Fragrancedirect.co.uk- 15!

  • 45 824
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 122


Доставка за Европа

Въздушна поща 2.49 + 1.99 за всеки следващ продукт. Тази услуга е валидна за поръчки под 60 лири.
С тракинг номер 6.50, за всеки следващ продукт +2.50 /таксите са в британски лири/

При регистрация над полето Postcode има следния надпис : натискате го, за да се регистрирате в сайта и продължавате със указаните стъпки

Ръководство за пазаруване

Кодчета за отстъпки
131 - 5% отстъпка без минимална сума

тема 1 тема 2 тема 3 тема 4 тема 5 тема 6 тема 7 тема 8 тема 9 тема 10 тема 11 тема 12 тема 13
тема 14

Последна редакция: вт, 27 дек 2011, 17:03 от mini_79

# 1
  • Мнения: 17 546
Днес направих поръчка до английски адрес. Направо я очаквам в средата на януари Confused а така се надявам да пристигне до 10-ти, защото е подарък за РД на приятелка.


Благодаря за новата тема! Hug  bouquet

# 2
  • Мнения: 685
 Hug И аз тук, ама с по-реалистични очаквания от Бижу  Mr. Green
Проста сметка правя така, ако имаме късмет до края на тази год ще са при превозвача пратките (май голям късмет ни трябва), после с първия курс, който ще тръгва през първите 5-6 дни (на Гъбите примерно е обявен за 6ти, а с тях поръчвам), толкова път, така че в край на втората седмица 13-14 да са в София, а от там поне за мен има още поне 2 дни, та.. ей на средата на месеци минала  Tired

  bouquet  Мини, благодаря за темата (виждам, че в предната съм те прекръстила  Blush).

Да напиша онова за кодовете от предната тема.

RNB120 БД при поръчка над 20 п и до англ адрес
131 - 5% отстъпка без минимална сума

# 3
  • София
  • Мнения: 5 193
Аз скоро не съм пускала от тук, но да ви следя. Peace

# 4
  • Мнения: 2 122
Simple Smile няма проблем, Ани
има линк към кодове за отстъпка
ще добавя само 131, че го няма

# 5
  • някъде там
  • Мнения: 1 471
и аз да се  цопна...

# 6
  • Мнения: 608
mini_79   bouquet
кажи кой точно  от агента  получи ?

# 7
  • Мнения: 3 751
И аз да се запиша. Очаквам от 12.12. Нямаше я в пристигнали я курс на Г. Дано да е в последния.

# 8
  • София
  • Мнения: 588
И аз тук да ви следя, ще изчакам с поръчките, защото нямам нищо спешно, а подозирам, че първите курсове на превозвачите догодина, ще са препълнени от закъснели доставки.
Така наречените разпродажби за пореден път са без никакво намаление - не знам защо ги обявяват въобще като разпродажби newsm78

# 9
  • Мнения: 2 051
Харесвам си разни парфюми за подаръци,но не ми дава да пусна поръчка до България.
Сменяте ли билдинг адреса,когато пускате до Англия?
Мерси за новата тема Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 583
Мини, благодаря за темата!  bouquet
Lady Vengeance, някои парфюми не се доставят до България.

# 11
  • Испания
  • Мнения: 206
Хоп и аз тук  Hug Благодаря за новата темичка   bouquet  
Очаквам три пратки,директно до Бг-от 11 , 21 и 22.12,надявам се да дойде поне едната до Нова година  Praynig
Наистина някои парфюми не стават до Бг,не знам каква им е логиката  newsm78

Последна редакция: вт, 27 дек 2011, 18:29 от pepina1965

# 12
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Запис и от мен.
Любим сайт.
Днес и аз мисля да пусна поръчка Grinning

# 13
  • Мнения: 2 122
http://www.fragrancedirect.co.uk/agent-provocateur/agent-provoca … AL4f0AdW0sQ%3D%3D
ето този
Бижу, а за този аромат като сравнение с другия можеш ли да кажеш нещо
http://www.fragrancedirect.co.uk/agent-provocateur/agent-provoca … AL4f0AdW0sQ%3D%3D

# 14
  • Мнения: 17 546
Бижу, а за този аромат като сравнение с другия можеш ли да кажеш нещо
За мен този аромат е чудовищен! Sick Не мога да го нося, не мога и да го понасям върху някой друг. В никакъв случай не го купувай без тест.  Naughty
От Агентите имам и обичам само Agent Provocateur Maitresse и Agent Provocateur L'Agent.

Общи условия

Активация на акаунт