СЕДМИ КЛАС - чувства се вече напрежение у нас - тема № 42

  • 50 918
  • 728
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 942
Добре дошли в новата ни тема!

И нека ние да сме по-спокойни, а децата ни да са по-щастливи и обичани!

Архив - темите на набор 2000:
Скрит текст:
Преди училище:
тема 1 - Предучилищници, тема 2 - Предучилищници, тема 3 - Предучилищници
Първи клас:
тема 4 - Да кажем дружно "Добър час" на нашите деца във първи клас, тема 5 - Да кажем дружно "Добър час" на нашите деца във първи клас, тема 6 - Първокласници, тема 7 - Първокласници, тема 8 - Първокласници, тема 9 - Първокласници, тема 10 - Първокласници, тема 11 - Първокласници, тема 12 - Първокласници, тема 13 - Първокласници, тема 14 - Първокласници, тема 15 - Първокласници, тема 16 - Първокласници, тема 17 - Първокласници във ваканция
Втори клас:
тема 18 - Второкласници ура!!/Набор 2000/, тема 19 - Второкласници, тема 20 - Второкласници, тема 21 - Второкласници, тема 22 - Второкласници, тема 23 - Второкласници, тема 24 - Второкласници
Трети клас:
тема 25 - Раничката стегнах аз, вече съм във ТРЕТИ клас, тема 26 - Раничката стегнах аз, вече съм във ТРЕТИ клас, тема 27 - Таблицата зная аз, вече съм във ТРЕТИ клас, тема 28 - Всички пазят тишина в ТРЕТИ клас не е шега
Четвърти клас:
тема 29 - Четвъртокласници Успех, тема 30 - Четвъртокласници
Пети клас:
тема 31 - Петокласници сме ние и от учене не се боиме!, тема 32 - В ПЕТИ КЛАС всичко ново е за нас, тема 33 - ШЕСТОКЛАСНИЦИ ,
Шести клас:
тема 34 - В ШЕСТИ КЛАС внимавам в час , тема 35 - ШЕСТИ КЛАС привършвам аз, тема 36 - СЕДМИ КЛАС застрашително близо пред нас!,
Седми клас:
тема 37 - СЕДМИ КЛАС не ще уплаши нас! Прас!, тема 38 - СЕДМИ КЛАС ... апосиопеза, тема 39 - СЕДМИ КЛАС - пробни изпити в захлас, тема 40 - СЕДМИ КЛАС - ще бъдем ли през зимната ваканция пас? ,  тема 41 - Седми клас преполовихме - заедно тревожихме се и се веселихме!

ЗАДЪЛЖИТЕЛНА ЛИТЕРАТУРА
Тук освен текстовете има и изпълнение на някои от произведенията - за тези, на които не им се чете  newsm53

ПОЛЕЗНИ ТЕМИ по МАТЕМАТИКА И БЪЛГАРСКИ ЕЗИК В ПОДФОРУМ "ДЕЦА В УЧИЛИЩНА ВЪЗРАСТ":

Човек да не владее езика си е тъжно, нека затова да се потрудим дружно!
Математици стоят готови в помощ по задачи нови


ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ:
Разни общи неща:
Министерството рече и отсече - за кандидат-гимназистите
Портал Седмокласник
Учебници, помагала и други полезни неща

УЧА СЕ - уроците на Дарин Маджаров

ВЪНШНО ОЦЕНЯВАНЕ, ТЕСТОВЕ, КАНДИДАТСТВАНЕ В ГИМНАЗИИ:
Тестовете на школа РЕГАЛИЯ
Тестове - за любознателни деца и амбициозни майки
Он-лайн тестове по всички предмети
Свитъци курсове и тестове
Полезен сайт на едно амбициозно бургаско училище
Записки


Математика:
Сборник по математика
Математика за всеки
Формули по математика
Най-добрият математически форум www.math10.com - 7-кл нужда от п … мощ по математика
Видео уроци по математика - за майките, на които не им се занима …  обясняват задачи
Национален образователен портал - програми за 7 кл.
Математически конкурси
Солема
Български език и литература:
Искам 6
Полезен речник
Как се пише
Да пишем правилно
On-line тестове по български език за 7 клас
Читанка - търсачка за текстове
БЕЛ онлайн училище (изисква регистрация)
Нови хоризонти
Класна стая
Димитринка Йовчева
Алеко-блог
БЕЛклас-блог
Граматика БГ
Английски език:
Неправилни глаголи в английския език
on-line тест
Agenda
FCE tests
Online tests
ИТ:
ИТ за 7 клас (изисква регистрация)
История и география:
Най-важните дати и години
Тестове по История (помагало)
Българско възраждане и не само
Тестове по география и история
Физика, Химия, Биология:
Домашно-физика, химия, математика
Физиката-наука за живота
Знам за 7
Биология записки
Музика в 7 клас:
Дилмано, дилберо
Господи возвах – група „Исихия“
"Sanktus"de Requie - Johannes Ockeghem
Georg Friedrich Händel: Wassermusik, Suite Nr. 2 in D-Dur
"Inverno" da "Le stagioni" - la prima e la s … - Antonio Vivaldi
Die Hochzeit des Figaro - Wolfgang Amadeus Mozart
Träumerei von Robert Schumann
Sarasate Zigeunerweisen
Князь Игорь хор и половецкие пляски
Aretha Franklin - I Say A Little Prayer
New Orleans Traditional Jazz Band - When the Saints Go Marching In
Glenn Miller - In The Mood
The Beatles - "Help!"


Достъп до седмокласната поща получават потребители, участвали редовно в поне две последователни седмокласни теми.
Моля, искащите достъп до пощата /потребителско име и парола/да се обръщат с лично съобщение към следните потребители:
 Дидева, ganis, G..D..

Последна редакция: пт, 28 фев 2014, 01:50 от Sash

# 1
  • Мнения: 2 450
   Sash ,благодаря за темата!  bouquet    Определено  чувствам напрежението как ме обзема
, с наближаването на изпитите.... Младежът все още витае в облаците....! Wink   

Последна редакция: чт, 27 фев 2014, 19:43 от Roo Roo

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Айде по -спокойно...каквото -такова!  Heart Eyes
Да са живи и здрави децата ни, да не се травмират и да издържат психически, пък и да не влезнат с първото желание, не е болка за умиране... Hug

# 3
  • Мнения: 21 455
Нова тема, нов късмет!  Grinning
Присъединявам се към пожеланията за здраве и спокойствие на деца и родители и към благодарностите за Sash.   bouquet

# 4
  • Русе
  • Мнения: 2 153
При нас грипа едва сега дойде - половината клас - болни. Класната много зле вече цял месец, ноооо като видя, че няма кой да подхване здраво тийновете се върна независимо, че видимо е много зле. Евала.

# 5
  • Мнения: 2
Айде по -спокойно...каквото -такова!  Heart Eyes
Да са живи и здрави децата ни, да не се травмират и да издържат психически, пък и да не влезнат с първото желание, не е болка за умиране... Hug

Браво! Хареса ми трезвото мнение.Ще ни бъде все повече необходимо спокойствие и реализъм.

# 6
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Благодаря за темата!!!!
Ние зарязахме за седмица подготовките, защото ни налегна варицела и се наложи дори да полежи в болница. Юнакът ми сега е на петна и се двоуми какъв гел за заличаване на белези да ползва.

# 7
  • Русе
  • Мнения: 686
  Здравейте!
Благодаря за усилията на всички, които качвате тестове в пощата и за новата тема  bouquet

# 8
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Излезе протокола за допуснатите деца за националния кръг на олимпиадата по БЕЛ - вътре сме - мнооого съм щастлива и горда с детето.

# 9
  • Мнения: 91
Благодаря за темата!!!!
Ние зарязахме за седмица подготовките, защото ни налегна варицела и се наложи дори да полежи в болница. Юнакът ми сега е на петна и се двоуми какъв гел за заличаване на белези да ползва.

Много ефикасен,зная го от опит : Zeraderm/ultra/

Щом детето е на петна, кремът ще помогне да се изгради засегнатата кожа и да не останат белези като дупки. Сутрин и вечер намазвате, но без втриване.
 За ваше спокойствие, нека лекар го потвърди.

# 10
  • Мнения: 2
Излезе протокола за допуснатите деца за националния кръг на олимпиадата по БЕЛ - вътре сме - мнооого съм щастлива и горда с детето.
БРАВО!
С такива постижения можете да сте по спокойни за матурите.

# 11
  • Мнения: 21 455
Излезе протокола за допуснатите деца за националния кръг на олимпиадата по БЕЛ - вътре сме - мнооого съм щастлива и горда с детето.
Като гледам броя на допуснатите, борбата е била на живот и смърт. Честито.  Grinning

# 12
  • Мнения: 489
Излезе протокола за допуснатите деца за националния кръг на олимпиадата по БЕЛ - вътре сме - мнооого съм щастлива и горда с детето.
Хубаво начало на темата, браво на детето !

Напрежение напоследък не усещам аз, някакво затишие се усеща при нас, може би пред буря, даже контролно няма да правят тази седмица Rolling Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 5 131
Да е ползотворна темичката ни:) Саш, благодаря, за която:)
Елан, браво на момичето ти:) Да е здрава, щастлива и все такива успехи да има.

# 14
  • Мнения: 34
Здравейте,да попитам майките с опит- от тук : http://www.mon.bg/?go=page&pageId=1&subpageId=29 видях
УЧЕБНО-ИЗПИТНИ ПРОГРАМИ ЗА ПРИЕМАНЕ НА УЧЕНИЦИ СЛЕД ЗАВЪРШЕН VII КЛАС ЗА УЧЕБНАТА 2013/2014 г.
Лично аз не видях нещо по-различно от очакваното,но моля споделете дали е така.

Общи условия

Активация на акаунт