ОСМИ клас - 3

  • 51 326
  • 767
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
О С М И   К Л А С


В България с финанси се занимават хората, чиито пари са в чужди банки, а с образование - хората, чиито деца учат в чужбина.

smile3529 smile3529 smile3529

Министерство на образованието и науката -МОН 
Литература – 8-ми клас
Задължителни литературни творби за 8. клас съгласно учебната програма
Препоръчителна литература 8 клас
Задължителна литература 8 клас
За Ваше улеснение - КОНТАКТИ НА РИО по области


АРХИВ
Скрит текст:
6 клас 6 клас, 6клас , 6 клас втори срок , 6 клас втори срок -2 , 6 клас втори срок -3 , ШЕСТИ КЛАС края, ШЕСТИ клас за седми - лятото......, Септември ще бъде май - щурмуването на СЕДМИ клас да започне сега!, СЕДМИ клас - първи срок, СЕДМИ клас - първи срок - 2 тема, СЕДМИ клас - първи срок - 3 тема, СЕДМИ клас - първи срок - 4 тема, СЕДМИ клас - първи срок - 5 тема, СЕДМИ клас - първи срок - 6 тема, СЕДМИ клас - първи срок - 7 тема, СЕДМИ клас - втори срок - 8 тема, СЕДМИ клас - втори срок - 9 тема, СЕДМИ клас - втори срок - 10 тема , СЕДМИ клас - втори срок - 11 тема, СЕДМИ клас - втори срок - 12 тема, СЕДМИ КЛАС - 14 тема Великденско-ваканционна! , СЕДМИ КЛАС - 15 тема - Розмарина пригответе, седмокласник на НВО изпратете, СЕДМИ КЛАС - 16 тема - Акула с розмарин хапни, шестица чакай после ти, СЕДМИ КЛАС-17 тема-Розмарина умножете,задачите решете и родителите вий шашнетеСЕДМИ КЛАС - 18 тема - В очакване на 04.06.2013г., СЕДМИ КЛАС - 19 тема - В очакване на 04.06.2013г.(2), СЕДМИ КЛАС - 20 тема - В очакване на 04.06.2013г.(6), СЕДМИ КЛАС - 21 тема - 6 + 6 Денят!!!, СЕДМИ КЛАС - 22 тема - Форумските деца винаги успяват!!!!, СЕДМИ КЛАС - 23 тема - В очакване....., СЕДМИ КЛАС - 24 тема - Мислят и подреждат....., СЕДМИ КЛАС - 25 тема - Заявление, бележка и удостоверение....., СЕДМИ КЛАС - 26 тема - 26. 06. 2013г., СЕДМИ КЛАС - 27 тема - Класирането продължава...., СЕДМИ КЛАС - 28 тема - Успех на второ класиране!!!!!, СЕДМИ КЛАС - 29 тема - Три за щастие!!!!!, СЕДМИ КЛАС - 29 тема - Три за щастие!!!!!, Осми клас съм вече аз Тема 31., ОСМИ клас - 2


# 1
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Маме, златна си  Hug  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 268
да ни е честита новата тема, да се похвалим в нея с по-усърдни и трудолюбиви деца Simple Smile
Моята тийнейджърка не може да реши дали да се запише на езиковата ваканция. Всеки ден си сменя мнението Twisted Evil

# 3
  • Варна
  • Мнения: 30
Маме,   bouquet

# 4
  • Мнения: 4 936
Мамич,   bouquet

# 5
# 6
  • Мнения: 976
      Заглавният плакат е култов! Браво! /Звучи успокояващо.../

# 7
  • Мнения: 17 987
Отчет от родителската: оплаквания само от нормативите по физическо  Mr. Green миналата година не  го отразявахме този предмет  Laughing

При вас на родителски с имена ли се говори или общо? Досега при нас беше поименно, сега не ми хареса...някои говорят, други шумят, ама кои- не стана ясно. Е каква полза?

# 8
  • Мнения: 4 936
нали преди няколко години приеха, че се унижавали децата като се споменават пред всички и заради това е общо изказването, лично - после насаме!

Скрит текст:
Плаката много ме успокои, че имам една малка паяжинка на тавана, ама хич няма да ставам да я обирам сега Joy

# 9
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
 Пу и от мен! Мерси за темата!

 Отдавна не споменават поименно на родителските срещи. Или поне се опитват,но все изскача по някое име.

 Нашите дяца-осмокласници имаха  едно посещение на Градската галерия в час на класния / първокласничката го нарича "чъкърък "-така пише и в програмата ЧКРК  Shocked/ .
Предстои да ходят да гледат представлението "Скачай!"
 Ученето засега върви добре.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 295
И аз благодаря за темата!  bouquet

За РС съм много щастлива,че от тази година ще се ходи индивидуално по кабинетите на учителите.Верно ще е чакане,обаче пък точно това да ме занимават кой,какво и защо правил поименно ме дразнеше най-много досега. Naughty
Ученето си върви добре и при моя.Има 16 оценки по езика.Определено учителката ми допада и ми отпаднаха притесненията,че е нова за у-щето.То дори се оказа плюс,иска да се доказва и има хъс за работа.На седмица правят по 3 контролни.Няма кога да успее да се отпусне човека. Wink

# 11
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Мамич, Hug!

В училището на щерката и в моята работа, за да чуеш персонално за ученика, трябва да се редиш при учителя. Или пък той обикаля чиновете и уж тихичко коментира за съответния ученик, ама тихо, тихо, колко да е тихо. Няма кабинети, така че е тъпичко. Пък и като пусне класният дневника за обикаляне по родителите...
На мен ми е по-лесно веднъж в месеца да се обадя на класната за "спявка" или да прескоча до училището в приемния ден на съотв.учител (ако успея, де).

# 12
  • Мнения: 4
Класният на моята дъщеря се обажда по телефона на всеки родител веднъж в месеца. Отделно ни изпраща на e-mail справка за оценките и отсъствията.
Е, аз бих искала да се ориентирам как е тя в сравнение с другите деца (т.к. от немски и дума не разбирам и не мога да преценя дали се справя добре), но ще разчитам на нейната преценка.

# 13
  • Мнения: 8 077
Хе-хееее, и у нас така с кутията с бонбони!!!!
Иначе си чакаме края на четвъртината на 15.11.(в АК София) и след многото мрънкане в началото "Гола вода съм", "не съм за тук" "Само 90% имам на теста" (разбирай петица)... сега вече младежа е оптимистично настроен  Wink Очертават се отлични оценки и аз съм много горда с "гарджето на мама"! Рядко пише домашни до посред нощите, но когато му се случи все мрънкоти (кръстили сме си го "Смърфа Мърморко"). Все по-рядко ми се налага да обяснявам, как ако трябва ще го местя в "селското" специалност "оператор на биологична единица" разбирай кравар... Малкия смята, че много трябва да се стегне до 7ми клас, че да го приемели и него в колежа, много щял да учи  hahaha че да може да рита на перфектното им футболно игрище  Joy

PS: имаме електронен дневник, ежедневно се виждат нещата, Чакаме официална справка за четвъртината и ведннага след това има насрочена РС. На предишната се коментираше само какви са изискванията на учителите, какво се очаква да се учи и т.н., казаха че на тази ще има коментари за справянето с материала... Дисциплината се коментира индивидуално с академичния съветник на детето (един на всеки 10 деца), който е запознат с поведение, адаптиране в средата, справяне с учебния материал...

# 14
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Мамич, благодаря за новата тема  bouquet
напоследък само чета и рядко пиша Confused, но просто няма нищо интересно при нас Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт