Прахосмукачки и други немски чудачки по схема No 85

  • 15 763
  • 282
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 242

                                                


Теми 1-64
Тема 65
ДЗДС-Томас или Сийл? ДЕ-66
Зайци крият яйца из немската земя - тема 67
По гащи или без гащи? Това е въпросът No 68 в Германия.
Зоммер 69 Нецензурната немска тема
70-та, немска, юбилейна тема
В очакване на пролетни Хайделбергски среЩи или поне снимки от тях - ДЕ 71
73те немски клоШарки....много сме, силни сме 
74ДЕ - бакпулвер на Йоткер купуваме и козунаци надуваме
75ДЕ - Великден и при нас дойде, сега 1 май ни зове 
76та Немска - "Сигнално жълта" - тема 
77ма немска тема
Жените с косачките - немска тема N78 
79та Немска тема - с косачки, ама резачки
Тема: Номер 80 в Германия zа мами "с" и "беz" ВИШЕ 
Немска 81ва - Риоха от солидарност не пием, футболната мъка с бира ще измием
82 черноморски акули в купа НЕМСКА вода 
83ма призрака в немските кнайпи. Йохохо и бутилка шнапс!
В Германия jodeln-уваме и тролеи сънуваме - тема 84


Картата
Албумът
Deutschland kocht или Готварска тема на НЕМСКИТЕ мами 

Toва сме ние,които правим темата:
 
Mi6ka, Lale32, Tatjana, surfline, Liska, rien, dezita, Мамунката, pepelyashka, mystic, Biskara, Вечерница, maira , анна в, Priyatelka, ZiMa, Mon Cheri, niko_leta, Nessa, matakosmata, Danin, Guinni, Котарана, _ШоШи_ , Biba, mili, mopssy, Чиколина, Geri, diangeliGrami, Сердикаasyalein, NatMilli, Новичка,   asseto , Sesiliq, mugel, mama Mishonka, NADIA_BUBA, Mama_mama, myran, jabata_dil, Geia, perla, Бахи, tanja33, eli_dm, morska midicka, Шехи, Pipe, petka80, Мимак, desi manova, Siiu

Ако някой иска да го добавя в списъка да ми метне едно ЛС! Hug

Последна редакция: вт, 12 авг 2008, 21:06 от Мамунката

# 1
  • Мнения: 434
Муни, дай да сменим йоделката с нещо по-тематично, например
http://www.zentralsaug.de/afbeeldingen/home.png

или тази

Последна редакция: вт, 12 авг 2008, 20:27 от Mi6ka

# 2
  • Мнения: 11 314
Ойларипи! Днес подгизнахме, но за утре прогнозите изглеждат добре.
Аз съм обект на продължителни футболни тренировки и дишам тежко hahaha

# 3
  • Мнения: 7 605
Хоп и аz тук  Mr. Green
Мамун, мерсаж zа темата   bouquet

Някоя от темата искаШе в старата тема Щифтунг Варентест zа прахосмука4ки, нека ми прати мейл на ЛС zа да го пратя (както бях й писала в предната тема  Whistling )

# 4
  • Варна
  • Мнения: 153
и аз в челната тройка Wink

# 5
  • Мнения: 1 584
Аз да се поФаля и оплача в новата тема Laughing

Бях на фризьор и козметик днес. При фризьора голямо разочарование - абе хич не слушат тия каки ей какво им приказваш. Режат как си знаят. Ама поне малкичко да можеха бе Rolling Eyes

Обаче после пък при козметичката кееееф - 1ч и 40 мин - направо не ми се тргваше накрая Laughing За първи път ми правиха масаж на лицето, горната част на гърба и деколтето като част от почистването и беше страхотно. Решила съм вече да съм редовна 1 път в месеца, че и аз съм човек, нищо че см с две деца Mr. Green

# 6
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Майра, моите съболезнования заради фризьорката. Сега се сетих за Мамунката, дали пък заради това не ще да им се даде newsm78

Вечке, ти да не родиш на футболното поле и вместо Оо-ооо да викаш То-оооррр Laughing

# 7
  • Мнения: 1 610
Бръм, бръъъъм, влетявам с прахосмукачката, както правеха "призраци в блока"/ надявам се да не бъркам  с някой друг филм/
Майра, не искам да съм гадна, но утре ще си говорим за козметика, доколко качествено те е обгрижил. Понеже след масаж изглежда супер кожата, но на другия ден се виждат запушените уж почистени пори.Надявам се да са те направили ок.
Иначе и аз ходя на козметик, просто няма друг начин.

# 8
  • Мнения: 1 147
добра вечер на немските девойки! Grinning  Пак нахълтвам. Да ме посъветвате за уебсайтове на магазини за дома, от които мога да пазарувам онлайн в Германия. Търся най-вече сервизи за хранене, готвене и т.н. Ако имат версия на английски още по-добре, въпреки че и на немски някакси ще се оправя, може би  Simple Smile
Също така, децата при вас с униформи ли ходят на училище?
Благодаря много.

# 9
  • Мнения: 911
Ех, Зоре, зарадва ме с комбинацията на двата си въпроса, макар и да не мога да ти помогна...
Включвам се след известно отсъствие с предимно добри новини. От днес сме горди притежатели на място в детска градина в центъра от 1.9., макар и само полудневно в началото, но със скорошна опция за увеличаване. По същото време тръгвам на работа, но реших да е на 80%. Заплатата ми е пораснала значително за трите години майчинство, и аз не знам защо, но няма да се дърпам, я.
Малик е вече много по-добре, от неделя насам си е съвсем както винаги и дори ни пуска да излизаме (сори за концерта, Веч, но беше невъзможно zаради малката маймуна, спретна ни безумен театър).
Ми това е май. Сега остават жилище и Дирк да избере правилната опция zа работа и се почва новия абшнит*.

*Бел. ред. абшнит- парче вкусен немски кекс със сметана, предимно в южните части на Германия

# 10
  • Варна
  • Мнения: 153
Майра и моите най-искрени съболезнования за прическата.Иаз тук в Германия съм имала най-кошмарното ми ходене на фризьор.Ревах цял ден после,ама нали знаеш успокоението-ще порасне пак Wink

Риен,днес говорих с детската ни лекарка от Бг,обясних й за какво става въпрос и тя ми каза,че в България най-добре около годинката го водиш на хирург и той го оправя.В смисъл,не оперативно.Мисля да ходя и да видим какво ще стане.Септември сме на сватба и тогава ще е.После ще докладвам
Не съм забелязала децата да ходят с униформи newsm78

Оле,малкия ми разбойник ми изкърти половината копчета от клавиатурата и вече почвам да се бъркам,кое къде беше Close

Лека ви нощ!И Аз да се оплача, мойта май няма да е много лека,щот ееманчето ми порядъчно ми вдигна кръвното и най-нагло заспа дори преди децата.
А снощи караше Анджи да се извинява на приятелката си,че я бил ядосал.А на мен,кой ще се извини #Cussing out
Казах му,че примерът е най-важен :naughty:Oder?

Хайде ,лека

# 11
  • Мнения: 4 138
да ви имам проблемите. козметици, фризьори. аз съм си природно красива Flutter
сутрин удрям една контра, и готово. Joy
утре е ден за пазар. ша изкупим мултимедийната продукция. навито в колата не ме кефи, ша си зема ръчно, да си цъкам в движение.
и разни дреболийки други, дребни кефчета. що, мамка му не си купихме един вонваген, да го натъпчем едно хууубаво. все едно за 5 години си отиваме. нейсе.
ако се натътрим да тръгнем в неделя, пак далавера.

# 12
  • Мнения: 434
Мата, стегни се. Най-добре се пътува с малка кола, кочината вътре е поносима, а и взимаш само необходимото. Пералнята, сателитката и двата фотьойла можеш да ги оставиш, ние ще ти ги пазим. Mr. Green

Най-хубавите ни пътувания са били с моето купе. Зорът е само в началото с намирането на точното количество. С Маверик-а ставаше страшно, чувствах се като тумба цигани, тръгнали на сватба.

Предлагам и следната алтернатива, в момента много актуална по българските земи:



Добро утро!

# 13
  • Мнения: 2 567
Привет,
Вечке, супер си.
Петка, добре дошли у Мюнхен. Hug Що така не ти харесват нашите болници? Аз хич нямах сили и нерви да обикалям хиляди с дебел тумбак и дете в пубертетна възраст, затова се доверих на интуиция и опита на съседката ми и избрах Рехтс дер Изар. Минах набързо и на инфоабенда им и готово. За мен важно беше, че имат най-доброто отделение за новородени, а аз бях с проблемна бременност и не се знаеше до коя седмица ще я добутам. Не съм видяла кьорав студент по време на раждането, а то беше все пак 27 часа. Докато ходих на прегледи преди това имаше, ама не ми е  било неприятно. Де да знам, мисля, че човек, ако не отиде в Нойперлах при всички туркини и няма да сбърка на другите места... Thinking Успех и леко раждане!
Татяна, как върви махането на памперса? Горе-долу и аз на тая възраст започнах, но при нас не стана от раз Confused
Жалко за Лиска, ще липсва!!!
Черноморски поздрави.

# 14
  • Мнения: 1 584
Добро утро,

аз изглеждам добре след козметика въпреки недоспиването Laughing Риен, тя специално ме попита каква козметика ползвам и ме предупреди за всички мазила и почистващи да винмавам да няма парафин, точно заради запушването на порите. Момичето беше италианка, на 24г, ама направо класи над лелята германка, при която бях ходила преди в натруфения салон Wink а забравих да спомена, че и веждите ми оправи Simple Smile

Татяна, пиши как върви с памперса. Ясмин откакто стана на 1г си върши голямата работа на гърне или на тоалетна, аз съм писала. Също и пишкаше винаги, когато я сложех на тоалетната, но си стоеше с памперс гащи, защото не казваше. Сега като излязох по майчинство я пробвах без памперс и се получаваше добре. Откакто бабата и дядото са тук обаче някак се уплаши? Само като чуе за гърне и пищи newsm78 Иначе като я оставим по гащи издържа, даже и до магазина сме ходили така ..и накрая (след около 2ч) се напишква, въпреки че последно примерно преди 1мин сме я питали дали има пиш и е казала Не Sad

Веч, много си готина Hug

Дианджели, ами тя тъкмо беше порастнала след последната изцепка на последния..и сега пак Cry

Общи условия

Активация на акаунт