СЕДМИ КЛАС - 28 тема - Успех на второ класиране!!!!!

  • 38 440
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
http://7klas.mon.bg


ЗА НАШИТЕ ДЕЦА, КОИТО ОЧАКВАТ ВТОРО КЛАСИРАНЕ


Записването на ученици на І-ви етап на класиране или подаването на заявление за участие във ІІ-ри етап на класиране по график е на 27.06.2013 г., 28.06.2013 г. и  на 01.07.2013 г. и се извършва в училището, в което са приети, в работното време на съответната училищна администрация.

Учениците се записват в училището, в което са приети, като подават следните документи съгласно чл. 13 от Наредба 11/28.03.2005г., чл. 44 и чл. 138а, ал.3 от ППЗНП:

    Заявление до директора;
    Оригинал на удостоверението за завършен VІІ клас;
    Оригинал на медицинско свидетелство, издадено от лекуващия лекар на ученика, необходимо при кандидатстване за специалности от професии;
    Удостоверение за преместване, издадено от директора на изпращащото училище;
    Характеристика за развитието на ученика.

Във втори етап на класиране имат право да участват учениците:

-         които не са приети (автоматично);

-         които са приети по второ и или следващо желание, но не са се записали, а са подали заявление за участие във ІІ класиране;

 Образец на заявление за участие във втори етап на класиране се предоставя от училището, в което ученикът е приет на първи етап на класиране. В заявлението учениците не може да променят и пренареждат желанията си.






В предаването "Минута е много" участват баща и син. Петър Вучков пита:
- Какви газови гиганти знаете?
Бащата: - Юпитер, Сатурн, Уран и Нептун!
Синът: - Газпром, British Petroleum, Chevron...

smile3529 smile3529 smile3529

Министерство на образованието и науката -МОН  
ГРАФИК НА ДЕЙНОСТИТЕ - ГРАФИК НА ДЕЙНОСТИТЕ
Литература – 8-ми клас
Задължителни литературни творби за 8. клас съгласно учебната програма
Препоръчителна литература 8 клас
Задължителна литература 8 клас
За Ваше улеснение - КОНТАКТИ НА РИО по области


АРХИВ
Скрит текст:
6 клас ,  6 клас, 6клас , 6 клас втори срок , 6 клас втори срок -2 , 6 клас втори срок -3 , ШЕСТИ КЛАС края, ШЕСТИ клас за седми - лятото......, Септември ще бъде май - щурмуването на СЕДМИ клас да започне сега!, СЕДМИ клас - първи срок, СЕДМИ клас - първи срок - 2 тема, СЕДМИ клас - първи срок - 3 тема, СЕДМИ клас - първи срок - 4 тема, СЕДМИ клас - първи срок - 5 тема, СЕДМИ клас - първи срок - 6 тема, СЕДМИ клас - първи срок - 7 тема, СЕДМИ клас - втори срок - 8 тема, СЕДМИ клас - втори срок - 9 тема, СЕДМИ клас - втори срок - 10 тема , СЕДМИ клас - втори срок - 11 тема, СЕДМИ клас - втори срок - 12 тема, СЕДМИ КЛАС - 14 тема Великденско-ваканционна! , СЕДМИ КЛАС - 15 тема - Розмарина пригответе, седмокласник на НВО изпратете, СЕДМИ КЛАС - 16 тема - Акула с розмарин хапни, шестица чакай после ти, СЕДМИ КЛАС-17 тема-Розмарина умножете,задачите решете и родителите вий шашнетеСЕДМИ КЛАС - 18 тема - В очакване на 04.06.2013г., СЕДМИ КЛАС - 19 тема - В очакване на 04.06.2013г.(2), СЕДМИ КЛАС - 20 тема - В очакване на 04.06.2013г.(6), СЕДМИ КЛАС - 21 тема - 6 + 6 Денят!!!, СЕДМИ КЛАС - 22 тема - Форумските деца винаги успяват!!!!, СЕДМИ КЛАС - 23 тема - В очакване....., СЕДМИ КЛАС - 24 тема - Мислят и подреждат....., СЕДМИ КЛАС - 25 тема - Заявление, бележка и удостоверение....., СЕДМИ КЛАС - 26 тема - 26. 06. 2013г., СЕДМИ КЛАС - 27 тема - Класирането продължава....

# 1
  • Мнения: 3 164
 Благодаря за новата тема!  bouquet
Успех и от мен на всички деца!
Praynig Praynig Praynig



# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Успех на децата на 2 ро класиране! Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 5 131
И аз благодаря, маме:) Успех на всички на 2 класиране  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 1 508
Успех и от мене Simple Smile

Благодаря, Маме  Hug

# 5
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Мамич, страшна си, благодаря за темата! Hug

Като гледам колко голям е наборът на втората щерка (2008), чудя се дали още от първи клас да не захванем с уроците... Laughing

# 6
  • Мнения: 3 164
Мамич, страшна си, благодаря за темата! Hug

Като гледам колко голям е наборът на втората щерка (2008), чудя се дали още от първи клас да не захванем с уроците... Laughing
JoyПърви клас е късно, още от подготве групата се захващайте. Whistling

# 7
  • София
  • Мнения: 346
Хайде и от мен успех на всички,чакащи второто класиране!Моята девойка изрично пожела да я запиша в НТБГ-бизнес администрация с испански,така или иначе,за испанската нямаше да стигне бал от 33,18 и сега е доволно детето.Пък и е близо да нас,та няма да я мисля как ще пътува.дохме 60лв,които се събирали за годината з ауч.настоятелство,поръчахме лятната униформа,а зимната даже си я взехме.Всичко =240лв. Crazy Отпускното го искат на първия учебен ден.

# 8
  • София
  • Мнения: 778
Благодаря за новата тема!
Много хубаво изглежда началото. Успех на второто класиране на всички!

# 9
  • Мнения: 4 447
Като гледам колко голям е наборът на втората щерка (2008), чудя се дали още от първи клас да не захванем с уроците... Laughing
 JoyПърви клас е късно, още от подготве групата се захващайте. Whistling
Laughing
Това като с едни наши приятели. Приискало се на мимиченцето на 4 и малко да играе балет, а може и да са я насочили родителите (все тая), и те намират близка школа и отиват да я записват. И там една строга дама балерина ги питала : "Къде е играла досега?" Бащата се смутил ,  и казал ".....ми никъде". Такъв укорителен поглед му бил отправен (още не може да го забрави), че после дълго се смяхме  и разсъждавахме  колко  небрежно са оставили детето без занимания по балет до тази зряла възраст.
И аз благодаря за неуморните усилия на Мама Цоцоланка да води темата!  bouquet

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 123
 И още едни стиснати палци от мен за чакащите второ класиране!
Аз след пет години отново ще съм със седмокласничка и преди няколко дни си говорихме в къщи, че тогава сигурно усилената подготовка ще трябва да започва още в шести клас. Възможно е да е зор и добирането до добри учители за подготовката...

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Имам 3 познати с деца завършващи 5ти клас.И трите си бяха на уроци още от тази година.
Та истерията нараства ,както и набора нараства. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 3 164
И още едни стиснати палци от мен за чакащите второ класиране!
Аз след пет години отново ще съм със седмокласничка и преди няколко дни си говорихме в къщи, че тогава сигурно усилената подготовка ще трябва да започва още в шести клас. Възможно е да е зор и добирането до добри учители за подготовката...
И аз отново, и отново със седмокласник Simple SmileНооо, вече като претръпнала един път си мисля хич да не го мисля Whistling Grinning

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Много стари се събираме за след 5 години обаче. Hug
Едва ли няма да го мисля де,колкото и да съм претръпнала. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 013
Стискам палци на всички за второто класиране.

Надникнах в близнашката тема и видях тамън двама с по две двойки близнаци. Ето, тях не мога да ги мисля #Crazy При мен с едни всичко е двойно - и разходи, и емоции, но два пъти по две.... това господ го дава само на тези, които могат да издържат:-)

Общи условия

Активация на акаунт