The Vampire Diaries: Древните - началото на края, тема 37

  • 23 887
  • 744
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 219
The Vampire Diaries


 





Нина Добрев, Пол Уесли, Иън Сомърхолдър, Джоузеф Морган, Кат Греъм, Кандис Акола, Стивън Р. Макуин, Майкъл Тревино, Зак Роуриг, Клеър Холт, Даниел Гилийс, Тори ДеВито, Фийби Тонкин и Грейс Фипс

Четвърти сезон започва с факта, че всичко се променя. Елена се изправя срещу най-лошия си кошмар - след като се събужда след катастрофата разбира, че трябва да премине през ужасяващата трансформация във вампир или да умре завинаги. Стефан и Деймън са на различни мнения повече от всякога, докато се опитват да решат как да помогнат на Елена да се адаптира към живота, който никога не е искала, а през това време всички трябва да се справят с хаоса, който Аларик създаде след като издаде вампирите и техните поддръжници пред Тайният Съвет на Мистик Фолс и местните църковни лидери. Въпреки всичко, което им се случва, Елена и приятелите й започват последната част от гимназията преди дипломирането им да изпрати всеки по различни пътища. Всеки от тях чувства връзката към родния Мистик Фолс още по-силна когато нов, мистериозен злодей пристига в него и е твърдо решен да го унищожи.


Официален сайт: http://www.cwtv.com/shows/the-vampire-diaries

Линк за сваляне на епизодите

Саундтрак към сезон 1

Трейлър на сезон 1

Трейлър на сезон 2



Фен-групата на сериала във Facebook

Тема в бг-мама за обсъждане на всички видове свръхестествени хубавини:
Вълци, вампири, ловци

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ВАЖНО:

Нова серия излиза всеки петък.Рано сутрин вече е качена в торент-сайтовете. Субтитрите обикновено са готови до края на деня.
Поради тази причина,в петък серията се обсъжда с бели букви,за да не се разваля изненадата за тези,които чакат субтитрите.В събота серията се обсъжда свободно,независимо дали всички са я гледали!

Моля,съобразявайте се с това единствено условие!


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



# 1
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ване  bouquet  bouquet  bouquet

# 2
  • Мнения: 74
Мерси, Ване   bouquet

# 3
  • NE
  • Мнения: 10 999
Благодарности   bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 6 219
Стига с тия букети, че няма къде да ги слагам. Сега ще ви туря анкета.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 581
Стига с тия букети, че няма къде да ги слагам. Сега ще ви туря анкета.


  beer beer3 beer2 cheers

# 6
  • София
  • Мнения: 6 219
Айде наздраве!
На мен ми е по - интересно Катрин какво ще направи.

# 7
# 8
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
 Popcorn Честно казано повече ме вълнува какво ще спретнат Клаус и Кер на бала. Елена какви ще ги върши ми е все тая.  Flutter

# 9
  • София
  • Мнения: 3 581
И на мен ми е все едно за тъпата Елеонора. Искам да гледам Дамян как забива кралицата Whistling

# 10
  • Мнения: 460
Запис и от мен,и на мен ми е по интересно Катрин какви ще ги надроби Simple Smile

# 11
  • Мнения: 6 493
Не ми дреме к`во ще прай Елена.....Илайджа нали ще е там!

# 12
  • София
  • Мнения: 6 219
да взема да добавя "не ми дреме"

# 13
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Запис.

Искам лека да отиде при Ребека. Елена ще иска да си тегли ножа, ако се превърне отново в човек и всичките гадории й се струпат на главата.

# 14
  • NE
  • Мнения: 10 999
Popcorn Честно казано повече ме вълнува какво ще спретнат Клаус и Кер на бала.
Да, да, да thumbsup Стига ми и само Клаус. tooth

Общи условия

Активация на акаунт