Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 13 (3.12-9.12)

  • 46 985
  • 1 166
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 594
Survivor залага на изпитанията върху предела на човешките физически и психически възможности, на състезанието, на конфликта между екипност и индивидуализъм, на отношенията между хора, поставени в екстремна среда на тежък климат, глад, тежки изпитания, или с други думи – на същинско оцеляване. Именно затова за участници в Survivor се подбират здрави, психически издръжливи българи, мотивирани да се изправят срещу трудностите и готови на всичко, за да спечелят.

Идеята за формата Survivor принадлежи на световноизвестния продуцент Марк Бърнет. bTV продуцира Survivor съвместно с лицензодателя - британската компаня Castaway, а техническата реализация се осъществява от американската Promofilm. За реализацията на формата bTV работи съвместно с най-добрите продуценти у нас.

Продуцент на Survivor е bTV, а изпълнителен продуцент – Dream Team Productions и Евтим Милошев.


Участници:

Обединено племе "Кхмер":

Йорданка Николова
Дамяна Матева
Крум Сираков
Емануил Найденов
Ваня Джаферович
Надежда Прокопиева
Диана Агонцева
Ива Пранджева
Светослав Бърканичков
Светлин Занев
Димитър Димитров
Станислав Илиев - Финдо
Антон Агонцев
Десислава Стефанова


Бившо племе "Нага":

Надежда Прокопиева
Мерлина Арнаудова
Йорданка Николова
Дамяна Матева
Десислава Стефанова
- отлъчена от "Нага", прехвърлена в "Гаруда"
Марчо Марков
Крум Сираков
Васил Петков
Емануил Найденов
Явор Зайн
Ваня Джаферович


Бившо племе "Гаруда":

Диана Агонцева
Ралица Кирилова
Ива Пранджева
Янита Янчева
Силвия Радулова
Силвия Димитрова
Светослав Бърканичков
Светлин Занев
- изгонен от "Гаруда", заточен на "Островът на прокудените"
Димитър Димитров
Станислав Илиев - Финдо
Антон Агонцев
Десислава Стефанова
- изгонена от племето "Нага"

Островът на прокудените:

Росен Вангелов

Водещи:

Владимир Карамазов



Христина Апостолова



Предаването се излъчва от понеделник до четвъртък от 21:30 по БТВ!

Студио Survivor - събота от 18 часа.


Победители в предишните сезони:

Победителят в първия сезон на Survivor (Survivor BG) е Нели Иванова, която спечели вота на съплеменниците си в конкуренция с Ахмед Шуганов. Специални извънредни награди получиха Ахмед Шуганов (25 000 лева) и класиралият се трети в надпреварата – Атанас Ганев (15 000).

Победителят във втория сезон на Survivor (Survivor Експедиция Робинзон) e Георги Костадинов, който при финалното гласуване надделя над Светла Димитрова. Светла Димитрова обаче спечели SMS гласуването за любимец на зрителите измежду 22-мата участници и получи чисто нов автомобил за награда, както и 25 000 лева. Тя изтегли и печелившия номер на зрителя на bTV, който също спечели нов автомобил. Третият "оцелял" – Георги Дренски – получи премия от 15 000 лева.

Победителят в третия сезон на риалити шоуто стана Николай Мартинов. Той стигна до финала заедно със Спас Стоянов и Силвия Димитрова. За първи път в гласуването на финала се включи и публиката, която с почти пълно единодушие (над 90%) даде одобрението си за Ники.

Победител в четвъртия сезон на Survivor (Survivor: Филипините) стана Георги Кехайов. Младежът от Добринище стана любимец и на зрителите с ненатрапчивото си поведение, мистериозната си личност и нежеланието си да участва в конфликти.


Официална страница

Facebook

Архив:


Тема 1, Тема 2, Тема 3, Тема 4, Тема 5, Тема 6, Тема 7, Тема 8, Тема 9, Тема 10, Тема 11, Тема 12

# 1
  • Мнения: 287
Тина, предлагам ти, за да докажеш, че не си крайно субективна относно Ваня, да се опиташ да кажеш нещо позитивно за Занев:) После аз ще кажа нещо позитивно за Ваня. ОК?

# 2
  • Мнения: 4 740
Бебе благодаря за темата   bouquet

# 3
  • Мнения: 287
А, да! Извинявам се, че наруших форумното правило да набъкаме първата страница с благодарности! Благодаря за новата тема!

# 4
  • Мнения: 4 740
А, да! Извинявам се, че наруших форумното правило да набъкаме първата страница с благодарности! Благодаря за новата тема!
Все пак се е потрудила за да направи темата, нали?

# 5
  • Мнения: 379
Благодаря за темата (понеже съм от първите).
Йори вчера показа характер и мъжки се бори заради Емо (и от гордост малко). Заради което заслужава само уважение. Впрочем кавгите й със Занев, наистина показват колко е прав Митко при определянето нуждите на Йори (бой и т.н.) Simple Smile
Занев е наистина машина. Жалко, че му липсва истинско мъжество и доблест.
Емо за порден път беше смешен, ама много смешен. По-скоро такъв човек дискредитира каузите, с които се занимава. Оставя лош вкус в мен.
Крум много ме радва с ведрото и лъчезарно поведение и отношение към света. Това е мъжествен човек. Готов е да се изправи пред всякакви изпитания с добро отношение.
Разочароваща реакция на Ваня. Много разочароваща. Влезе в ролята на по-големия батко, който се дразни на малкото си и глупаво братче. А можеше просто да благодари на Крум, че се опитва да изясни ситуацията, от което и самия Ваня би имал полза и т.н. А той - като някакъв неврестеник се развика как не бил искал никой да гласува за него.
на фона на всички подмятания и атаки Надя показва завидно самообладание и хладнокръвие, и въпреки, че почти винаги е в силна позиция (покрай Занев, разбира се, но все пак е в такава), тя никога не си позволява (или поне ние не виждаме такива) обидни или нараняващи коментари. Струва си човек да се замисли над нейната игра.
Още веднъж за опълчването на Йори към Занев - адмирации.

# 6
  • Мнения: X
Много добър пост! Спести ми много писане.  Peace

# 7
  • Мнения: 287
А, да! Извинявам се, че наруших форумното правило да набъкаме първата страница с благодарности! Благодаря за новата тема!
Все пак се е потрудила за да направи темата, нали?
Да, така е, но може и на лични. Неприятно е, когато искаш да прочетеш нещо смислено, да гледаш само "запис", "благодаря" и цветенца.

# 8
  • Мнения: 287
Днес гледах само 5 минути от епизода, но усещам, че коментарът на Веско е много обективен. Обичам да чета такива коментари:)

# 9
  • Мнения: 31 206
Яд ме е че търтея Надя не си заминава.

# 10
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
На мен  най-интересно ще ми бъде кого ще изпратят на острова.

мерси за новата тема

# 11
  • София
  • Мнения: 335
  bouquet За темата!

Не харесвам Надя,но съм съгласна с vveesskkoo, заслужава си човек да се замисли над нейната игра.Стигна далече и то само благодарение на вродената й женска хитрост. Различен типаж от останалите е.А жестът към Митко,който смяташе да направи,показва че има собствено мнение.Не харесвам такива типажи и въпреки всичко са ми интересни,защото са доста често срещано явление в нашето общество.
И да,Ваня вчера вярно се изложи!

# 12
  • Мнения: 4 740
Айде де женска хитрост. Защо тогава не боготворим и всички плеймейтки дето със същата тази женска хитрост стават известни, взимат си богати и грозни мъже и си нареждат живота. Абсолютно същото е.

# 13
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
Благодаря за темата.

Снощи не успях да гледам много, много епизода, може ли накратко някой да ми каже какво стана на съвета между Крум и Ваня ? Чух въпроса на Крум , но после не разбрах кой ,какво.....

Одри , напълно съм съгласна с по-горе написаното,.

# 14
  • София
  • Мнения: 335
Айде де женска хитрост. Защо тогава не боготворим и всички плеймейтки дето със същата тази женска хитрост стават известни, взимат си богати и грозни мъже и си нареждат живота. Абсолютно същото е.

"Боготворим" newsm78? Това не го разбрах...

Такъв типаж жени съществуват и ето че стигат напред,независимо колко много не ни допада това на нас.Това ми беше мисълта!

Общи условия

Активация на акаунт