ВТОРИ клас - първи срок - 2

  • 55 042
  • 734
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 9 517
 УСПЕШНА УЧЕБНА 2012/2013 ГОДИНА!
и приятна подготовка за посрещане на Коледа


Първа тема
Втора тема
Трета тема
Довиждане детска градина,здравей ПЪРВИ клас
Новите първолаци-2011/2012г.
Септември месец наближава,почва училищната надпревара
За 1ви път звънчето ще звъни,първолаче ти за час се приготви
Здравей златна есен,здравей ПЪРВИ клас
Много грижи имам аз сега,да си първокласник то не е е шега
Няма по-щастливо от детето в ПЪРВИклас
Първолаци -2011/2012
Пиша,смятам и чета в ПЪРВИ клас
Буквичките вече знаем и през ваканцията ще се наиграем!
Първи срок минах аз, ах колко ми е лесно в ПЪРВИ клас - 2011/2012г.

Бързам, бързам аз - да завърша ПЪРВИ клас 2011/2012г.


ВТОРОКЛАСНИК съм наесен, Първи клас ми беше лесен!


Вече се чувствам по-голям - ВТОРОКЛАСНИК съм засмян

ВТОРИ клас - първи срок - 1


Общност "Начално образование"
Нещо интересно за занимание
Образователни игри и други
Всички актуални новини за образованието
Приказки
Сендовската система



Нашата поща
 
nabor2004@abv.bg

Нашият албум

Начало и край на ваканциите с изключение на лятната през учебната 2012/2013 година:
01.11.2012 г. – 04.11.2012 г. вкл.    есенна
22.12.2012 г. – 06.01.2013 г. вкл.    Коледна
23.02.2013 г. – 25.02.2013 г. вкл.    зимна
29.03.2013 г. – 07.04.2013 г. вкл.    пролетна за І-ХІ клас
 
Неучебни дни:
 
21.05.2013 г. – ДЗИ по български език и литература и НВО в VII клас по български език и литература
23.05.2013 г. – Втори ДЗИ и НВО в VII клас по математика
 
Начало на втория учебен срок на учебната 2012/2013 година:
06.02.2013 г.
 
Край на втория учебен срок на учебната 2012/2013 година:
 31.05.2013 г. – II-IV клас (14 учебни седмици)
 
Желая на всички много положителни емоции в тази тема!

Последна редакция: вт, 27 ное 2012, 13:21 от Дзвер

# 1
  • Варна
  • Мнения: 316
Да се запиша да ви следя в новата тема. Моята даже не разбрала кога я изпитали. От време на време и нанасят по 7-8 оценки наведнъж Wink)) Явно правят тестове и ги изпитват периодично, но не им нанасят оценките редовно в бележника и детето не разбрало кое е изпитване и кое просто отговор на въпрос  Simple Smile

# 2
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 916
Дзвер,   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 1 285
Чудна картина и великолепно коледно пожелание! Благодаря!

# 4
  • Мнения: 6 155
Браво, Дзвер   bouquet

# 5
  • Мнения: 46 520
Благодаря, Дзвер  Hug
Днес в часа, отделен за консултации, са говорили за проблемите в класа, нещо им стана на тези деца, много било зле положението, миналата година бяха добре, ама сега Tired
Аз днес съм на родителска, ще видим какво ще кажат.

# 6
  • Мнения: 3 379
Оф, да се запиша, че ще ви изпусна.

Да напомня за англоучащите сайта с онлайн книжките, много са готини, макар моят син от ваканцията май да не е чел там. Но пък чете Diary of a Whimpy Kids на английски сега (е, трудно върви и я пооставя, но важно е желанието).

Утре ще участвам в сутрешното предаване на БТВ - някаква тема за родителите, не зная кой друг ще е там още, така че нямам идея дали ще е интересон, но може и да е.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
По английски език всеки път от около месец и половина вземат нови думички поне по 3-4. За домашно имат да ги пишат по 10 пъти, освен другата домашна в работните тетрадки и помагалата. Но някои не ги запомня, налага се да ги пише допълнително, иначе само може да ги изговори, но за изписването - за нея явно не е достатъчно само 10 пъти да ги изпише. Труди се детето, пише допълнително, за сега се справяме, да видим нататък...

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
много благодаря за предколедната тема. Чудно настроение носи Hug  bouquet

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
Нямам никаква представа как си учи думите по английски Rolling Eyes Гледам от време на време пише редове с думи, но те са толкова елементарни, че и без повтаряне правописът се запомня. Аз, честно казано, нямам никакъв спомен от това какво и колко сме учили по английски преди подгответо, така че ще съм му по-скоро във вреда, отколкото в полза Rolling Eyes Затова не се меся - каквото го научи учителката - това.
НСЧ, и при нас е такова положението с проблемите в класа, тази година май са по-зле от миналата Confused Отделно вчера стана страхотен скандал вкъщи заради поредната покупка на безсмислена играчка от книжарницата и то след сериозен разговор с баща му относно стойността на парите. Нищо не му влиза в главата на това дете. Говориш, говориш, то си знае неговата. Мъж ми направо побесня ooooh! По този повод окончателно спираме джобните. Аз се опитах да възразя, защото ми се ще да има поне стотинки за вода, храна или тетрадка, ако нещо се случи, но баща му го отряза - да гладувал, като не знаел как да харчи Tired И така...рев, сълзи, сополи...Криво ми е, ама много! Иде ми да я изрина тая книжарница, барабар с безсъвестните продавачи вътре, задето така обират малките деца Crossing Arms
Успех на SZA!
Дзвер, много красива темичка, и аз благодаря Simple Smile

# 11
  • sofia
  • Мнения: 4 296
И аз съм на Рс днес Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2 755
Дзвер   bouquet за новата темичка.

За английския език - в училище пишат новите думи по три реда, а в школата по английски, всяка по 10 пъти.

Резултат от СМТ - 44 точки. 8 вярно решени задачи, една нерешена, 3 грешни и 13-тата започната вярно и объркана. От грешните задачи, едната е абсолютно вярно решена на черновата, а при попълването на отговора в бланката, нанесъл грешния резултат.  Crazy И на КМС ще ходи, но като гледам каква предколедна треска го е обхванала и как го мързиииии.... направо се чудя има ли смисъл?  Confused

Аз пък утре. Ще има за какво да си пишем /оплакваме/ в следващите 1-2-3-4-5.... страници  Mr. Green

# 13
  • България
  • Мнения: 490
Дзвер страхотно Коледно оформление Hug
ние още сме си в къщи,остана ни хремата и тя ще мине
 с писането на домашните сме доста напред и трябва да забавим темпото
два дни сме часове в парка и чистия въздух ни се отразява много добре
днес ще правим сладки,а в петък ще украсяваме терасата с елха и Коледна украса

# 14
  • София
  • Мнения: 9 483
Благодаря за темичката! Hug

SZA успех утре в предаването!!!  Peace

За математиката- нашата сладурана няма никакви точки, но пък самочувстивие, че е ходила и създавам допълнително, щото то не му е това таланта на детето, явно. Joy

Общи условия

Активация на акаунт