време с мъжа ми, той със сигурност ще ми омръзне.

И при мен така, и то много преди десетата година  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт