Клюки(щастливи. но не тъжни) днес - 14

  • 21 413
  • 742
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 441



И какво от това, че сме сами, че сутрин ставаме сами и в лявата половина на леглото ни е празно. Там е празно, но от   съседната стая се чува детският звън...”Мамо”

Ние сме жени-силни  и вярващи. Ние сме красиви, ние сме усмихнати, понеже само ние знаем цената на щастието, на истинското ни женско щастие.

Как може да се наречем нещастни, при условие че сме прегръщали и целували едно нежно, малко същество, което сме носили девет месеца под сърцето си? На същото това малко същество сме дали не само живот, дали сме душа, топлина...

Ние сме богини , момичета, понеже успяваме всеки ден да скрием горчилката  и да гледаме в хоризонта, където ни чака щастието.

Всяка от нас я очаква то-Щастието! Днес или утре, или след години - то е там, там  е понеже ние го заслужаваме.....

  Ние сме не само жени със своите нужди ние сме жени, притежавайки вълшебството да направим един мъж щастлив. Но този мъж трябва да е неотразим.- не бързайте, понеже той също ни търси....пазете магията си единствено и само за него.

Ние сме жени и ще имаме своите моменти на слабост, но всичките тъжни мисли и сълзи , не могат да погубят силата ни- те само ни зареждат  с още, понеже ние Жените сме Новият Силен ПОЛ!!!''

Последна редакция: пт, 21 май 2010, 20:31 от Грозното Пате

# 1
  • Мнения: 909
Успяххххххххххх пу пу пу първа.... hahaha Joy
Хайде наздраве ,отивам да къпя детенце...до по късно... Grinning

# 2
# 3
  • Мнения: 910
Еей, Мери, па хвърли едни карти и на мен дее.

# 4
  • Мнения: 909
Утре на светло и на лични...да не ме изгонят ,че правя бизнес тука......... hahaha Joy Joy Joy

# 5
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
И аз да се изтипосам Mr. Green тук Mr. Green.
Лека нощт от моята 4аст на света,гушкайте се с половинките(тези които имат) и бьдете щастливи.Пьк тези които нямат да гушкат вьзглавницата и да се радват ,4е имат пове4е място само за тях в леглото Wink.

# 6
  • Мнения: 909
Добрю трю момичета.... Grinning
Днес ми мирише нещо...на странно ...мекички,палачинки ...или бухтички...ама така само ми намирисва в мозъка ми. hahaha Joy Joy JoyТрябва ако искам едно от тези неща да запретна ръкави... Thinking
Сега на кафето пък ще видим после....
....ха ха ха ...какви ги намерих..... hahaha Joy Joy Joy
Хайде и по едни бисквитки с кафенцето.... Wink

# 7
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Мммм,Мери недей така, :oops:4е 4ак на мен замириса.Аууу как ми се приядоха мекици , и на бухти няма да откажа Mr. Green.
Като ми дойдеш на гости ще ми направиш ли Laughing Joy Embarassed?

Моето дете още е прегракнало ,след рожденият ден ooooh!.Сега в нас има пове4е Гормити от колкото прибори за хранене Joy.

Какьв хубав ден е навьн Peace,след малко ще дойде нашият татко да си вземе детето и аз пак оставам сама Confused.А така ми се ходи някьде по полета и треви4ки Joy

# 8
  • Мнения: 428
Утре на светло и на лични...да не ме изгонят ,че правя бизнес тука......... hahaha Joy Joy Joy
Абе, Мери- верно ли фърляш карти?
Аз последно преди няколко години бях на гледачка и тя рече, че ще се омъжа и ще имам дете от бившият ми ( втория бивш)  рече, че сме император и императрица и сме родени едни за друг. Предвеща пари, здраве, любов и бля-бля...ама от всичко обещано остана само Бля-бля-то....Аз все още щех да се надявам на магично чудо, ако не ми се бе изпарило чакането и любовта и всичкото му там дет се вика отдаденост.....Та след тзи ми ти гледачка, аз реших, че вече нема да давам по 3-40 лв. за да ме лъжат....освен това ми намери некви странни магии и обвини мен в магьосничество.... Crazy ( а аз не съм почитател на магиите и притчите за тях!!!!!)
Та както и да е.....но все пак сега се изкушавам да те помоля, ако може и ако ти се занимава да ми фърлиш едни карти....
Съзнавам, че ще стане нашествие на ЛС-то ти- след тази новина от твоя страна, така че ако  и откажеш, няма да се почувствам обидена....Но ако имаш желание....ми кажи какви данни ти трябват......че аз мноо искам да разбера дали ме чака нещо хубаво ...насам-натам  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 6 441
 Joy Joy Joy
Ardea, споредм мен всичко е в кръга на шегата.
Но ще си кажете  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 428
И аз да се изтипосам Mr. Green тук Mr. Green.
Лека нощт от моята 4аст на света,гушкайте се с половинките(тези които имат) и бьдете щастливи.Пьк тези които нямат да гушкат вьзглавницата и да се радват ,4е имат пове4е място само за тях в леглото Wink.

Ако снощи го бях прочела....щеше да спя много по усмихната Grinning

Joy Joy Joy
Ardea, споредм мен всичко е в кръга на шегата.
Но ще си кажете  Mr. Green

Аз за това питам де.... шега , не шега повод да помечтаем...за предсказание за едно розово бъдеще Laughing

# 11
  • Мнения: 909
Ардеа по принцип това което правихме тук с Патето беше в кръга на шегата Wink....,но иначе ако имам желание ,което не се е случвало доста отдавна ,гледам на карти и кафе.Не обичам там тези разни магии или подобни щуротии... Joy.Само че аз не съм като тези по телевизията дай ми име и ще ти кажа...трябва да си пред мен ,аз по друг начин не мога.... Peace.Така ,че ще трябва да чакаи срещата ни очи в очи Shocked Grinning...за да ти кажа светлото ти бъдеще... Peace Joy Joy

# 12
  • Мнения: 6 441
С две думи заформя се нова общонационално среща  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 909
Ха ха ха ...само ,че този път край морето... Wink  car003 newsm41  grinning039 1swing newsm44

# 14
  • Мнения: 6 441
Глася си банските.
А и май послшах рецептата на Не съм и няма да има проблеми за датата.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт