Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 38

  • 40 047
  • 722
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 313









Продукция: Kanal D (Tьrkiye 2008/2010)
Римейк на сериала на TRT от 1975г. "Aşk-ı memnu"
По eдноименния роман на Халит Зия
Серии в оригинал 79













bTV 20.00ч - ОТ вторник ДО петък












АНОНС :



Динамичният сюжет, модерната визия и успешният подбор на актьорите нареждат поредицата сред най-гледаните програми в държавите, в които се излъчва. Звездата от "Перла" и "Двама завинаги" и любимец на българските зрителки Къванч Татлъту се завръща в ефира в тази съвременна история за невъзможната любов и раздялата.

Изпепеляващата любов на Бехлюл (Къванч Татлъту) и Бихтер (Берен Саат) е на път да разруши вековни семейни традиции. Бихтер е красива млада жена, която се опитва да преодолее загубата на баща си, като отстоява ценностите си. Тя е изправена пред безскрупулната си майка в условията на едно рухнало семейство. Чувството, че остава неразбрана от най-близките си може би е на път да бъде преодоляно, когато среща Аднан Зиягил (Селчук Йонтем), в когото припознава сродна душа. Аднан е от буржоазно семейство, богат вдовец с 2 деца - тийнейджърката Нихал и малкия Бюлент. Бихтер свързва живота си с него, въпреки несъгласието на майка си и въпреки голямата разлика във възрастта. Тя чувства, че най-после е намерила спокойствие и разбиране..., докато животът не й поднася драматичен обрат.

Точно когато мисли, че е намерила покой, Бихтер среща Бехлюл – племенник на Аднан. Любовта между двамата млади пламва веднага. Ще бъдат ли достатъчно силни, за да отстояват любовта си? Ще се откажат ли от уредения си живот? Ще преосмислят ли ценностите си? Как една любов може да преобърне живота на цели семейства? Отговорите зрителите ще научат от хитовия сериал "Забраненият плод", от 1 декември, от 20:00 часа по bTV.












В ролите:














Значение на някои имена :


Bihter = много добра
Behlьl = усмихващ се често
Nihal = романтично настроена, весела
Andan = як, здрав
Firdevs = една от райските градини (мисля, че беше шестата)
[/color]
 










Официален сайт на сериала 








Снимки от сериала:



























Старите Теми:


ТЕМА 1, ТЕМА 2, ТЕМА 3, ТЕМА 4, ТЕМА 5ТЕМА 6, ТЕМА 7, ТЕМА 8, ТЕМА 9ТЕМА 10ТЕМА 11, ТЕМА 12, ТЕМА 13, ТЕМА 14, ТЕМА 15, ТЕМА 16, ТЕМА 17, ТЕМА 18, ТЕМА 19, ТЕМА 20, ТЕМА 21, ТЕМА 22, ТЕМА 23, ТЕМА 24, ТЕМА 25, ТЕМА 26, ТЕМА 27, ТЕМА 28, ТЕМА 29, ТЕМА 30, ТЕМА 31, ТЕМА 32,ТЕМА 33 , ТЕМА 34 ТЕМА 35 ТЕМА 36 ТЕМА 37



   
     

   Епизодите от Алекс 

   Епизодите в gledaiseriali.com 

   Епизодите в zamundai.com 

   


Резултати на анкетата от тема 37








ВХОД СВОБОДЕН за всякакви мнения и по всяко време от филма - настояще и бъдеще.





Приятни минути в темата       







# 1
# 2
  • Мнения: 3 371
Magosniwa ,  Hug благодаря ти , че остана до толкова късно с нас , за да ни подариш новата тема !

# 3
  • Мнения: 0
   Благодаря за темата на Мангосива   bouquet
   Госпожата-ти за това викаш от вратата намордника и да няма мърдане  Joy,без право на избор -дилемата е  само с Бихтер или да   Joy/това е продължението от нашия филм/.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Magosniwa ,  Hug благодаря ти , че остана до толкова късно с нас , за да ни подариш новата тема !
Е аз си гледам Ферито  и видях че сте към края на темата и я направих  Hug Hug Hug
Лека нощ  smile3524

# 5
  • Мнения: 3 371
Ами , нали го виждаш - с тоя летен характер не може да отказва , та трябват по - крути мерки ! Иначе - ей на ! Пейкер пак първа се уреди !emely , Hug!

# 6
  • Мнения: 0
Ами , нали го виждаш - с тоя летен характер не може да отказва , та трябват по - крути мерки ! Иначе - ей на ! Пейкер пак първа се уреди !emely , Hug!
 Tака е права си,трябва  и да го изцеждаш ,да няма сили да погледне,пък камо ли да поиска друга  Laughing

Последна редакция: сб, 02 апр 2011, 00:37 от charovnica

# 7
  • Мнения: 3 371


Хайде , лека нощ , че аз докато се наканя , той ще вземе да заспи !  Wink

# 8
  • Мнения: 439
Запис и от мен!
Magosniwa , ти наистина си сложила тази анкета. smile3521
Аз се пошегувах с нея, но ако другите момичета нямат нищо против нека да остане тя. newsm10
 smile3532 smile3532 smile3532 Смях се от сърце, като видях.
Имаше и още една опция от charovnica: "Бехлюл изпитва към Бихтер само страст, но не и любов." Нещо подобно беше.

# 9
  • Мнения: 0
днес четох 32стр. а вече и нова тема момичета немога да смогна да ви изчета.защо Бих. не приеме че вече няма да е с Бех как моге така да се унижава

# 10
  • Мнения: 0
днес четох 32стр. а вече и нова тема момичета немога да смогна да ви изчета.защо Бих. не приеме че вече няма да е с Бех как моге така да се унижава

И аз мисля като теб, при най-малкия знак че ме пренебрегва бих се оттеглила, но това си е сценарият.

# 11
  • Мнения: 58
днес четох 32стр. а вече и нова тема момичета немога да смогна да ви изчета.защо Бих. не приеме че вече няма да е с Бех как моге така да се унижава

 Peace и при ме така се случи! Току-що приключвам с четенето! Много хубава първоаприлска веселба бяха спретнали момичетата  Laughing

на въпроса ти: защото го обича!
До съвсем скоро получаваше от него обяснения в любов, ласки, подаръци..., няма как да приеме от следващия ден, че вече няма да е с него. Никой не би могъл за толкова кратко време  Peace

# 12
# 13
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
БИхтер си го получи тази вечер дори и в малки дози от Нихал.Колко е гадна само съжалявам за това което казах,но тя направо прекалява.Разказва за изневерите на Бех докато е бил с Пейкер пък сега тя изневерява с него,почна да си показва истинската същност.Добре ревнува,но пък много явно го показва,губи вече всякакъв контрол върху себе си.Тя дори вече не изпитва и уважение към това семейство.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 34 042


Да започне по цветно темата.

Общи условия

Активация на акаунт