Листопад (Yaprak dökümü) - Тема 55

  • 26 603
  • 744
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Излъчването на сериала по БТВ е спряно от 1 декември 2010 нататък за неопределено време!

Автор на колажa soya-fen

"Листопад"е най-награждаваният сериал в Турция. През 2007 г. получава 4 награди за най-добър сериал, включително за най-добра семейна драма. През 2008 г. е удостоен с 5 награди за най-добър сериал, както и с награда за оригинална музика. Двама от главните герои - Халил Ергюн (Али Ръза Текин) и Бену Йълдъръмлар (Фикрет Текин) - са отличени за най-добри актьори на 2008 г. И през 2009 г. "Листопад" печели награда за най-добър сериал, а Халил Ергюн получава приз за най-добър актьор в главна роля за 2009 г. Наградите са присъдени от най-авторитетните телевизионни канали и списания в страната.



автор на колажа H0uSse_Baby

Айше - означава тази, която живее в спокойствие и хармония, тази която ще ти се притече на помощ. Името произлиза от думата [AY] - луна; Али - означава величествен, огромен, извисен; Ръза - означава герой, владетел, господар; Ахмет - означава някой, който е хвален много; Гюлшен - персийски произход, означава градина с рози; Дениз - море; Джеврие - означава жестокост, болка, зло, страдание, мъка; Джейда - означава добър човек; хубава жена с дълга шия; Лейля - персийски произход, означава нощна светлина, светлина в тъмната далечина; Неджля - арабски произход, означава много неща, зависи от смисъла -  дете, син, семейство; Нехир - арабски произход, означава светлина, слънце, светъл, ярък, бляскав. Оуз - означава сътворен чист и добър; силен, стабилен; Тахсин - означава въодушевен, очарователен, пленителен, обещаващ; Ферхунде - персийски произход, означава благословен, щастлив; Фикрет - означава идея, разсъждение; цел, намерение; Хайрие - арабски призход, означава носещ щастие; Шефкет - означава копнеж; Яман - означава всяващ страх, смел, силен.







DMCA-removal-from-Google
DMCA-removal-from-Google
Lаpache.info
DMCA-removal-from-Google
Youtube.com
Vbox7.com
Gledaiseriali.com
5-ти сезон на живо по Канал D (сряда 20-22 ч.)

Епизодите в оригинал


За българите в чужбина - безплатна българска телевизия на живо



Най-хубавите моменти в Листопад - видеоклип

Сватбата на Неджля и Джем - видеоклип



*Къщата от "Листопад" /Lazın Köskü/ може да откриете на адрес Beylerbeyi, Şemsi Еfendi sokak 9, Üsküdar, Istanbul.
*Моля коментарите в темата за епизоди, които не са излъчени по БТВ, да се изписват с бели букви.

*Всеки, който има желание и вдъхновение, може да допринесе със свое творчество за художественото оформление на новите теми.



Техническо изпълнение - H0uSse_Baby и soya-fen
Информация за новите епизоди по Канал D - Magosniwa & angel4e_f

# 1
  • Мнения: 19






Добър ден на всички   bouquet
Аз гласувам за премахване на тоалет 28  Peace

Момичета, на тези, на които се вижда само горната част как разбираме какъв е тоалетът? Предлагам другият пък като предлагаме тоалети, актрисите да са в цял ръст. Така ще имаме по-добра представа за облеклото, а и ще са по-малко и няма да гласуваме до второ пришествие. Laughing На колко време ще се маха тоалет? Ако е на 1 ден, ще гласуваме цял месец, така ли? Дано не е така.  Praynig Ама то май друг начин няма. Sad
Гласувам за елиминиране на тоалет 4.

Пренасям гласовете от тема 54 тука. Snejka, имаш право. И аз се учудих, като получих снимки до кръста или само портрет, но реших, че освен тоалета се гледа също и "look"-а. Така или иначе абсолютно всички снимки, които бяха предложени са в колажа. Без тези които се дублират/показват един и същи тоалет.
И тъй като се насъбраха бая снимки, както Snejka правилно забеляза, ако гласуваме само за по един тоалет, ще се проточи бая време. Затова предлагам всеки да гласува за деня по три тоалета за елиминиране. Така за 9-10 дена ще приключим с тоалетите на Гьокче.  Peace

Последна редакция: сб, 29 яну 2011, 22:31 от soya-fen

# 2
  • Мнения: 8 409
Привет в новата темичка.
Както винаги хубава, подредена и стилна. Благодаря ви Соя фен, Хаус бейби, Магоснива, Ангелче. Страхотни сте.   bouquet
Да ни е честита и дано, докато я приключим ни пуснат сериала.  Praynig

Момичета, на тези, на които се вижда само горната част как разбираме какъв е тоалетът? Предлагам другият пък като предлагаме тоалети, актрисите да са в цял ръст. Така ще имаме по-добра представа за облеклото, а и ще са по-малко и няма да гласуваме до второ пришествие. Laughing На колко време ще се маха тоалет? Ако е на 1 ден, ще гласуваме цял месец, така ли? Дано не е така.  Praynig Ама то май друг начин няма. Sad
Гласувам за елиминиране на тоалет 4.
Спорна събота.
Да, за снимките в цял ръст съм съгласна. За елиминицията предлагам всеки да гласува за по три тоалета наведнъж.
Съгласна! Ако се приеме и от останалите - аз съм за елиминиране още на 1 и 23.

# 3
  • Мнения: 19
Докато чакаме и друи мнения, аз гласувам за премахване на номер 25. Другите два са 24 и 27.

# 4
  • Мнения: 17
Здравейте аз гласувам за премахване на номер 25!

# 5
  • Мнения: 106
Добър ден!
Мерси за хубавата тема.
Гласувам отрицателно за тоалет номер 28!
Какво ще кажете всеки да гласува за 2 тоалета за да отпадат по 2 на ден ,защото иначе ще се бавим много?!

# 6
  • Мнения: 19
Здравейте аз гласувам за премахване на номер 25!
Гласувам отрицателно за тоалет номер 28!
Какво ще кажете всеки да гласува за 2 тоалета за да отпадат по 2 на ден ,защото иначе ще се бавим много?!
А какво мислите за идеята да даваме по три номера наведнъж. Ако гласуваме за 1 тоалет наведнъж, ще се проточи цял месец. По два номера ще трае 2 седмици.
Ако гласуваме по три тоалета на ден и в края на деня елиминираме трите номера, които се повтарят в различните гласове, ще приключим за 9 дена.

# 7
  • Мнения: 1 277
Темата е бомба! Heart Eyes Благодаря, Соичка!   bouquet

Съгласна съм всеки да елиминира по 3 тоалета, за да не се проточват нещата ... и да остане време и за Фахрието. Joy

Елиминирам : тоалети - 4, 16 и 17!

# 8
  • Мнения: 106
Съгласна.Гласувам за:
23,28 и 29!

# 9
  • Мнения: 8 409
Ангелче, не само за нея - има и още актриси, които играят в сериала все пак.  Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 627
Аз гласувах за премахването на тоалет 28 но ще добавя и 27 и 29

# 11
  • Мнения: 1 277
Ангелче, не само за нея - има и още актриси, които играят в сериала все пак.  Wink

Казах го по този начин, защото предният път точно нейната седмица се прецака и не беше приятно. Flutter

А като дойде редът на Оуз ще ме прощавате, но един от тоалетите му държа да бъде голичък до кръста!!!  Blush Mr. Green

# 12
  • Мнения: 8 409
Казах го по този начин, защото предният път точно нейната седмица се прецака и не беше приятно. Flutter
Аз затова исках да е първа, ама на, победихте ме.  Laughing

# 13
  • Мнения: 1
Гласувам за махането на тоалет 28, 29 и 27. Не само, че тоалетите ме дразнят ами и Лейля не ми харесва как е излязла, а за фона на снимката да не говорим, направо ми дразни очите  Joy

# 14
  • Мнения: 1
Темата е бомба! Heart Eyes Благодаря, Соичка!   bouquet

Съгласна съм всеки да елиминира по 3 тоалета, за да не се проточват нещата ... и да остане време и за Фахрието. Joy

Елиминирам : тоалети - 4, 16 и 17!
Ангелче, защо не ти харесва тоалет 17. Много е стилен  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт