Смешки от форума - 17

  • 99 084
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 841
Темата е  за изказвания, които намирате за смешни, остроумни, забавни или абсурдни.

Може да цитирате автора, ако смятате, че няма да се засегне.

Предишните теми:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16

# 1
  • Мнения: 4 199
Цитат
бански с косъм...
 -Ох, дано не вкара този тренд, ужасно е.
-И като излезеш от морето/басейна си като мокро куче. Хайде няма нужда от такива трендове
-Изтръскваш се и готово

# 2
  • Мнения: 4 740
Джули, Ким просто създава предпоставки за такива коментари  Mr. Green

Бърдс, благодаря за темата   bouquet

# 3
  • Мнения: 4 841
Изтрито е вече, благодарение на бързата реакция на модераторите, но си е оферта баш като за тук.
Забележете датите и часа, колко трябва да е бил загорял младежа, за да рови в постове от преди две години, върху които да... оферира  Grinning

на една зряла жена, на която й се разгаря сексуалността точно преди настъпването на критическата, един млад жребец й може да е точно това, от което има нужда. Наборите й вече са с понижени нива на тестостерон и други хормони, а на младежа всичко му е секс в главата, че и е издържлив да поеме една активна жена. Младите момичета имат нужда от по-зрели от тях мъже, по-опитни, и дори се дразнят от способните по един час да блъскат младоци. Така че, ако става въпрос за секса, нещата са точно измислени. Моралната страна е съвсем друг въпрос, но тя така или иначе не е обект на тази тема.  Grinning
ohh kak che te cukam

# 4
  • Мнения: 15 092
След последните страници, аз постно само ще се запиша.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Цитат
бански с косъм...
 -Ох, дано не вкара този тренд, ужасно е.
-И като излезеш от морето/басейна си като мокро куче. Хайде няма нужда от такива трендове
-Изтръскваш се и готово

С този бански ще заприличаш на някакъв откачен австралопитек. Очаквам скоро Ким да прокара и модата на космърлясълите чорапогащници, че да е пълна картинката.

# 6
  • Мнения: 14 464
Уф,коя потребителка взел  да цитира Васко с многото седмици ooooh!

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Цитат
бански с косъм...
 -Ох, дано не вкара този тренд, ужасно е.
-И като излезеш от морето/басейна си като мокро куче. Хайде няма нужда от такива трендове
-Изтръскваш се и готово

С този бански ще заприличаш на някакъв откачен австралопитек. Очаквам скоро Ким да прокара и модата на космърлясълите чорапогащници, че да е пълна картинката.
Ти пък, какъв е проблема - като станат модерни чорапогащници с козина просто всички масово ще спрат да се обезкосмяват Simple Smile



Васко не знае къде е кацнал. Ако налети и на Трещерица - ще го омаят. Simple Smile

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Янтра, от толкова скубане и фотоепилации мисля, че ще имам нужда от един такъв чорапогащник-китеник.

# 9
  • Мнения: 14 380
Цитат
Какво се има предвид като се кайе, че някои е ''над тези нещата''?
Цитат
hahaha над тези неща съм иначе щях да ти кажа да си провериш правописа,ама няма да го кажа Peace
Цитат
Взе да ми се изяснява вече. Ти определено не си над нещата. Иначе никога нямаве да напивев това.
Не искам да се оправдавам, но ще дам пояснение: не на всияки компютри след натискане  определен клавиш изкача това, което е общоприето (ако изобщо може да си го представиш)
.

# 10
  • Мнения: 5 892
Уф,коя потребителка взел  да цитира Васко с многото седмици ooooh!
Излезе й късмета!

# 11
  • Мнения: 9 578
Благодаря за новата тема  bouquet Някой няма ли снимка на банските с косми да се посмеем ?  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 5 892
Благодаря за новата тема  bouquet Някой няма ли снимка на банските с косми да се посмеем ?  Mr. Green
цък

# 13
  • Мнения: 9 578
Благодаря за новата тема  bouquet Някой няма ли снимка на банските с косми да се посмеем ?  Mr. Green
цък
  Joy Това ми прилича на губерите дето ги слагаха на таблата на Москвичите + 2,3 връзки Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 213
Янтра, от толкова скубане и фотоепилации мисля, че ще имам нужда от един такъв чорапогащник-китеник.
Той ще е и практичен-ще топли Grinning

Общи условия

Активация на акаунт