Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 36

  • 48 559
  • 703
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 313









Продукция: Kanal D (Tьrkiye 2008/2010)
Римейк на сериала на TRT от 1975г. "Aşk-ı memnu"
По eдноименния роман на Халит Зия
Серии в оригинал 79













bTV 20.00ч - ОТ сряда ДО петък












АНОНС :



Динамичният сюжет, модерната визия и успешният подбор на актьорите нареждат поредицата сред най-гледаните програми в държавите, в които се излъчва. Звездата от "Перла" и "Двама завинаги" и любимец на българските зрителки Къванч Татлъту се завръща в ефира в тази съвременна история за невъзможната любов и раздялата.

Изпепеляващата любов на Бехлюл (Къванч Татлъту) и Бихтер (Берен Саат) е на път да разруши вековни семейни традиции. Бихтер е красива млада жена, която се опитва да преодолее загубата на баща си, като отстоява ценностите си. Тя е изправена пред безскрупулната си майка в условията на едно рухнало семейство. Чувството, че остава неразбрана от най-близките си може би е на път да бъде преодоляно, когато среща Аднан Зиягил (Селчук Йонтем), в когото припознава сродна душа. Аднан е от буржоазно семейство, богат вдовец с 2 деца - тийнейджърката Нихал и малкия Бюлент. Бихтер свързва живота си с него, въпреки несъгласието на майка си и въпреки голямата разлика във възрастта. Тя чувства, че най-после е намерила спокойствие и разбиране..., докато животът не й поднася драматичен обрат.

Точно когато мисли, че е намерила покой, Бихтер среща Бехлюл – племенник на Аднан. Любовта между двамата млади пламва веднага. Ще бъдат ли достатъчно силни, за да отстояват любовта си? Ще се откажат ли от уредения си живот? Ще преосмислят ли ценностите си? Как една любов може да преобърне живота на цели семейства? Отговорите зрителите ще научат от хитовия сериал "Забраненият плод", от 1 декември, от 20:00 часа по bTV.












В ролите:














Значение на някои имена :


Bihter = много добра
Behlьl = усмихващ се често
Nihal = романтично настроена, весела
Andan = як, здрав
Firdevs = една от райските градини (мисля, че беше шестата)
[/color]
 










Официален сайт на сериала 








Снимки от сериала:



























Старите Теми:


ТЕМА 1, ТЕМА 2, ТЕМА 3, ТЕМА 4, ТЕМА 5ТЕМА 6, ТЕМА 7, ТЕМА 8, ТЕМА 9ТЕМА 10ТЕМА 11, ТЕМА 12, ТЕМА 13, ТЕМА 14, ТЕМА 15, ТЕМА 16, ТЕМА 17, ТЕМА 18, ТЕМА 19, ТЕМА 20, ТЕМА 21, ТЕМА 22, ТЕМА 23, ТЕМА 24, ТЕМА 25, ТЕМА 26, ТЕМА 27, ТЕМА 28, ТЕМА 29, ТЕМА 30, ТЕМА 31, ТЕМА 32,ТЕМА 33 , ТЕМА 34 ТЕМА 35



   
     

   Епизодите от Алекс 

   Епизодите в gledaiseriali.com 

   Епизодите в zamundai.com 

   


Резултати на анкетата от тема 35








ВХОД СВОБОДЕН за всякакви мнения и по всяко време от филма - настояще и бъдеще.





Приятни минути в темата       







# 1
  • Мнения: 8 409
Първаааааа    bouquet
Magosniwa, мерси за хубавата темичка. Hug

# 2
  • Мнения: 58
 Запис   bouquet

# 3
# 4
  • Мнения: 0
Благодаря за темата   bouquet

За тази снимка ли става въпрос?

# 5
  • Мнения: 165

На път съм да стана фен на Кавънч newsm12
Бех ми харесва и актьорската игра също.
Зариби ме една снимка отскоро ,но не мога да я открия.
 newsm53Бех -сам в кадър, гледа съблазнително Нихал/или Бихтер/ и е прихапал доста  долната си устна newsm03
Къде да я търся?

за това ти говорим и ние.............  smile3532  ще паднеш в плен и ти smile3508




Тази снимка от филма ли е  newsm78  newsm78 и кога е било това?

# 6
  • Мнения: 8 409
silvia_maria, ако става въпрос за снимката на Плюшка- от "Перла" е.

# 7
# 8
  • Мнения: 0
  Mangosiwa- Hug,огромно благодаря за труда ти и всичко,което правиш за нас   bouquet
  Biskaa  Hug
  silvia_maria-както не може да се твърди,че тези,които не приемат Б и Б не са преживели любовта,така и обратното не е валидно,т.е. че тези които ги харесват не са имали сериозни връзки  Peace
  leonoel, напълно съм съгласна с мнението ти ,с което си доразвила мисълта ми за полудяването на Бих.

  Само искам да вметна,че лицемерието и фалшът на Бих много ме дразнят.

Последна редакция: нд, 20 мар 2011, 22:43 от charovnica

# 9
  • Мнения: 3
Благодаря за темата   bouquet

За тази снимка ли става въпрос?



 newsm53 Благодаря

Тази е супер и тя  bouquet

Това е втората ,която ми харесва.Другата / може да беше кадър от филма/ ,гледа надясно ,захапал е повече долната си устна и гледа страстно   smile3521  newsm53към нея/вероятно на легло/ и е готов да се наведе към нея newsm45
По вероятно Нихал да беше-аз друг филм не съм гледала

# 10
  • Мнения: 3
 Mangosiwa- Hug,огромно благодаря за труда ти и всичко,което правиш за нас   bouquet
  Biskaa  Hug
  silvia_maria-както не може да се твърди,че тези,които не приемат Б и Б не са преживели любовта,така и обратното не е валидно,т.е. че тези които ги харесват не са имали сериозни връзки  Peace

Тези ,които ги харесват и вярват ,че това е любовта
 или не са я преживели още,
или са я преживели ,но нямат опит с края на една любов.

Тези "оптимисти" - не  са опитали разочарования и  не виждат" подводните камъни"
 ,защото в розовия им щастлив живот ги е нямало

Обратното ,както казваш ,не важи

Последна редакция: нд, 20 мар 2011, 22:55 от silvia_maria

# 11
  • Мнения: 0
  Напротив,silvia_maria,напротив ,виждали са всичко- и края,и разочарованията,и подводните камъни и точно заради това се усеща кога едно нещо е любов и кога не е,недей да правиш такива генерални изводи за пишещите,защото със сигурност грешиш,а някой може и да се обиди.Това ти  го казвам с най-добри чувства.Нека не се квалифицираме взаимно и да правим изводи върху коментарите  кой какво е преживял в личния си живот,а да гледаме и да се наслаждаваме на филма  Peace
  Уважавам мнението ти ,че Нихал и Бехлюл се обичат и че  само това именно е истинската и чиста любов,но позволи да има хора,които да я виждат другаде  Peace  Никой няма да убедиш,както и ние теб,затова нека запазим добрия тон,без да минаваме в графата лични определения.Аз също ти се извинявам за това,че си позволих да изразя предположение на колко години си,   bouquet

Последна редакция: нд, 20 мар 2011, 23:19 от charovnica

# 12
  • Мнения: 3 371
Magosniwa ,  newsm51! Благодаря ти за прекрасно оформената нова темичка ! Hug
Току- що се връщам от спектакъла на грузинския балет "Сухишвили " - невероятно преживяване ! Тези хора са извънземни просто - летят !
Пожелавам ви успешна и прекрасна нова седмица !  bouquet

# 13
  • Мнения: 0
  Gospojata,благодаря  Hug за пожеланията,на теб също успешна и спорна седмица   bouquet
  Сега ви желая лека и спокойна нощ!

# 14
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Цльоп и тук.....Татлату ако ми предложи да се ожени за мен, хич няма и да се замисля за отговора Joy Joy Joy
Пишете ме в графа "Фенки"

Общи условия

Активация на акаунт