Пюре хвърчи, каша се лее, АВГУСТинчето да плюе умее

  • 15 434
  • 288
  •   1
Отговори
  • Мнения: 955








Как да кача и надпиша снимка за колажа?
1. Влизате тук http://www.snimka.bg/
2. В дясната страна на екрана пише "Вход". На потребител пишете: augustinki2008; на парола : 2008
3. Намирате албум озаглавен "Фотоколаж" и го избирате.
4. След като сте избрали албума, в горната лява част на екрана излиза надпис "Вие избрахте", името на албума и титулна снимка. Под снимката излизат 3 опции: 1. Организирай албума; 2. Качи снимки; 3. Изпрати на приятел. Избирате опция 2.
5. Качвате снимката
6.Връщате се  в албума
7.Цъквате на албума (да го маркирате )
8.После кликвате на Организирай албума (това се намира в ляво където се показва избраният от вас албум)
9.След като ви отвори албума над всички снимки в дясно има едно бутонче Опиши снимките натискате го ,
отивате на вашата снимка, цъквате на нея, пишете си описанието и давате потвърди.
10.МОЛЯ качвайте само по 1 снимка в албума като  в описание да има името на бебето и никът на мама!


"Боже, Създателю на всички твари, Ти ме направи достойна да стана майка на семейство, Твоята благост ми дари деца и аз дръзвам да кажа: те са Твои, защото Ти си им дарувал битие, оживотворил си ги с безсмъртна душа, чрез кръщението си ги възродил за живот, съобразен с Твоята воля, осиновил си ги и си ги приел в недрата на Своята Църква. Изпрати ми Твоята благодатна помощ за тяхното възпитаване за слава на Твоето име. Дай ми необходимите за тази цел търпение и сили. Научи ме как да насадя в сърцата им корена на истинската мъдрост -страха Господен, та през целия си живот да треперят и да пазят Твоите слова. Открий им да разбират Твоя закон. Нека до края на живота си да действат, като чувстват Твоето въздесъщо присъствие. Насади в сърцата им отвращение от всякакво беззаконие, нека бъдат непорочни в своите пътища. Ти, Праведни Съдия, Който наказваш децата за греховете на техните родители, не ги наказвай заради моите грехове, но ги поръси с росата на Твоята благодат. Отче Небесни, устрой съдбата на моите чеда според Твоето благословение, през техния живот не ги лишавай от насъщния хляб, навреме им изпращай всичко необходимо за придобиването на блажената вечност. Бъди милостив към тях, когато съгрешат пред Теб, не им вменявай греховете на тях¬ната младост и незнание, наказвай ги и ги милувай, но не ги отблъсквай от Твоето лице. Не отвръщай лицето Си от тях в дните на тяхната скръб, та да не ги постигнат изкушения, по-големи от силите им. Покривай ги с Твоята милост, нека Твоят ангел да ходи с тях и да ви пази. Не оставяй моите чеда, Господи, и им дарявай полезното за спасението, амин!"




"Преди раждането си дете попитало Бог: Не знам защо ще се появя на този свят? Какво трябва да правя? Бог казал: Ще ти подаря ангел, който винаги ще е с теб. Той всичко ще ти обясни; -Но как ще го разбирам, аз не знам езика на ангелите?; -Той ще те научи на своя език и ще те пази; -А как е името на моят ангел?; -Не е важно как се казва, ти ще го наричаш МАМО!"




ИМАМЕ СИ 78 МОМЧЕНЦА И 56 MОМИЧЕНЦА
Заедно и през Ламанша!


НАШИТЕ БЕБЕТА

14 Юни



11 Юли



13 Юли
Денис - 3000гр. - Janet80 - първа бременност, Бургас (термин 04.08.)
Румен - 3200гр. - zvezdi4ka_12 - 21г. - първа бременност, Разград (термин 07.08.)



16 Юли
Момчил - - marymadye - (термин 01.08.)



21 Юли
     



22 Юли
Александра - 2530гр., 44см. - deizy13 - първа бременност, (термин 11.08.)



23 Юли
Никола - 3850гр. – ver4eto32 - 33г. - втора бременност, Варна (термин 01.08.)
Ребека - – chapla - 37г. - втора бременност, Варна (термин 07.08.)




24 Юли
Теодор - 3550гр., 51см. – Baduizm - 19г. - първа бременност (термин 04.08.)




27 Юли




28 Юли

Наталия - 3900гр., 55см. – kristina82 - 26г. - трета бременност, София (термин 05.08.)
Карина - 2300гр. и Максим - 2600гр. – rosalin - 26г. - първа бременност, Варна (термин 15.08.)

Калоян - - beba_bebeshka -София (термин 14.08.)
Алесия - 3550гр., 49.5см. - Rossy32 - първа бременност, Италия (термин 08.08.)



29 Юли
Стоян- гр. - ^kasiopea^ - 36г. - първа бременност, Хасково (термин 08.08)
     



30 Юли
Ралица 3050 гр. 48см - albena1970 - г. - втора бременност(термин 08.08.)
     



31 Юли
Анна-Мария - 2800гр., 48см. – nuni_3 - 27г. - втора бременност, София (термин 17.08.)
     



1 Август
Дениз - 3020гр., 50см. - snejana01 - 28г. - първа бременност, Турция (термин 25.08.)
Кристиан Белин - 3200гр., 50см. - ondina - 30г. - втора бременност, Бургас (термин 25.08.)

 



2 Август
 
 


3 Август
Лора - 3000гр., 49см. и Емануила - 2880гр., 48см. - magy_m78 - 30г. - трета бременност, Гърция (термин 28.08.)
Милена - 3000гр., 48см. - meranda - 28г. - първа бременност, София (термин 01.08.)
 



4 Август



5 Август
Антон-3490гр,54см-lyulyu-Пловдив
   



6 Август
Сабина - 3050гр., 50см. и Максимилиан - 3200гр., 52см. – emily_r - 35г. - втора бременност, София (термин 10.08.)
Габриела - 3300гр., 49см. – morskafeia - 24г. - първа бременност, София (термин 12.08.)





7 Август




8 Август
Миа - 3000гр., 50см. - ira_d - 28г. - втора бременност, Лондон/Пловдив (термин 03.08.)
Йоана - stelliana_ - първа бременност, София (термин 16.08.)

   



9 Август
   



10 Август
     
 



11 Август
Владимир - 3220гр., 51см. - gitsa - 34г. - втора бременност, Пловдив (термин 06.08.)
     



12 Август

Дария - 3150гр., 52см. - agramd - втора бременност, Стара Загора (термин 22.08.)
Максим - 3400 гр., 51см. - dani_shtukova - 25г. - първа бременност, Варна (термин 14.08.)



13 Август
     



14 Август
Максим - 2900гр., 48см. - Иренка - 25г. - втора бременност, София (термин 27.08.)
Кристина - - kseniq - 23г. - първа бременност, Пловдив (термин 08.08.)
Александра 3850 гр. 52 см - - gabi32  - втора бременност, София (термин 21.08.)
Анна 3100 гр. 46см - - maria.maria  - първа бременност, Пловдив (термин 18.08.)

Теодор - 3400гр., 51см. - буболече - 31г. - първа бременност, Русе (термин 15.08.)
Даниел - 3600гр., 52см. - Danu- Ani - 26г. - първа бременност, Варна (термин 24.08.)




15 Август
Анна Мария - 3420гр., 51см. - micra - 27г. - втора бременност, София (термин 20.08.)
Стефан - 4000гр., - Алфира - г. - втора бременност (термин 22.08.)
   



16 Август
 



17 Август
Крум - 2700гр., 47см. - piaf - 36г. - първа бременност, Ямбол (термин 03.09)
 



18 Август
Николая - 3080гр., 47 см. –sunflower79    - 28 г. Варна  (термин 26.08.)
   
   



19 Август
Мартин - 3400гр.,49 см. –bude6tata mama  -  (термин 27.08.)
 


20 Август
   
 



21 Август
Станислав-3940 гр.,51 см. –Викито 23 г. първа бременност  София -   (термин 20.08.)
Калин- гр., см. –drugoselec 27 г. първа бременност  Габрово -   (термин 11.08.)





22 Август
Майра - гр., см. –Селена 27 г. първа бременност Darlington /United Kingdom/ -   (термин 11.08
Мина - 3700гр., 51см. –Мика първа бременност Франция-   (термин 26.08.)



23 Август
Микаела- 3200гр., 50 см. –Диди-2 27 г. - първа бременност –София -   (термин25.08.)




24 Август




25 Август
Александър – гр.,  см. –chdiana 25 г. - втора бременност, Холандия /Амстердам/, Варна (термин26.08.)
       



26 Август
Тамара -3900гр., 51см. - Муциту



27 Август




28 Август


[/url]


29 Август




30 Август
Александър – 2480гр.,  48см.-Plamenka77-Плевен 




01 Септември




05 Септември




БЕБЕШКИ РЕКОРДИ АВГУСТ 2008

Най-нетърпеливо бебе – Калина на kovatcheva, родена 50 дена преди термина
Най-мързеливо бебе – Майра на Селена, родена 11 дена след термина
Най-точни бебета родени на термин – Емил на ssieber, Максим на nadin13, Димана на buba_85, Ева на Kinly, Мая на Si Key, момиченце на Дявосли чаровна, Георги на marian1, Константин на Сонаши
Най-леко бебе – Калина на kovatcheva – 1750гр.
Най-тежко бебе – Димитър на пухи – 4270гр.
Най-късо бебе – Калина на kovatcheva – 42см.
Най-дълго бебе – Наталия на kristina82 и Доротея на Martini_mama – 55см.
Най-плодоносен ден – 14, 18 и 20 Август, когато са родени по 7 бебета
Най-предпочитано име за момче –  7 бебета носят името Александър

Най-предпочитано име за момиче – 4 бебета носят името Александра и 4 Габриела
Най-рано поникнало зъбче - Ивайло на Ellle - 21.12.2008




e-mail: augustinki2008@abv.bg
за парола ми пишете на лични





ПОЛЕЗНИ ЛИНКОВЕ:


Майчинство, Обезщетения, НОИ и др.

НОИ и обезщетения за майчинство
Обезщетение за бременност и раждане
Закон за семейни помощи за деца
Молба-декларация за получаване на месечни помощи за дете до завъ … 0 годишна възраст

ЗА КЪРМЕНЕТО


ЗА ЗАХРАНВАНЕТО

За захранването Ново
Схема за захранване на Hipp Ново
Готово ли е детето за захранване?
Основи на захранването
Кои храни да избягваме?
За соковете
Въвеждане на млечни продукти и прясно мляко в менюто на малкото дете
Наръчник за хранене според възрастта на Вашето бебе и малко дете
За глутена
*Лекарят съветва да захраните със сок? Сменете лекаря*
*Защо нашите майки са ни давали сок...*
*Извадки от становището на Американската академия по педиатрия о … ричната практика*
*За вредата от захарта*
*Наръчник за хранене според възрастта на Вашето бебе и малко дете*
*Кога да започнем захранването на бебето с твърда храна*
*Примерна схема за захранване*
*Рецепти за домашни пюрета и каши*
*СПРАВОЧНИК:АСОРТИМЕНТ И СЪСТАВ НА КАШИТЕ*
*СПРАВОЧНИК:АСОРТИМЕНТ И СЪСТАВ НА ПЮРЕТАТА*
*Homemade Baby Food & Baby Food Recipes*

*ЗА КАНДИДАТ ДЮКАН/КИ*




Хайде на пазар!


За глутена:

За глутена ... първи стъпки   *   За глутена   *   За глутена!   *   Цьолиакия   *   Вреден ли е глутена за бебето?


Алергии и непоносимост

Детски ботулизъм   *   Алергия към кравето мляко при децата     *   Алергия към елда


За водите:

 Девин изворна   *    Сравнителен тест на Български минерални води   *   Сравнителен тест на Български минерални води от Бълг. нац. асоци …  - много подробно


За атопичен дерматит

Информационен бюлетин - атопичен дерматит
puls.bg - Всичко за здравето - атопичен дерматит
Дерматит - атопичен, себореен, екзема...
Моето бебе и аз - атопичен дерматит
Клиника по дерматология - атопичен дерматит
all.bg - Хомеопатия и алтернативна медицина - атопичен дерматит при деца
dir.bg - Атопичен дерматит-едно по различно мнение

СЛИНГ

belinsa * georgievi * babysling-lana.hit.bg * bebe.to/sling

newsm03ЗА МАЙКАТА

Диета след раждане
Отслабване след раждането
Възстановяване след раждане
След-родилната депресия
Красиви след раждането
Красива след раждането
Изкуството да бъдем родителиНОВО!

ПОСЛЕДНА БРЕМЕННА ТЕМА С ЛИНКОВЕ КЪМ ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ
Бебчета на АВГУСТинки навъртяха месечинка - 1
През АВГУСТ се родиха, а вече се усмихват - 2
АВГУСТинчето кърма и мляко хрупа, за радост на мама килца да натрупа - 3
АВГУСТовските котани мъркат, пеят, а пък котарачетата им се смеят - 4
Слага АВГУСТинчето новия тоалет и отива в Южния парк на моабет - 5
АВГУСТовското ни злато радва се на циганското лято - 6
Навън вие вук, мама АВГУСТинка пише със съфорумките тук - 7
АВГУСТовска Обама мама - 8
Баба зима на вратата чука, АВГУСТинче смее се със глас и гука - 9
Люта зима иде вече, в Мола май ще се разхожда АВГУСТовското човече - 10
Тихо се сипе първият сняг, АВГУСТинките във форума са пак - 11
АВГУСТинчето стачкува, на майка си главата то надува! - 12
Коледни еленчета летете, на АВГУСТинчето - 13
Първа Нова Година ще празнува АВГУСТовската дружина - 14
Подаръци ще има за всички от сърце и най-много за АВГУСТовското дете - 15
Мама АВГУСТинка в преспите върви, а във форума слова реди - 16
АВГУСТинчетата в столчета седят и с играчките се смеят и крещят -17
АВГУСТинче мощен глас извива, щото зъбче му избива-18

Предложения за заглавия на следващите ни теми:
"Зима на вратата чука, АВГУСТинки си споделят тука" - stella_a
"Някои ще колят прасето, а мама АВГУСТинка си гледа детето" - stella_a
"АВГУСТинки се радват на циганското лято, а АВГУСТинчета стачкуват за мляко" - stella_a
"АВГУСТовското човече има зъбки вече" - stella_a
"АВГУСТувското дете хапва мляко,каша или пък пюре" - stella_a
"Докато детенце сладко спинка, тука пише мама АВГУСТинка" - stella_a
"И в новата година заедно е пак АВГУСТовската дружина" - stella_a
"АВГУСТовските дечица почнаха да хапват и с лъжица" - бланш
"АВГУСТовските момченца и момиченца чакат първите кокиченца" - бланш
"АВГУСТовските бебоци правят с бънджи първите подскоци" - бланш
"Зъбки във устица вече имат АВГУСТовските дечица" - бланш
"Картофче, морков, тиква, плодове АВГУСТинчето похапва, за да порасте" - бланш
"Зъбченцата като броеница греят в АВГУСТовската устица" - Колди
"АВГУСТинченцето бяло цял ден не е спало" - Колди

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 14:18 от Ellle

# 1
  • Мнения: 276
Добро утро после ще пиша.

# 2
  • Мнения: 3
айде втора ,Ел   bouquet

# 3
  • Мнения: 207
Поздравления Ел   bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 1 139
Елле,мерси за темичката.Специално за теб smile3525

ЧЕСТИТА ПОЛОВИН ГОДИНКА НА СТОЯН,АЛЕКСАНДЪР,ВАЛЕНТИНА,
ВЕНЦИСЛАВ И НИКОЛА!!!


ЧЕСТИТА ПЕТА МЕСЕЧИНКА НА КАЛОЯН!!!

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 129
Добро утро!
Какво правите вие?! Едва смогнах да изчета предната тема. Уж чета, пък все 3 страници ми оставаха  Grinning
По-късно ако мога ще се включа по някой теми, че сега дребния заспа в мен  Simple Smile
Ел   bouquet

# 6
Хоп и аз в страната на  мечо пух,благодаря Ел!  bouquet
Честито на рожденичките (със закъснение)! bdbaloni

Специални поздрави за месечинкото АЛЕКС,SMG  да ти е жив и здрав сладура и много щастие да съпътства целия му живот!   Честити месечинки и на  ВАЛЕНТИНА,ВЕНЦИСЛАВ,НИКОЛА,дълъг живот ,много здраве и късмет им желая!

Аз днес имам малко свободно време и ще се възползвам от него като си покисна във форума,че отдавна не съм била на линия,а вие нямате изчитане направо Heart Eyes.
Светле аз съм с лазерна техника ако имаш въпроси като учиш пиши на лични ще ти помагам. Hug
Ками много хубаво,че Ета харесва картофеното пюре и си хапва доволно от него,а и лаптопа са ти оправили,така че вече си на линия! Hug
После пак ще се включа ,че Васко реве и ако се забавя малко докато се нахрани може и до  3-4-та страница да стигнете. Joy

# 7
  • Мнения: 38
Добро утро и благодарности за Елле за темичката   bouquet

Гледахте ли "Часът на мама" - страхотно предаване - темата беше за устната и зъбната хигиена, за флуора и за бебетата и децата. Абе - много поучително. Ако не сте го гледали, намерете си го на запис да го гледате. Тъкмо скоро гледах бебешките четки за зъбки и си мислех, че са просто глезотийки, ама май са повече полезни и здравословни нещица. Вие как мислите, ще оборудвате ли бебчетата с такива? Мисля, че Елле  newsm78 вече се беше оборудвала с хубава такава. Пробва ли я вече, някакви препоръки или коментари.

Честити  половин годинки на Алекс, на Валентинка, на Венци, на Никола и на Стоян!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Честита да е и петата месечинка на адаша Калоян!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Да растат здрави и весели хлапета!!!

Май това ще е засега, че нещо ме зоват за внимание и игра...  Hug

# 8
  • Мнения: 10
Благодаря за темата Simple Smile   bouquet малко само погледнах в часът на мама и казаха коло вредно е биберона с мед. на мен така са ми го давали и ето сега резултата: не излизам от зъболекарския кабинет. Мелфин, кажи на свеки да го гледа това предаване.
Моята се научи, даже ме похвалила пред майка ми колко добре съм и гледала внучката  Mr. Green Wink Simple Smile

# 9
  • Мнения: 68
Темата е супер,клипчето също,чак сега го видях.
ДО преди малко четох старата тема и мислих да пиша,но като се заразгледах в тази тема и забравих какво щях да пиша,каква съм шматка  Joy
А сетих се.Наистина ли е такова положението с кухните при вас да чакаш толкова време,за да може да почнеш да взимаш храна.При нас във Враца няма такива проблеми за което се радвам.Аз мисля няшта другия месец като направи 6 месеца да я записвам на кухня,тя е в долния квартал,трябва само две улици да мина и съм там.Тъкмо тръгваме на разходка, минаваме за кухнята и продължаваме.
За Часът на мама бегло успях да го гледам,но и аз мисля да купя на четки за зъбки.Тук при нас продават някакъв комплект от 3 части.Първия е за масажиране на венците,втората е за почистване на новопоникнали зъбки третата е като пораснат зъбките малко да се чистят.Чакам парите и ако още ги има мисля да взема и да видя как ще ги приеме Димана.
Лек ден на всички и честито на всички които имат повод за празнуване днес.  newsm38
Много усмивки и хубави моменти през целия ден  newsm24 cheers

# 10
  • Мнения: 1 410
Посвещава се на децата на 60-те, 70-те и 80-те години
на 20-ти век

Ако сте били дете тогава, като погледнете назад, ще ви бъде трудно да повярвате, че сте успели да доживеете днешния ден. Ние се возехме на коли без предпазни колани и без въздушни възглавници. Креватчетата ни бяха оцветени в ярки бои с голямо съдържание на олово. На шишенцата с лекарства нямаше секретни капачета, вратите често не се заключваха, а шкафовете в къщи не се заключваха никога. Пиехме вода от улични чешмички, а не от пластмасови бутилки. На никого дори не би му хрумнало да кара колело с каска. Ужас, нали!

С часове си правехме самоделни колички от дъски и лагери, намерени на някое бунище, и едва когато вече летяхме по нанадолнището си спомняхме, че сме забравили да им сложим спирачки. Сутрин излизахме от къщи, играехме по цял ден и се прибирахме, когато запалваха уличното осветление – там където го имаше. И през цялото това време никой не можеше да разбере къде сме. Нямаше мобилни телефони, представяте ли си!

Няколко човека ядяхме един сладолед и пиехме лимонада от една и съща бутилка - и никой не умря. Нямахме компютри, 3D игри, компактдискове, GSM-и, 160 канала кабелна телевизия, интернет и на тълпи ходехме на кино, защото нямаше дори видео!
Затова пък имахме приятели. Излизахме от къщи и ги намирахме. Ако някой ни трябваше, отивахме у тях и се виждахме с него. Просто така, без предварително обаждане! Сами в този жесток и опасен свят. Без охрана. Как изобщо сме оживели?
Измисляхме сами игрите си, крадяхме череши и ги ядяхме с костилките – и на никой костилките не му прорастваха в корема. През междучасията се пръскахме с вода от многократни спринцовки и бутилки от „Веро”. Нашите постъпки си бяха наши собствени и ние бяхме готови за последствията. Порязвахме се, ходехме в синини и натъртвания или си чупехме кокалите – но никой никого не съдеше. Смятахме, че за всичко сме си виновни ние самите. Представата, че можеш да се откупиш от ченгетата или да се скатаеш от казармата практически не съществуваше. Родителите от онези времена винаги вземаха страната на закона, можете ли да си го представите:

Да-а-а, такива бяхме, а ето какви станахме:
01. Без да искаш въвеждаш пин кода си на микровълновата.
02. Не си играл на пасианс с истински карти от години.
03. Не можеш да си намериш колата на паркинга, освен ако не я повикаш с алармата.
04. Баба ти говори повече за Есмералда и Рич, отколкото за собствените си деца.
05. Знаеш повече за проблемите на Брад Пит, отколкото за тези на собствения си брат.
06. Чуваш по новините, че 50 човека са били взривени и сменяш канала, защото не е нищо ново.
07. Сваляш си обувките, преди да влезеш... в самолета.
08. Имаш списък с 15 телефонни номера, за да се обадиш на 3 членното си семейство.
10. Най-добрият приятел на човека вече не е кучето, а мобилният телефон.
11. Звъниш си всяка сутрин... за да си намериш мобилния телефон.
12. Тъпо ти е, че не можеш да звъннеш и на дистанционното на телевизора, като изчезне.
13. Чудиш се на къде да насочиш мебелите си в стаите, където нямаш телевизор.13. Чудиш се на къде да насочиш мебелите си в стаите, където нямаш телевизор.
14. Не знаеш ничий телефон наизуст, дори собствения си, защото всички са ти в GSM-a.
15. Да си забравиш GSM-a в къщи е драма. Единственото по-страшно е да го загубиш!
16. Децата ти играят футбол всеки ден... пред компютъра.
17. 10 годишния ти племенник не може да говори много, но може да чати перфектно.
18. 10 годишния ти племенник пише по-бързо на клавиатурата, отколкото говори.
19. Не си модерен, ако вече си на повече от 20 и още не си спал с някой от твоя пол.
20. Ако си на тинейджърски купон, можеш да пикаеш навсякъде, но не и в тоалетната. Тя е само за секс.
21. Повечето хора родени около 1990 вече са правили повече секс от теб.
22. Ако слушаш песни, чиито текст има смисъл, значи или си прекалено стар или прекалено гей.
23. Цената на квадратен метър в центъра на столицата ти е по-ниска от цената на квадратен сантиметър в любимия ти уебсайт.
24. Сложил си парола на файла с паролите си.
25. Пращаш е-мейли на колегата в съседния офис.
26. Като причина да не поддържаш връзка с роднини и приятели изтъкваш, че нямат е-мейли.
27. Проверяваш си е-мейла по 5 пъти на ден, но нямаш време да поговориш с майка си повече от веднъж седмично.
28. Ако не получаваш поща вкъщи повече от седмица, се чувстваш пренебрегнат, макар да получаваш редовно само глупави реклами. Ако обаче не получиш никакъв е-мейл за повече от ден-два, даже спам-ът започва да ти липсва.
29. Мразиш да пишеш с химикал, защото няма спелинг чек (проверка на правописа).
30. Използваш си телефона повече за писане, отколкото за говорене.
31. Оплакваш се, че на GSM-ът ти нямаш "copy" - "paste".
32. Купил си си дигитална камера, за да правиш колкото си искаш снимки и сега имаш толкова много, че нямаш време да ги гледаш.
33. Спираш пред къщи с колата и използваш GSM-a, за да провериш дали няма някой вкъщи, за да ти помогне с покупките.
34. Ядосваш се на приятелите ти, че закъсняват с 5 минути и още не са ти звъннали на GSM-a.
35. Децата ти не искат да ядат храна, която не е танцувала по телевизията.
36. Ставаш сутрин и влизаш в Интернет, преди да влезеш в кухнята да си направиш кафе.
37. Колкото повече си разпределяш времето, толкова по-малко ти остава.
38. Слагаш наклонени усмивки, дори когато пишеш с химикал
39. Накланяш си главата на една страна, когато се усмихваш
40. Четеш това и клатиш глава, и се усмихваш.
41. Дори още по-лошо, знаеш на кого точно ще препратиш тази статия.
42. Прекалено си зает, за да забележиш, че на този списък му липсва номер 9.
43. Даже се връщаш назад, за да видиш, наистина ли няма номер 9.
44. А сега се усмихваш. Хайде, препрати го на приятелите си, знам че ти се иска!

# 11
  • Мнения: 2 376
Хелоу мацки Simple Smile
Ел, благодаря!
И аз откакто майка ми сподели, че ми е давала залъгалка с мед си  обясних много неща  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 10
Миши, истина е и колкото и да ми е забавно, всъщност никак не е, защото наистина сме се превърнали в това Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 090
Добро утро и от нас!

Влизам да ви почерпя, че днес моето Алексче става на 6 месеца.




Честити шести месечинки на Валентина, Венцислав, Никола!

Честита и пета месечинка на Калоян!

# 14
  • София
  • Мнения: 1 338
Хай, мацки. Как сте?

Леле, този моя Мартин луди му направи тая нощ. Като се събуди в 04:00ч. да яде и до 05:00ч. мрънка и скимтя Whistling Зъби ли са , кво са ама ще се гръмна вече. Баща му от фаза "ще спя на дивана" мина на "ще ходя да спя в офиса". Да ама няма кои да го пусне Naughty Mr. Green
Като ревна го гушнах и заспа при мен на възглавницата. Даже като се наспа беше много послушен, докато аз съм спала детето се е събудила, взело си е играчката и си играеше, че чак и говореше като се събудих.
Та по тоя повод Мартин много говори, крещи, пищи.. много ми е общителен
Сега да се похваля - сутринта след като излязох от банята намерих малчо по корем в кревата. Беше си се обърнал сам newsm44
Така, че Коте споко и Марулка ще се обърне, когато си реши детето Hug
Аз също смятам като му поникне първото зъбче да му купя четка за зъбки Peace
Стелка, ти двете пюрета ли смесваш? newsm78
Пухи, честито 2ро зъбче Grinning
Ел, благодарско за темичката. Много е готина  bouquet


Честита половин годинка на Валентина, Никола, Венци, Алекс и Стоян!!!
Честита 5та месечинка и на Калоян!!!


С пожелания да растат здрави, щастиливи
и усмихнати децича, за да радват мама и тати!!!

Общи условия

Активация на акаунт