Отговори
# 1
  • Мнения: 2 519
уилям са го засекли да дава автограф hahaha истински автограф Mr. Green

@trenado1502: Just spotted William Levy at Lemonade in Los Angeles, California http://www.starsightings.com/photo/view/294781 …”

# 2
  • Мнения: 8 533
как да не го е яд човек...това беше абсурдно...

https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/695F5D22C31129175354381303808_23f046f74f9.5.1.17139168365944295910.mp4?versionId=grTlorR0Avuc7uZMT8g77923kXii_5pB

хей уилям..започнал с автографите.. hahaha Химе много често започна да ни подхлъзва...нещо Thinking Mr. Green за какви ни взема... Mr. Green един път прощавам..втори път..трети вече..да си мълчи по добре hahaha

# 3
  • Мнения: 2 474
Здравейте,пристрастени Wink

сетих се за още нещо което пропуснах..просто всичко прекалено в голямо количество ooooh!
интервюто на showbiz накрая..питат го,кое или кой е любовта на живота му..той хладнокръвно си казва децата ми...
и водещия:но пропусна един много специален човек и ти казах,че ще я спомена днес hahaha вижте 20,40-20,45 Баба ти...и тук се успокои...но не очакваше това май hahaha ааа да Бабо праща ме ти много целувки
https://www.youtube.com/watch?v=gOM1lTYPHH0&feature=youtu.be&a

# 4
  • Мнения: 8 533
хмм интересна физиономия...вярно че не се подсмихваше така за баба си Joy hahaha лисичка е hahaha hahaha

аа Кате това ли е всичко или има още нещо което..може би забравяш все още hahaha

# 5
  • Мнения: 2 474
почти съм убедена,че това е всичко вече hahaha

проблемът е в това..че интервютата,които са дълги..първо ги гледам..и после ги пиша...не е за подигравка,случва се

пфф...Химе ако е била на какъвто и да било концерт дори рок hahaha...щеше да има снимки още снощи hahaha трябва да си доста наивен за да се вържеш hahaha да не кажа друго
изкуството на илюзията...създаваш впечатление,че си там където не си,за да няма излишни главоболия..това не е лъжа hahaha

дузпата  и от подалече изглеждаше пародийна...но по смешното е...че тя беше нужна на реал за да спечелят hahaha

# 6
  • Мнения: 8 533
аа почти значи..пак да чакаме hahaha не няма проблем,бъзикам..то така на порции по готино

щом е така..много илюзионистки hahaha това изкуство...зависи и как го използваш hahaha но..абе не е хубаво така Mr. Green но хайде..аз нали съм помъдрял...и прощавам на ред hahaha hahaha

но какво пък толкова има да се криеме..голямото чудо..аз разбирам...всичко да е скрито..да си заслужава..ама те ги хванаха hahaha едната прави всичко с любов  и от любов..другия пристрастен към любовта,верен на любовта..  hahaha да се чуди човек,изнервят ме някак и двамата вече...и Химе на 10-ти точно лентички ще режи ooooh! ooooh!

# 7
  • Мнения: 2 474
ти ако си мислиш пък..че тази криеница е нарочно,това се нарича безизходица...явно ели е стегнала възела повече от колкото знаем...само че сега са в настроение..емоциите от премиерата,това е нещо голямо и не си мислят за нея сега,явно обаче никак не е лесно Mr. Green

уилям ми прилича много на това  Mr. Green

Скрит текст:
веригата е дълга,за да може да прави маймунджалъци и да забавлява аудиторията,но...и веригата си е верига hahaha hahaha

# 8
  • Мнения: 8 533
на мен ми става жал...да гледам оковани животни Sad пък окован уилям съвсем ooooh! ooooh! Whistling но така изглежда уви hahaha

аа то остана и по желание...да разиграват тия циркове...предполагам,че е леко задънена улица..но стени пък се и разбиват hahaha

# 9
  • Мнения: 2 519
@lizcalvario: Nice having #WilliamLevy stop by the @VarietyLatino studio today. Gracias por venir @willylevy29.


уилям се скъса да обикаля hahaha че той значи...не пести да говори наляво надясно за...баба си hahaha
как има такова доверие в журналисти Thinking въпреки че изглеждат по близки и ерудирани хора...журналисти все пак Mr. Green

тази дузпа... ooooh! да не говоря че зле ми става..това не харесвам във футбола..само там голям атлет може да се превърне в  още по голям актьор..това не е спортсменско нито мъжко...в бойните спортове например при удар,трябва да се държиш все едно вятър само те е погалил...ако ще и звездички да виждаш ..какво е това,ако за едно се пада като круши Mr. Green

# 10
  • Мнения: 5 069
Привет,Addicted-народе hahaha

не знам за вас...но аз останах на определението на уилям за изневяра "нещо като от живота" Joy hahaha
защо като hahahaособено като се позсрами е голям сладурчо..добре че му спестиха пясъка Mr. Green но така де кубинската писалка..какво да я прави и тя е нещо като от живота hahaha

хора май newsm78 не сме в съвсем прав път...уилям и тайсън Wink са засечени да излизат двамцата от някакво мероприятие...нощно..то тези двамта не са много здравословна комбинация hahaha
https://www.youtube.com/watch?v=gNceE8XPEwg&feature=youtu.be
има и някаква чернокожа мадама с тях Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 474
оо не тогава,не...абсурд една вечер да имаш Mr. Green и да я прекараш с приятели и колеги...тц Naughty
сега и аз съм в шах Mr. Green леко ...объркаха и мен Mr. Green Shocked

тези хора не търсят ли пътечки,какво е това,града и е на час и нещо път от ЛА

следващата дестинация на уилям hahaha hahaha

# 12
  • Мнения: 8 533
е тези съвсем се излагат Thinking  ooooh! или моето заклинание е подействало...и е нямало друга алтернатива Joy smile3508

това значи ли че Химе наистина ходи по такива концерти...тип Лили Иванова ooooh!

а тези двамата... Thinking хубаво сме верни на любовта...но двама сексимволи...от мъжки пол по клубовете...и с Тайсън имаше мацка...уилям сам..или и Химе я прибират по задните входове hahaha или не знам...
но всеки случей цялата нощ...в клуб Thinking във WC-то на бара вярно че екстремно..но не е особено романтично hahaha

# 13
  • Мнения: 5 069
как във WC,ти ме убиваш hahaha hahaha не знам... Thinking

но и аз се чудя на Химе, на нейната възраст...такава музика,не би трябвало да е нейното Mr. Green ...но не е била на концерт...  Naughty може би само е искала да поздрави актрисата..да не е имала впредвид това..но ние сме си наблюдателни Joy и мнитетелни...понякога повече Mr. Green

но не разбирам защо..толкова ли няма време уилям от интервюта...или химе е заета с танците английския и курсовете за водеща hahaha

Кате,душа тебе,Алцхаймера ли те гони вече hahaha hahaha на тази възраст така да забравяш hahaha хич не е добре,,взимай мерки

Последна редакция: чт, 02 окт 2014, 16:24 от Emi Ilieva80

# 14
  • Мнения: 8 533
аз не съм казал ,че имало WC-adventure hahaha hahaha просто си мисля hahaha hahaha не го изключвам...уилям нали каза,че не винаги е романтичен hahaha hahaha зависи от момента..от времето с което разполага...и тук може би не е имало много време...пак само си мисля Thinking

Общи условия

Активация на акаунт