Анатомията на Грей - Тема №22

  • 69 223
  • 745
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325

ДОБРЕ ДОШЛИ В НОВАТА 22-РА ТЕМА НА НАШИЯ ЛЮБИМ СЕРИАЛ - АНАТОМИЯТА НА ГРЕЙ!

УЧАСТВАТ->

Елън Помпео (Д-р М. Грей), Джъстин Чеймбърс (Д-р А. Карев), Чандра Уилсън (Д-р М. Бейли), Джеймс Пикънс (Д-р Р. Уебър), Патрик Демпси (Д-р Д. Шепърд), Сара Рамирез (Д-р К. Торес), Кевин МакКид (Д-р О. Хънт), Джесика Кепшоу (Д-р А. Робинс), Сара Дрю (Д-р Е. Кепнър), Джес Уилямс (Д-р Д. Ейвъри), Камила Лудингтън (Д-р Д. Уилсън), Джерика Хинтън (Д-р С. Едуардс), Деби Алън (Д-р К. Ейвъри)

СЪЗДАТЕЛ: ШОНДА РАЙМС


В България новите епизоди от 10-ти сезон излизат почти всяка петъчна сутрин в http://DMCA-removal-from-Google/browse.php. Ето и линк за всеки от сезоните:

Анатомията на Грей 1
Анатомията на Грей 2
Анатомията на Грей 3
Анатомията на Грей 4
Анатомията на Грей 5
Анатомията на Грей 6
Анатомията на Грей 7
Анатомията на Грей 8
Анатомията на Грей 9
Анатомията на Грей 10
Анатомията на Грей 11
Анатомията на Грей 12
Анатомията на Грей 13
Анатомията на Грей 14
Анатомията на Грей 15
Анатомията на Грей 16
Анатомията на Грей - Тема №17 "В очакване на 9-ти сезон"
Анатомията на Грей - Тема №18
Анатомията на Грей - Тема №19
Анатомията на Грей - ЮБИЛЕЙНА ТЕМА №20
Анатомията на Грей - - Тема №21

Последна редакция: сб, 09 май 2015, 19:28 от _Пепи_

# 1
  • Мнения: X
Страхотно сериалче. Не мога да си избера любимец измежду героите.

# 2
  • Мнения: 9 144
Тук с новата ми любимка  Hug
















Благодаря за темата   bouquet


ПЕПИ смени заглавието моля те темата е 22-ра

Последна редакция: сб, 09 май 2015, 17:31 от Бумър

# 3
  • София
  • Мнения: 2 701
Благодаря за темата   bouquet
Тъкмо изгледах новия епизод
Скрит текст:
Аз нещо съм объркана, не разбирам как стана така Дерек умря, направиха някакъв супер отнесен двоен епизод и сега все едно нищо не е станало, като някакво лирическо отклонение беше смърта на един от главните герои  Tired
Иначе епизода си беше почти стандартен. Интересно ще е с нови хора. Алекс и Уилсън ги гласят за раздяла май. Ейприл не я възприемам в такава роля, винаги ми е била неприятна, но да види.
Хареса ми сцената, в която Мер се разплака след разговора с Амелия. Липсват ми емоции в нея, верно че уж е минала една година, но пък ние въобще не и видяхме реакциите.

# 4
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Мерси за темата   bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 721
Явно новият стажант ще има главна роля, както и другите стажанти. Все едно нов сериал ще гледаме Simple Smile

# 6
  • UK
  • Мнения: 600
Йеее, нов сериал на Шонда! Това се казва новина!!! Laughing Sunglasses Heart Eyes Crazy

Благодаря за темата...
много съм любопитна какъв финал ще даде Шонда за сезона, иначе и на мен нещата при Алекс и Уилсън ми намирисват на раздяла... ама да го сгаджосат с Пиърс хич не искам.

А само на мен ли ми се стори или новият стажант дето малко мяза на МкДрийми се загледа по Аризона?!?! Thinking Crazy Rolling Eyes newsm78 hahaha

# 7
  • Мнения: 3 248
Да си призная, надявах се да го приключи Шонда вече. Но щом вкара нови, съмнявам се.

# 8
  • Мнения: 9 144
А само на мен ли ми се стори или новият стажант дето малко мяза на МкДрийми се загледа по Аризона?!?! Thinking Crazy Rolling Eyes newsm78 hahaha

Загледа се да, чака го разочарование  Mr. Green

# 9
  • Мнения: X
Нее, Аризона ще ни изненада!

# 10
  • Мнения: 2 065
 Много ми хареса епизода. И познах, че Ейприл ще го заведе болницата с колата. На мен също ми харесва Ейприл в тази светлина. А този новия доктор и Аризона може да ни изненадат 

# 11
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
На мен ми дойде пресилена реакцията на Мередит при разговора й с Амилия. Не беше естествено в моите очи, иначе имам чувството, че не бих спряла да го гледам сериала, дори и да е пълен с нови персонажи.
Алекс и Пиърс ще бъде интересно. Все пак Мередит е най-добрата му приятелка, а Маги й е сестра.
Обаче на Ейприл новото амплоа не мога да приема....тя беше уж толкова крехка, ранима, обърната към вярата. Сега изведнъж стана супер Ейприл...не знам.

# 12
  • Мнения: X
На мен ми харесва как сценарисстите `размятат` Ейприл  през различни и коренно противоположни превъплъщения.

# 13
  • Мнения: 9 144
Аризона щяла да ни изненада, ще ме уморите  hahaha hahaha hahaha

Вие ще се изненадате ли, ако ви налети Мис Венецуела, примерно?
Скрит текст:

Същото е, но в обратна посока  Whistling

# 14
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Кой е новия сериал?

Общи условия

Активация на акаунт