АВГУСТинчетата гъби са зелени, за майките си вечно залепени!

  • 11 516
  • 294
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
заглавието е дело на Гита Ог

Ние сме 168 мами августинки
Имаме си 70 момиченца и 100 момченца

Кои сме ние????..........ЦЪК
                                    ...и....
                                                                 ЦЪК
За добавяне в списъците или нанасяне на корекции изпратете ЛС на Август07

НАШИТЕСНИМКИ
потреб.име:avgustki
парола:********

Когато слагате линк към снимка, първо излезте от профила си в снимка.бг, и тогава чрез опцията "търсене" дайте линк. В противен случай при другите потрбители се отваря началната страница на сайта.
Как да добавим картинка към профила, в подписа или в мнение

+ МОЛБА ЗА ПРОДЪЛЖАВАНЕ НА МАЙЧИНСТВОТО СЛЕД 315-ЯТ ДЕН
+ телефони на НОИ за проверка на болничните /ако има кой да ви вдигне/
926 19 90
926 19 86
926 19 71
926 19 61
926 10 10

Справка за изплатени Парични Обезщетения и Помощи от ДОО чрез НОИ - актуално състояние

Полезни линкове:
Захранване
Естествено въвеждане на твърди храни (Педагогическо захранване)
Захранване
Захранване - 2
Алергии при бебето
Грижи и развитие
Полезно за уменията на бебето
Развитието на детето
Първите игри
Масажи и гимнастика - описание
Масажи и гимнастика - с картинки и примерна програма
Комуникативен бебшки масаж
ЕБХ (естествена бебешка хигиена)
ЕБХ - помощни средства
ЕБХ - Развенчаване на традиционните митове за приучването към гърне
ЕБХ (на немски)
Имунизации, лекарства и изследвания
НАРЕДБА № 15 за имунизациите
Сайт за проверка на лекарства (съвместимо ли е с кърменето)
Референтни граници на кръвта и урината
КХП и ЛП на разрешени за употреба лекарства
Лекарствени средства
Други
Полезни връзки
Полезни връзки 2
Именник
детски песнички, стихове, филмчета, игри....
Детски центрове-София
ЧАСТНИ ДЕТСКИ КУХНИ(Сф)
Ози
Хер бебе
Джуниър меню
Кухнята на мама Люси


Детски магазини(с линкове по градове)


Детски on-line магазини:
www.shop.danet.bg   www.pakostnik.com   www.family-bg.com   www.simonovi-bgshop.com   www.smenzamen.com   www.igra4kite.com   www.stefi.biz   www.marseltoys.com   www.bgbazar.com   www.marti-online.com   www.zadeteto.com   velanas.com   www.vip-baby.com   shop.dechica.com   nanibg.com  Comsed    www.crazykidsbg.com   bulstore.com   baby-market   www.mobilis.bg   bazarbg.com   megashop.bg   www.zabebeto.com   www.papagal.net   www.vegatoys.com   mal4o.com   www.best.bg   monitrade.911.bg


Предложения за заглавия:
АВГУСТинче зъби се в огледалото, майка му старателно и четката и пастата подбрала е - Оранжево небето
Най-прекрасното е то, АВГУСТинчето добро! - DiVeNa
АВГУСТинче, палавниче малко, всяко от тях ще стане християнче! - PIVANOVA
Смях се чува отдалеко, АВГУСТинче идва с букет в ръцете! - PIVANOVA
Августински смях се чува отдалеко, ето Първата годинка празнуваме с детето!- PIVANOVA и лято
Пие мама кола и кафе, а не дава на АВГУСТинското дете! - PIVANOVA
Стана вече на годинка АВГУСТовската дружинка! - DiVeNa
Раз, два, три - АВГУСТинче ти ритъма хвани! - DiVeNa
С парти шапки и балони, АВГУСТинче прави весели купони! - фетица
Мама прави торта, тате пазарува, иде празника голям - АВГУСТ, ставам с 1 годинка по-голям - Оранжево небето
Бели ще правим и през АВГУСТ, то се знае. Шкафове отваряме и дърпаме опашките на котките ни даже! - Оранжево небето
Успокой се мамо вече, станах аз човече /АВГУСТ/ - vezni4kadobri4ka
Слънце грее у дома, АВГУСТчето стана на една - vezni4kadobri4ka
Става мрачно и студено, а на мен играе ми се вьн, аз през АВГУСТ сьм роден и обичам да сьм с тен - Оранжево небето
(Иде есен/зима, а на мен играе ми се вьн, аз през АВГУСТ сьм роден и обичам да сьм с тен)
Иде есен и децата на училище отиват, аз сьм още малко АВГУСТинче и ще мьрзелувам - Оранжево небето
Домашните си пишат бате, кака, а пьк АВГУСТинчето катери им се по главата - Оранжево небето
Който АВГУСТ е роден, от сьдбата е благословен - Оранжево небето
Миналият АВГУСТ мама ме роди, таз година няма тя да се поти - Оранжево небето

 
Предишните ни теми:
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93

# 1
  • Мнения: 514
Добро утро! Hug Hug

СТрахотно заглавие! Peace Peace

Мерси за кафенцето!  bouquet  bouquet

Да се разпиша в новата тема! Heart Eyes Heart Eyes
Хубав и майче слънчев ден! Flutter Flutter Flutter

# 2
# 3
  • Мнения: 361
Запис!!!

Ивон тази нощ спа от 22 до 8:30 сутринта, в нейното легло и без да мръдне-е това не ми се е случвало.Не, че се надявам да продължи, но си е хубаво да има и такива нощи за разнообразие.

Ирка, страшотен ти е часовника.Хайде после и моят ще ви снимам.

Сладкишче, жалко, че няма да идвате насам.Щяхме да направим един тигел по главната Heart Eyes

Кроки, Шоши Hug

За птупването и карането TiredЧесто се улавям, че съм толкова изнервена, че си го изкарвам на нея.Днес промерно, аз и давам хапка сандвич, тя го плюе и накрая се ядосах и и бутнах по -силно едно парченце в устата и тя заплака.После естествено ми става жал и ми се свива душичката, но на момента просто не можеш да се удържиш.
Така е и когато е кисела, а аз примерно трябва да сготвя, да изчистя или нещо такова, а тя само ми се влачи за крачолите...търпя, търпя и накрая викна по-силно........

# 4
  • Мнения: 243
ДобрУтрУ  Hug
Още ми се спи, въпреки, че тази нощ се държа добре  Blush
Аз още като бях бременна и мъжо ми вика "Ти каквато си нерва много ще биеш детето" пък аз му викам Никога няма да го бия  Whistling Ама май няма да се получи точно така.  Whistling Според мен позитивно възпитание без бой и викане може да стане само ако има кой да оказва много голяма помощ на майката. Ако успееш да си починеш, да си свършиш малко работа вкъщи, веднъж в седмицата да си излезете вечер с мъжлето - тогава прекараното време с дребните ще е много по-спокойно и ползотворно и за двете страни. Ама... има ли някой, който може да се похвали с това Blush newsm78 Blush

# 5
  • Мнения: 514
Аз още като бях бременна и мъжо ми вика "Ти каквато си нерва много ще биеш детето" пък аз му викам Никога няма да го бия  Whistling Ама май няма да се получи точно така.  Whistling Според мен позитивно възпитание без бой и викане може да стане само ако има кой да оказва много голяма помощ на майката. Ако успееш да си починеш, да си свършиш малко работа вкъщи, веднъж в седмицата да си излезете вечер с мъжлето - тогава прекараното време с дребните ще е много по-спокойно и ползотворно и за двете страни. Ама... има ли някой, който може да се похвали с това Blush newsm78 Blush
Много точно казано и съм напълно съгласна ! Peace Blush Blush

# 6
  • Мнения: 660
Аз още като бях бременна и мъжо ми вика "Ти каквато си нерва много ще биеш детето" пък аз му викам Никога няма да го бия  Whistling Ама май няма да се получи точно така.  Whistling Според мен позитивно възпитание без бой и викане може да стане само ако има кой да оказва много голяма помощ на майката. Ако успееш да си починеш, да си свършиш малко работа вкъщи, веднъж в седмицата да си излезете вечер с мъжлето - тогава прекараното време с дребните ще е много по-спокойно и ползотворно и за двете страни. Ама... има ли някой, който може да се похвали с това Blush newsm78 Blush
Много точно казано и съм напълно съгласна ! Peace Blush Blush
Точно и аз така мсиля,но откак се е родил моя никой и за 1 ден не го е гледал друг освен мен,какво ти излизане вечер,като пенсиите сме от сега... За ова бабите да го д...т нашите вече,
Ади снимай чаовника си и аз гледах Есприт,но нямаше модел който търсех,обожавам часовници....

# 7
# 8
  • София
  • Мнения: 5 721
Бейби,има и такива ама са малко Rolling Eyes
Не мога да се оплача,че не излизаме ама доста рядко и това ми липсва и изнервя Twisted Evil
Мъж да си ехе...... Party
Райън си е все още хремав Crossing ArmsУтре ще го водя при педи,а и урина още не съм носила за изследване..... няма взимане и си мисля довечера да сложа на в памперса едно найлонче и отгоре памук иначе няма начин то направлението ми ще изтече след няколко дни! Crossing Arms
Аз също капя капки чудесии и няма махане на хремата! ooooh!

Дивена Hug

Иремче,дали не е родила вече  Rolling Eyes
Няма ли някой телефона и Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 111
Запис   bouquet

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 5 721
След малко тръгваме към зоологическата градина Simple Smile
Хич неми се седи и набързо го измислих  Party Mr. Green

# 12
  • Мнения: 389
 Добър ден и от нас
Дребния спи, а аз да почета малко....
Френско Тони и аз я имам книгата,харесва ми.
За по шляпването през ръцете, не сме се разминали и с това . Но четох някъде ,че така спираш изследователската  дейност на детето.Ръцете са това с който опознава света.   В същата книга имаше хубав пример.От тогава не  го пляскам, просто му отвличам вниманието с нещо друго.Докога ще можем да ги залъгваме само не знам
Иска ми се да намеря книгата на Газел-"  Малкото детето в  съвременната цивилизацията" нещо такова беше newsm78
Болните да оздравяват!!!
Според мен позитивно възпитание без бой и викане може да стане само ако има кой да оказва много голяма помощ на майката. Ако успееш да си починеш, да си свършиш малко работа вкъщи, веднъж в седмицата да си излезете вечер с мъжлето - тогава прекараното време с дребните ще е много по-спокойно и ползотворно и за двете страни. Ама... има ли някой, който може да се похвали с това Blush newsm78 Blush
Много точно казано и съм напълно съгласна ! Peace Blush Blush
Така,така ама  като няма кой да помага  скоро ще ходим на Наречен

Последна редакция: нд, 28 сеп 2008, 13:38 от pokahontas

# 13
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Да цопна и аз в новата тема.
Хич нямам време за писане ooooh!, поне се старая да ви чета.
Сополивичките да оздравяват Peace, честито на всички с нови придобивки  bouquet.
Яворчето е супер готин на снимката Heart Eyes, Тиги, и приятно пътуване. После чакаме снимки, да знаеш.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт