АФК ~127~ Сърцето има доводи, които разумът не познава.

  • 22 685
  • 728
  •   1
Отговори
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201








”Те дадоха сърцата си един на друг безусловно.И това е Истинската Любов.Не тази приказката,в която,в живота няма болка.Но двете души я посрещат заедно,и намаляват болката с безусловната си любов.”

”Любовта не е любов..Която се променя,когато се намери промяна.Когато живота стане труден,когато нещата се променят,истинската любов ще си остане същата.За надеждата и за Любовта,на която не сме автори!”

”Любовта,не е любов.Която се променя,когато се намерят промени.Тя е трудно поправим белег.Устоява и на най-силните бури и никога не се разклаща.Любовта не се променя за кратки часове и седмици.Но издържа...дори на острието на смъртта.”


SHOW TV  20.00ч - ВСЕКИ ПЕТЪК  

В ролите:






Продукция: Medyapim

Режисьор:Баръш Йош

Сценарист:Tılsım

Жанр: Драма



АНОНС :


Филмът  показва действителността в Турция,  борбата за по добър живот, живота на семейство, което живее в сянката на богатите в кв. Етилер, където бащата е портиер. Дъщеря му Фериха, която остава приклещена м/у двата свята, заради амбициозната си майка Зехра, която разбира, че хубостта на дъщеря и е единственият и шанс. Мечтите на майката не принадлежат на нито един от двата свята, нейните мечти, надежди  и желания променят цвета си с растежа на Фериха и филма показва живота, който водят в рамка от розови лъжи.
Фериха се намира хем вътре, хем накрая на един свят, където желанията и възможностите са безкрайни. Ако протегне едната си ръка ще докосне своите желания, ако протегне другата си ръка през прозореца си ще види едната половина на света, в който живее, действителността в приземния етаж. Класира се да учи в престижен университет, където мечтите и действителността се смесват и хубавата дъщеря на портиера ще излезе от своя свят, за да стане принцеса в един свой измислен розов свят. И какво от това, че този измислен свят ще погълне семейството и приятелите и. Майка и дъщеря ще започнат борба с действителността , от която няма връщане назад.
























СЕРИИТЕ ВЪВ ВИКИ СА БЛОКИРАНИ И НЕ СЕ ЗНАЕ КОГА ЩЕ БЪДАТ ОПРАВЕНИ!!!

Страница на сериала в сайта на show tv  


Първи сезон с БГ превод в vbox7.com


Първи сезон с Английски превод

Втори сезон с Английски превод

Втори сезон с БГ превод в viki.com

Преводите на Неси във vbox7.com


Гледане на сериите на турски

Епизодите с вградени субтитри- торент 1

Епизодите с вградени субтитри- торент 2

Музиката от сериала


Рейтинг на сериала  

Анадолски орли- за гледане он лайн



 


   


 



Старите Теми:


Тема 1, Тема 2, Тема 3, Тема 4, Тема 5, Тема 6, Тема 7, Тема 8, Тема 9, Тема 10, Тема 11, Тема 12, Тема 13, Тема 14, Тема 15, Тема 16, Тема 17, Тема 18, Тема 19, Тема 20, Тема 21, Тема 22, Тема 23, Тема 24, Тема 25, Тема 26, Тема 27, Тема 28, Тема 29, Тема 30, Тема 31 Тема 32 Тема 33 ;Тема 34 Тема 35  Тема 36, Тема 37, Тема 38, Тема 39, Тема 40, Тема 41, Тема 42, Тема 43, Тема 44, Тема 45, Тема 46, Тема 47  Тема 48,Тема 49, Тема 50, Тема 51, Тема 52, Тема 53, Тема 54, Тема 55,Тема 56,Тема 57, Тема 58 Тема 59 Тема 60,Тема 61,Тема 62 Тема 63, Тема 64 ,Тема 65 ,Тема 66,Тема 67,Тема 68, Тема 69, Тема 70,Тема 71,Тема 72,Тема 73, Тема 74, Тема 74,Тема 75 ,  Тема 76 ,Тема 77, Тема 78,  Тема 79, Тема 80,  Тема 81,Тема 82,Тема 83 ,Тема 84, Тема 85, Тема 86, Тема 87, Тема 88,  Тема 89, Тема 90,  Тема 91 ,Тема 92 ,Тема 93 ,Тема 94, Тема 95, Тема 97,Тема 98 ,Тема 99 ,Тема 100,Тема 101 ,Тема 102 ,Тема 103 ,Тема 104 ,Тема 105,Тема 106,Тема 107,Тема 108 ,Тема 109 ,Тема 110, Тема 111, Тема 112, Тема 113, Тема 114, Тема 115, Тема 116, Тема 117, Тема 118 ,Тема 119 ,Тема 120 ,Тема 121 ,Тема 122 ,Тема 123,Тема 124,         Тема 125,Тема 126





Значение на имената:

Feriha = радост, веселие, щастие, свежа, спокойна, любвеобилна
Emir = принц, държавен глава в някои ислямски страни
Cansu = жива вода
Zehra = жена със светло и бляскаво лице
Riza = съгласяване, доброта
Mehmet  = пророк
Hande = усмивка
Koray = пепелива луна
Seher = моментът преди да настъпи утрото
Gulsum = жена с кръгло, топчесто лице
Aysun = спокоен и уравновесен човек
Sanem = красавица
Haldun = вечен, безкраен
Unal = гласовит, надарен, известен
Hasan =добър, покровителствен
Azra = девица


Превод от турски:

m_l_s , sev79 ,r0z0wkа,vera_7, Nesi, Ferda Mravenec

Превод от английски:

•٠•Sasy•٠• , •٠•G@bby•٠•, jeanette, •٠•Sisito•٠•,Снежка,Меги,Gawina,Keii,r0z0wka ,Neidjal,Hurricane,angel4e_f,radoslava666



Снимки от сериала:




Добавяне на картинка към профила, в подписа
 или в мнение, намаляване на картинка  









Подарък от Славена да пази темата от уроки.




Hug Hug HugПРИЯТНИ МИНУТИ В ТЕМАТА Hug Hug Hug

# 1
# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Тц, тц пак ме изпревариха.  Mr. Green

Благодаря за темичката.  Hug

# 3
  • Мнения: 180
Честит ни Великден и в новата  тема!
Тинче newsm51,Вили newsm51
Благодаря за всички Великднски пожелания. Hug
Бабче супер подписче ще стане Heart Eyes
Лека нощ Simple Smile

# 4
  • Мнения: 0
ЗА новата тема,Тинче newsm51 newsm51 newsm51
Христис Вискресе

Бре ,докато затичкам пред блока да обиколя , църквата и вие изписахте темата.
Во истина воскресе,отговор на пожеланията от предната.

Последна редакция: пн, 16 апр 2012, 00:29 от emila123

# 5
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Ура, дочаках! Hug

В анкетата гласувах, че няма да си тръгне, така ми се иска де! Peace

Тинче, благодаря за темата!  bouquetЕдин букет от любимите ми цветя - червени рози!



Благодаря Ви ,момичета, че Ви има! Hug

Лека нощ и от мен! Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 15 апр 2012, 01:00 от ild7210

# 6
  • Мнения: 2
Христос воскресе!!!

Тинче мерси  за  прекрасната  тема newsm51 smile3525 newsm51

Момичета  много ви  мбагодаря днес за милите поздрави и пожелания  Hug Hug Hug

Диди,прекрасни са  клипчетата newsm51 smile3525 newsm51

# 7
  • Мнения: 0
Лека на лягащите.
И нащо момче се предаде и заспа.

# 8
  • Мнения: 12 719
Тинче   bouquet  bouquet  bouquet

# 9
  • Мнения: 27
Привет wavey
Имали още някой или съм самичка кукувичка.
МОМИЧЕТА ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ.
Тинче, newsm51благодаря.Чудесна нова тема.
Неси newsm51 newsm51 newsm51 newsm51сърдечно БЛАГОДАРЯ СЛЪНЦЕ.Знаех си,че този специален епизод няма да го оставиш без превод.БЛАГОДАРЯ newsm51.БЛАГОДАРЯ  love001БЛАГОДАРЯ newsm51
Диде  newsm51 newsm51 newsm51пак си творила,няма думи които да изразят какво ме накара да чуствам слушаики ги.Сълзите ми се стичат.Прекрасно е. Hug Hug Hug
Да гледаш и чустваш АФК е много трудно,но и да се разделиш с него е много трудно и като си помисля,че финала наближава още повече започва да ми липсва след такива епизоди като снощи,който топлят сърцето ми и го разбиват на хиляди парчета.И колкото да ме кара да се чуствам разтърсвана от болка не искам да свършва,защото ФЕмир станаха нещо толкова специално в живота ми, както и Вие станахте толкова близки до моето сърце макар,че не се познаваме.Благодаря,че Ви намерих и,че ме приехте толкова сърдечно и топло,ФЕмирското ни приятелство ще остане най-специално в моя живот.За снощният епизод ми е много трудно да пиша защото е много специален за мен и ме разтърси толкова много.За моментите на лудост и  безмислено нараняване няма да говоря,защото на фона на истините носени в сърцата им и изречени на глас за мен всичко избледня.Толкова силни думи се казаха,толкова дълбоко крити  болезнени тайни се споделиха и всичко идваше от дълбините на душите им.Блестяща игра на Чаатай и Хазал, накараха ме да ги почуствам,накараха ме да заживея с болката и копнежа им,накараха очите ми да плачат и сърцето ми да се свива под тежестта на болката на техните герои.Пожелавам им все така да докосват сърцата ни и с другите си проекти.
И така поредният край дойде,защото аз съм убедена,че Фериха ще затръшне вратата след себе си/ако остане ,което много ще ме зарадва и учуди даже и не мога да си го представя,колкото и богата фантазия да имам/,но не края на тяхната любов,а начало на нови грешки и болки,безброи въпроси и лутане в собствените си души докато всичко в един момент ще се срути и ще се затичат един към друг отново,защото любовта им край няма и няма и да има.Отново страховете на Фериха разрушиха всички мостове между тях и оставиха те да загубят,а другите да победят и точно тези страхове  ще я накарат отново да обърне гръб и да избяга да лиже раните си сама обвита в спомени.Лесно е да казва "Не е лесно да ти простя Емир",а лесно ли е да стоиш пред отворената врата гледайки го в очите да вземеш решение за бъдещето,лесно ли ще е после да прости на себе си за изгубеното обръщайки гръб и чуствайки празнината в себе си от голямата липса на Емир.Но когато види всичко което ще последва от взетото решение тогава когато се почуства истински виновна ще разбере истински Емир.А Емир се предаде и думите му "И ние трябва да приемем това"/че загубиха/на финала ясно говори,че той повече няма да я притиска и преследва,но няма да се откаже от нея това го знае много добре.Май клюката ,че Емир ще целуне някакво момиче в Хилс се потвърди,ето защо е било в Хилс защото е било спомен.И така какво мисля аз ,че ще стане от тук нататък:Фериха ще се върне в общежитието и ще се опита да събере парченцата от разбития си живот ,но няма да е лесно ,Левен няма да е остави и ще е до нея,а и смъртта на майка му ще го тласне да търси близостта на Фериха и тя съжалявайки го ще се доближи много близо до него,това ще подлуди Емир но той този път няма да го покаже и ще остане отстрани/дори си мисля,че това ще го потикне да подаде молба за развод и тогава ще се разбере за бебето,един от вариантите/.След като Фериха си тръгне Емир ще приеме че колкото и да го боли това няма да върне Фериха и ще се втурне да търси спадение в работата.Емир ще започне от нулата,ще скъса със всичко което му напомня миналото-апартамента,може би и колата,ще работи и ще свиква с обикобените неща като всички хора.Ще видим един друг Емир,нали така се казваше в една клюка и всичко това ще го направи заради Фериха.Ако Емир пак се срине и започне да се държи пак като наследника,а и този път няма пари за това няма да е нищо ново и ние няма да видим друг Емир,а стария познайник,не мисля,че ще ни върнат стария образ на Емир.Емир ще се отдалечи от Фериха и тогава Фериха ще се обърне и ще види човека на когото не се довери как и изгубил всичко се бори и ще прости,но няма да и е лесно да стигне до сърцето му,защото то ще е много наранено.И тъкмо ще се съберат и ще им изпратят великата двойка Хал-Джу за финал и после ще е само любов и ФЕмир.
Но от този апартамент непременно трябва да се отърве Емир,защото той не им донесе нищо хубаво,прекалено болезнени спомени са затворени там и винаги ще напомнят за себе си.
За Юнал и Айсун ще е малко каквото и да кажа,това са образцовите родители,които ще дадът живота си за да спасят Емир от лапите на Фериха,но няма да дадът живота си за самия Емир,тяхната рожба която са изхвърлили отдавна от жалкия си живот.Юнал го рабирам той винаги си е бил такъв безотговорен,но за Айсун която има претенции,че е добра майка не мога да разбера,как една майка ще изостави детето си за да гради живот си,а после ще търси любов сякащ нищо не е било.Да родиш,да дадеш име,да дадеш разкош и охолство и в същото време да оставиш детето си в пустща обречено на самота ,ето това едно дете никога няма да забрави.От тази мерзост по-голяма няма.Прав е Емир като казва"Когато аз имах най-голяма нужда от майка си,тя не бе до мен.А сега аз нямам нужда от нея."Емир няма да забрави това никога и намирайки любовта, когато за първи път е обичан и това няма да забрави и не ще му позволи толкова лесно да си отиде.Фериха е всичко и Емир ще си го вземе отново,но този път по друг начин доказвайки,че е исински и когато падне може да стане сам а не подпомаган от парите на баща си и протегнатата ръка на "майка "му.
Писах ,писах и пак се забравих.Извинете ме за дългият пост.
Желая Ви светъл празник и лека нощ.А аз отивам да Ви чета,че доста имам да наваксвам.







Последна редакция: нд, 15 апр 2012, 01:52 от vera_7

# 10
  • Мнения: 12 719
Вяра  Hug Hug Hug Hug

# 11
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Вяра,прекрасно! newsm51 newsm51

Диди, честита премяна! :hug

# 12
  • Мнения: 12 719
Вяра,прекрасно! newsm51 newsm51

Диди, честита премяна! :hug

Звезде  Hug Hug Hug

# 13
  • Мнения: 0
Ех ,Вяра,винаги си много добра в изказванията,дано тези твои мисли се случат и накрая тези двамата да се вразомят и да заживеят щастливо. Hug Hug
И да ви споделя , че много се дразня като започнат да повтарят , че повече няма да има,поне да не ни го напомнят ,да ни оставят да си помечтаем ,че може и трети сезон да ни пуснат. Thinking

Охо,Дидка ,пак си се спретнала. HugВ предната тема ти написах за клипчетата,но и тук да ти кажа жестоки са. Hug

# 14
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Вяра ме накара да се замисля  newsm78 Какво ще правя като свърши сериала - без Фемир и без вас, момичета! ooooh! newsm45

Общи условия

Активация на акаунт