Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 43

  • 50 183
  • 733
  •   1
Отговори
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 5
Любов и наказание
2 сезон


                       
Всеки вторник по ATV от 20 часа
Продукция на TMC / 2010 /
 Режисьор: Кудрет Сабанджъ , Mehmet Ada Öztekin
Сценаристи: Ethem Yekta, Murat Lütfü, Yıldız Tunç
Сценаристи втори сезон: İlksen Başarır, Yiğit Sertdemir, Elif Akçalı, Erkan Birgören, Firuze Engin
Продуцент: Ерол Авджъ
Музика: Туфан Кърач
Жанр: екшън , мелодрама, драма

Участват:
                          /За повече информация за артистите кликнете на снимката/

           

             

         

       

и други.

 Ясемин е 25-годишна млада жена, работи в рекламна агенция. Седмица преди сватбата си, която очаква с голямо вълнение и нетърпение, Ясемин заварва любимия си в прегръдките на най-добрата си приятелка Мюжде. Когато е била дете  на Ясемин по-голямата й сестра умира при аборт след нежелана бременност. В резултат на тази случка, която кара семейството й да преживее  мъката и унижението заедно, Ясемин обещава на баща си, че няма да допусне извънбрачна връзка/да спи с мъж преди брака.
Ясемин губи вяра в любовта и невинността след изневярата, която преживява, и търси бягство от действителност която я наранява,при майка си –тя е пенсионирана учителка, живее в Бодрум. Под властта на гнева и мъката си, Ясемин се отдава на първия срещнат мъж на име Саваш, след което изчезва като Пепеляшка, оставяйки след себе си само едно колие...
Ясемин приема /мисли,че Саваш е барман, е около 30-годишен млад мъж, завършил бизнес администрация в престижния университет Боазичи и защитил магистратура в чужбина. Син на известно и влиятелно семейство от Ван, Саваш още от гимназиалните си години се стреми да е далеч от семейните работи, тъй като не одобробява закостенелите традиции и обичаи. Разбрал за незаконните, черни семейни сделки, Саваш напълно се отдръпва и се стреми да гради живота си по съвременен и законен начин. Семейството му живее в Истанбул, но не е скъсало връзките си с Ван – място със закостенели, архаични нрави.
След катасрофата, при която баща му и по-големият му брат умират, Саваш е принуден да застане начело на семейството си. Опитвайки се да измъкне семейството си от черните сделки и да изгради семейната фирма по нов, модерен, съвременен и законен стил, Саваш ще бъде принуден да се бори с нечистите отношения и престъпни групи, които баща му му оставя в наследство.Изгубилата вяра в любовта, Ясемин се завръща в Истанбул, към работата си в рекламната агенция. Не й е останало нищо друго, освен израстване в кариерата/по добра кариера. Но животът й готви нови изненади.Водещият борба на два фронта/на две места, Саваш е изправен пред още един проблем, произтичащ от изостаналите обичаи – за да се предотвари кръвно отмъщение, той е принуден да се ожени за вдовицата на брат си-Чичек.
Пътищата на Саваш и Ясемин един ден непременно ще се пресекат.



   


 

   



   



  Сериите с превод може да намерите в:

 

vbox7
I WANT TO SPEND MY LIFETIME LOVING YOU youtube
WHO IS THE FATHER OF OMER youtube
Fortune youtube
Only You youtube

Клипчета на Stefok :
SAVAS LOVE youtube
Murat Yildirim the best actor   youtube
Murat Yildirim and love   youtube
Yavuz the bad  youtube

Клипчета на Tanya_M :
в youtube dailymotion   и  vbox7

Клипчета на keii:
в youtube vbox    и  dailymotion

 

   




СВАТБЕНА АГЕНЦИЯ *ЛИНКИТЕ* И САВАШ ЕЪР ЛАЙН ОТВАРЯТ ВРАТИ ЗА ВАС 

 “ГОЛО ОРЪЖИЕ  3 1/2” 
 
 Sign Exclamation Bulb Sign ExclamationМаксимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 600 пиксела
височина - до 600 пиксела

 за повече информация тук
Начин за намаляване на снимки в мнение:  [img] се замества с : [img height=300 (или 200, 100, 150...)] и снимката се намалява до желаната височина. По аналогичен начин се намалява и ширината [width=] .

# 1
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 5
Добре дошли в тема 43 за любимия сериал "Любов и наказание"
На всички, пожелавам приятни и красиви емоции в темата !

# 2
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 5

Ask ve Ceza 46 Bolum 2 Fragman BG SUB - с превода на meriii /aleynam е изтрила превода, който е направила/

Прехвърлям и тук поста на keii за фрагмана с превод !  Hug   bouquet 

# 3
  • Мнения: 1 863
  Ари, благодаря за красивото кътче! Hug



  Всеки път си пожелаваме все хубави неща, дано сега станат реалност! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 28
ПРИВЕТ И ОТ МЕН НА НОВАТА ТЕМА !

ДАНО МЪГЛАТА ДА СЕ РАЗНЕСЕ БЪРЗО И ДА ИМАМЕ ПОВОД ЗА ХУБАВИ ЕМОЦИИ И МНОГО ЗАБАВНИ МОМЕНТИ И ДИСКУСИИ В ЧУДЕСНО ПОДРЕДЕНАТА ОТ ARI888  КЪЩА !

    love001 

# 5
  • Мнения: 9 738

Hug Ari888  Hug
Да си пожелаем с приятни емоции да ни изненада любимия ни сериал Heart Eyes
Благодаря на всички  мили дами ,че сме заедно  bouquet





# 6
  • Мнения: 1
Ари, поздравления за новата тема, и благодаря за чудесните гифчета. Майстор си.  newsm10 newsm10 newsm74


Прехвърлям си поста от старата тема, късно видях, че новата вече е пусната.


Пенда ,Ели, благодаря ви за новия фрагман, дами. Супер търсачки и откривателки сте на всички новости.
 smile3501 newsm74

keii, meriii, Али - за светкавичния превод на фрагмана и качването на субтитрите. Страхотни сте.  smile3501 newsm51
Ари, спокойно можеш да съперничиш на сценаристите с измисляне на сценарии.  smile3521

Видяхте ли я Китка как се ослушва гузно, като вижда тревогата на всички в къщата, гледа като лалугер, и в следващия момент как се смее безгрижно, като говори с Хакан. Струва ми се обаче, че Пелин няма да е толкова търпелива  и деликатна като Ясемин. Ще отреже квитанциите на Китка, а нищо чудно да отсвири и Хакан. Макар че не ми се вярва той да се забърка сериозно с Китка - все пак тя е жена на Саваш, макар и фиктивно. Но фантазията на Китка винаги й е играла лоша шега и като нищо пак ще изтълкува превратно приятелските прегръдки на Хакан, както беше със Саваш и ще му развали отношенията с Пелин. Което ще е жалко, разбира се.
За Бора нямам думи - този плазмодий за пари е готов на всякакви гадости, но ми е жал за Назан, ще си трови живота още дълго, както вървят нещата. Жалко, че Саваш с неговите проблеми не може да й обърне внимание или да се заеме сериозно с Бора (бързо да си свали часовника и да му покаже кой кум, кой сват и кой на булката брат). Но и това ще стане, няма да му се размине пердаха на алчното изчадие Бора.  bash box tooth

# 7
  • Мнения: 1 863
  Китка много сериозно ме дразни / сори Гони, Пенде/, ама се мъча да бъда максимално снизходителна и все таях надежди да я върнат малко на земята, ама не... Моран си е Моран! И не знам Саваш до кога ще го играе душко-добродушко!? Не разбра ли, че си има доносник в къщата, да не казвам друго прилагателно, не ми го позволява възпитанието !? Съгласи се с едно" значи ми нямаш доверие" - а тя " Съжалявам"  и готово! Mr. Green А сега, че се ослушва, ама хич не ми прилича на гузно, а по скоро пресметнато. Те с брат си освен да правят опити да набиват клинове - единия на Саваш и Ясемин, другия на Хакан и Пелин - май нямат друго занимание!? #2gunfire #Cussing out Дано Пелин да и "сипе башкъ" да  види къде е изток!

# 8
  • Мнения: 8 412
Ари страхотна нова тема си направила  smile3525 smile3525 smile3525
 

# 9
  • Мнения: 31
Ari     bouquet Hug 
и гифчетата са страхотни  Heart Eyes Heart Eyes
дано  Praynig от следващата серия има материал за повече   loveuuu txtloves

Таня  Peace  не се извинявай, джанъм  Hug и мен ме дразни Китка, тя на всички пречи  Tired ама не забравям, че не е тук по своя воля, и няма кой знае какъв избор  Rolling Eyes
горещо се надявам да спре да го играе Троянски кон, умишлено или не  Praynig

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 38


Ari888  coolcool

Ясемин в нова къща, ние също. Дано всички бъдем доволни!

# 11
  • Мнения: 31
Елдо  Laughing  ние сме доволни от нашата нова къща  Party Flutter, ама на Ясемин май не и е по вкуса  Laughing

# 12
  • Мнения: 877
vanina707 - това е просто ужасно!Дано се поправят нещата!


Ари, благодаря  Hug ти за труда,с който ни даряваш със всяка нова тема  bouquet

Ох-х-х и аз се чудя newsm78  докога Саваш ще бъде предаван,раняван и на главата му ще се струпват всички гадости сътворени от Моранови. Mr. Green Като свитнаха АМ #2gunfire - въздъхнах облекчено,ама криви ми излязоха сметките Thinking
За Китка отначало ми беше жал,жал Cry , ама тя излезе много проклето женище,бе(((а не я трая напоследък...Циври за всичко,само Хаканчо като види и очетата й светнат...Дано Пелин вземе мерки,че и там ще берем ядове - нали нашта е Моран - току-виж сътворила поредната гадост...уф-ф-ф-ф...досадна ми е вече

# 13
  • Мнения: 1 863
Ванина, аз виждам цвете, не магарешки уши! Thinking
 Пенде, аз също не забравям, че не е по своя воля и я съжалявах много в началото, но тя забрави заради кого има все пак много спокоен живот, макар и изкупителна жертва! Защото ако живееше при баща си, едва ли щеше така да си разиграва коня! Кеф ти университет, кеф ти разходка! Та и на екскурзия ходи! А накрая  пък реши, че е каръна! А от както се появи Аби  - вече стана змия в пазва! Бреййййййй! Много ме дразни вече! Как да и съчувствам, като я гледам сега как ще наруши спокойствието и на Хакан! Не и стигна Саваш! Всеки с добро сърце, който и подаде пръст - тя до лакът! Mr. Green

# 14
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Aşk ve Ceza - Sonata Lunii - Moonlight Sonata

http://www.youtube.com/watch?v=7glbDW2G-QY

Общи условия

Активация на акаунт