ПЕРЛА - Сонгюл и Къванч - Перфектната двойка - епизод 59

  • 61 339
  • 732
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 690













           












Заповядайте на сладка раздумка : )


























На български името й означава „последна роза". Родена на 17 февруари 1979 г. в град Диарбекир, Турция. Израства в Анкара, където баща й се мести още в ранното й̀ детство. Изучавала е театрално изкуство в Анкара, завършила е Турската театрална академия. През 1995 г завършва и курс по пеене в университета Hacettepe.Преди да се превърне в истинска звезда с участието си в ТВ сериала "Перла", тя играе на театралните сцени в Турция. Сонгюл е една от любимките на публиката, която я обича заради красотата ѝ  благия й̀ характер.
Актрисата започва да се снима в телевизионни сериали през 2001 г., когато участва в мини-сериала „Vasiyet“, а след това през 2002 г в „Havada bulut“. В „Перла“ играе главната роля на Инджи, където си партнира с Къванч Татлъту. Снимките продължават 2 години, сериалът се излъчва в десетки държави и става любим на милиони зрители по света, а в арабските държави е издигнат дори в култ.
Сонгюл е била женена за турския актьор Джанберк Учуджу, двамата се развеждат през 2008 г. Често като причина за развода им се изтъква ревността на Джанберк и предполагаемата връзка на Йоден с Къванч Татлъту по време и след снимките на „Перла“.
Към настоящия момент Сонгюл Йоден живее в Истанбул.





филмография


Vazgeç gönlüm (dizi)(2008)Ezra


Acı Aşk (Film)(2009) Ayşe


Mükemmel Çift (dizi)(2010) Ayça


72.Koğuş (film)(2010) Meryem
















Роден е на 27 октомври 1983 година в Адана - Южна Турция. Той е едно от петте деца в семейството. Учил е в частна гимназия, където се е изявявал като много добър баскетболист. След това семейството му заминава за Истанбул, защото баща му се нуждае от медицинско лечение. Там Къванч се записва в баскетболния клуб Ulkersport. Баща му искал той да стане актьор, но неговите планове били да прави кариера на спортист. Все пак мечтата на баща му се сбъднала. Къванч Татлъту започва кариерата си като фотомодел, след като майка му изпраща негови снимки в известна модна агенция. През октомври 2001 г. печели наградата "Най-добър модел" на световно модно ревю. Оттогава работи като професионален модел и актьор.
Къванч се превръща в звезда през 2005 г. с главната роля в сериала "Перла". С ролята на Мехмет става популярен в целия арабски свят. Следват роли в други сериали, превърнали се в хитове.




филмография


"Amerikalilar Karadeniz'de 2" (film)(2007) Muzaffer


"Menekşe ile Halil" (dizi)(2007/2008) Halil


"Aşk-ı Memnu" (dizi)(2008/2010) Behlül


"Grease" (musical)(2010)


"Ezel" (dizi)(2010) Sekiz

   









"ПЕРЛА" - магията, която ни събра : )

"Gümüş" (dizi)(2005–2007) Gümüş & Mehmet











           






Сайтове, където ще откриете епизодите - gledaiseriali.com, vbox7.com, lapache.info (до 38 епизод), lapache.info (от 39 епидод)





Ако искате да се поровите из старите теми... тема 1, тема 2, тема 3, тема 4, тема 5, тема 6, тема 7, тема 8, тема 9, тема 10, тема 11, тема 12, тема 13, тема 14, тема 15, тема 16, тема 17, тема 18, тема 19, тема 20, тема 21, тема 22, тема 23, тема 24, тема 25, тема 26, тема 27, тема 28, тема 29, тема 30, тема 31, тема 32, тема 33, тема 34, тема 35, тема 36, тема 37, тема 38, тема 39, тема 40, тема 41, тема 42, тема 43, тема 44, тема 45, тема 46, тема 47, тема 48, тема 49, тема 50, тема 51, тема52, тема53, тема54, тема55, тема56, тема57, тема58...


ЗАГЛАВИЕ И КОЛАЖИ:     




ЗА НАШАТА ОТЗИВЧИВА ПРЕВОДАЧКА : ,






































# 1
  • Мнения: 4 497
Шопич,тенк ю!   smile3525

Първа!    newsm44
Бързам да украся новата тема с едно много хубаво видео... smile3508



 Praynig Фенче,преведи ,дарлинг,какво коментира репортерът/предполагам че всички коментари от онзи период са били в подобен дух/ .
 newsm78И какво отговарят двете ни пиленца на въпросите,които им задавата.

# 2
  • Perla
  • Мнения: 6 427
ШОППИЧ! ВИКТОРИ!



БЛАГОДАРЯ ВИ, МОМИЧЕТА!   love001  love001
Магията , която вие създавате, е не по-малка от "магията, която ни събра"   Hug

Втора съм, ама този път направо по терлици се вмъкнахме в новата тема! Къде е топлото, задушевно и свойско на Шоппич-а "Хади, нова тема!"[/size]

# 3
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Виктори, това видео ми е от любимите, защото е съхранило много интересни моменти извън кадрите на Перлата. Особено обичам , когато тя толково интимно бърка в джоба на якето му и когато са в театъра, където изглеждат фантастично- тоалети в еднакви цветове, прекрасни и двамата, той -доста по-свободен и доволен, тя -по-смутена. Но като гледах тези кадри , си мислех, че рядко има двойка, независимо дали филмова, или друга, която така да си подхожда. Heart Eyes

 Всъщност някой знае ли откога е този кадър от театъра?

Ето такива кадри ме карат да мисля, че това между тях не е било само филм, а и не може да свърши. Преди време мисля Руми беше припомнила едни думи на Енгин от филма, че човек винаги трябва да има предвид, ако една любов е останала недоизживяна /перифразирам/.

# 4
  • Мнения: 0
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА !!!



ВЪВ ВИДЕОТО СТАВА ВЪПРОС ЗА СОНГЮЛ И КЪВАНЧ, ЧЕ ЛЮБОВТА ИМ СЕ ПРЕНЕСЛА ОТ ЕКРАНИТЕ И СА БИЛИ ЗАЕДНО... И БРАКА НА СОНГЮЛ БИЛ КЪМ САМИЯ КРАЙ... И РАЗБИРА СЕ ТЕ ОТРИЧИХА, КЪВАНЧ КАЗВАШЕ, ЧЕ НЯМА ТАКОВА НЕЩО И СНИМКИТЕ СА БИЛИ ОТ ШРИ ЛАНКА, КОГАТО СА СНИМАЛИ ТАМ, НИЕ ЗАПОЧНАХМЕ КАТО ПРИЯТЕЛИ И ЩЕ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ДА СЕ ВИЖДАМЕ КАТО ПРИЯТЕЛИ.АЗ ПОЗНАВАМ И ДЖАНБЕРК...
ЖУРНАЛИСТИТЕ КАЗАХА ЧЕ ИМА И СНИМКИ КОИТО НЕ СА КАДРИ ОТ СЕРИАЛА...
ДОРИ И ПРЕДИ ДЖАНБЕРК КАЗВАШЕ, ЧЕ СОНГЮЛ И  КЪВАНЧ МНОГО СИ ПОДХАЖДАТ.... И ПРЕДИ ДВАМАТА СА ОТИШЛИ НА НАГРАДИ ЗА ТЕАТЪРА, А НЕ СЪС СЪПРУГ Й...

ОБЩО ВЗЕТО ТОВА Е...
ПЪК ЗА ИНТЕРВЮТО СТАВА ВЪПРОС ИЗЦЯЛО ЗА "УЧАСТЪКА" ... ЗА РОЛИТЕ, ЗА ЛИТАРАТУРНОТО ПРОИЗВЕДЕНИЕ, ЗА ТОГАВАШНОТО ВРЕМЕ

# 5
  • Мнения: 0
Фенче,отново хиляди благодарности за превода. Hug  Hug  Hug

Виждали ли сме снимки от тези прословути тетрални награди,когато отиват двамцата??? newsm78



shoppич,дарлинг,ти си знаеш,
справяш се без да се мотаеш,
а vikktory като се намеси ставааа ooooh!
страхотна изненада,
винаги перфектно и цветно
 newsm51 newsm51 newsm51  love001

# 6
  • Мнения: 0


  chef



Беше казала,че всички от екипа са били като едно семейство и то много й липсва...

# 7
  • Мнения: 205
ПРИВЕТ МОМИЧЕТА! Hug

ЗА ХУБАВАТА НИ ТЕМА 

ФЕНЧЕ БЛАГОДАРЯ ЗА ПРЕВОДА 

 Ще погледнеш ли и тази статия. Отново нещо за филма на нашето момиче!



Hülya Avşar ve Kerem Alışık Birlikteliği
Eklenme Zamanı :Bugün, 15:26  | Bu Haber 1,102 kez okundu.    
Hülya Avşar ve Kerem Alışık Birlikteliği
Hülya Avşar ve Kerem Alışık, 72. Koğuş adlı sinema filminden sonra ödül töreninde buluşacaklar.

Bu yıl 16.sı gerçekleşecek olan ve Türkiye’de sinema ve tiyatro dallarında tek ödül veren "Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri"ni 72. Koğuş filminde birlikte rol alan Kerem Alışık ve Hülya Avşar birlikte sunacak.

Tören için heyecanlı ve meraklı bekleyiş devam ederken başarılı sanatçı Mustafa Ceceli de şarkılarıyla geceye renk katacak.

25 Nisan Pazartesi gecesi MKM Attila İlhan Salonu’nda gerçekleşecek gece TRT Türk ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

# 8
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Е, наистина вече ще бъда невъздържана! Дори и никой да не се интересува, ще го кажа. Нито мога, нито искам да бъда обективна. Не помня откога не съм гледала по-долна и по- пошла история. Дори онези сцени, които би трябвало да изглеждат трогателно-любовно- сладки, търсещи разбиране на "голямата любов", предизвикват у мене само погнуса, вкл. и предстоящото страстно танго, превърнало се в емблема на филма. И ако някой ме пита защо тогава продължавам да гледам този филм, ще кажа, че не е дори , за да дочакам момента на зараждането на едно красиво чувство, защото, благодарение на гениалния сценарий, и това е размито и пожертвано в името на грозната история Б/Б. Причината не е вече дори и Къванч. Причината да гледам все още е желанието ми да дочакам момента, когато самодоволната усмивка на Бихтер ще бъде изтрита от физиономията и от същия този Б/Л, в чиято силна и вечна любов вярва. Съвсем не го оправдавам, но у него поне понякога има проява на съвест. Сигурно женската ми злобна и отмъстителна душица очаква със злорадо нетърпение, когато тази жена ще преживее да бъде отхвърлена , пренебрегната, без дори да се интересувам защо. По-вероятно обаче това да е чувството ми за справедливост, което не може да приеме гаврата с достойнството и чувствата на хората.
Иначе прекрасна игра на Аднан, но пък може ли такъв умен  и успешен бизнесмен да бъде толкова наивен и доверчив newsm78  
А Киво и Б/С ми се струва, че се върнаха към първите серии на изкуствено и неубедително присъствие.
Това е!

Извинявам се за изблика Praynig Отивам да се спасявам я в Шри Ланка, я на Принцовите острови.

Последна редакция: чт, 21 апр 2011, 21:55 от dora_st

# 9
# 10
# 11
# 12
  • Мнения: 4 497
Фенче,благодаря ти за превода,мила!
Доре,не се ядосвай ,скъпа! spoko Аз пък вече се чувствам отегчена от тяхната история.Бехлюл и Бихтер тъпчат вече 120 серии на едно място.Тяхната история е така запецнала ,че няма измъкване и никаква надежда за някакво развитие или перспектива.Вече превключвам тв-то когато дават поредната сцена с тях.Нищо ново,нищо различно не се случва-стъпка напред,стъпка назад и пак...и пак.Няма измъкване от това буксуване.Ако/съвсем хипотетично/бях в ситуацията на Бихтер бих изтрещяла,не защото виждам ,че любимият ми се отдалечава,а заради безнадежността,заради  неяснотата и абсолютната безизходица на положението,в което се намирам.А Бихтер се затръшкала заради един мъж,който не иска да поеме и най-малък риск заради нея и любовта им.Защо сценаристите я показват като пълна глупачка и повърхноста глезла,която не поглежда по-далеч от носа си,към бъдещето си?!
Нихал пък е друга трагедия ooooh!-бедното малко глупаче!Живее с някакви илюзии и розови очаквания.Хем е тъжно,хем ми е смешно. ConfusedТози сериал напоследък се превърна в пълен абсурд,в някаква пародия.

# 13
# 14
  • Мнения: 0
Аз предлагам да се потопим мислено в морето
при тази двойка....
Heart Eyes







 #Crazy КАт са потопим кви ши ги къдрим там не знам... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт