Balea, Alverde, Catrice, Essence - 27 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 112 389
  • 717
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17 546
Добре дошли в темата!  Hug







Тема за размяна на несполучливи покупки на бяла и декоративна козметика

Тема на темата: Слънцезащитни продукти за лице, тяло и коса, и продукти за след слънце

Последна редакция: вт, 14 юни 2016, 15:26 от Бижy

# 1
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Благодаря за новата тема!
Тази година ще заложа на слънцезащитни и продукти за след слънце на Бочко.

# 2
  • Мнения: 2 045
Продължавам с Гарниер тази година  Peace
Мерси за темата  Hug

# 3
  • Мнения: 221
За кратко пътуване до морето заложих на Sun Dance spf 20,предвид,че слънцето беше относително силно,липса на чадър,не изгоряхме никъде.
Мирише много приятно на кокос.  Crazy

Благодаря за темата  bouquet

# 4
  • Мнения: X
Бижу,  bouquet
Моята слънцезащита за тяло е Piz Buin, млякото за след слънце -също  Heart Eyes Страхотни продукти, вече няколко години не ги заменям  Crazy

# 5
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
Бижу, темата е 27.

# 6
  • Мнения: X
За слънцезащитните още нищо не съм взимала.Доволна съм от каротен .
Днес като отида до ДМ да взема детска четка за коса ще разгледам и слънцезащитните серии на спокойствие и ще си избера .
Може би няма да ходим на море ...Ще сме на планина , но пак ще си трябва слънцезащита особено за лицето да не изгаря .

# 7
  • Мнения: 6 939
Благодаря за новата тема макар напоследък да се старая да ви чета не толкова задълбочено, че не ми влияете добре CrazyНашето семейство отново залага на Sun dance  Peace

# 8
  • Мнения: 35 964
за тяло - от години основно Сън Денс спф 30 или 50
имам и един спрей на Ла рош спф 50 тази година
след слънце - отново ще взема лосиона на Алверде
за лице - Биодерма, Корес и Кларанс

# 9
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
За слънце избирах DM години наред. Сега вече всичко е с титаниев диоксид нано и ако го взема не е с удоволствие. След слънце - крем или крем с алое и витамини ако има съмнение за изгаряне. Не купувам млека за след слънце.

# 10
  • Мнения: 2 820
Днес си взех от Лили слънцезащитен лосион на Каротен SPF 30 и на Велнеа лосион за след слънце с манго и праскова. Не съм взимала досега продукти на двете марки, но ще се изпробват другата седмица.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 559
От слънцезащитните на "Бочко" имат ли нещо не така мазно?Ползвала съм по-слабия (не този 50 фактор).Беше ми по-гъст и мазен.
Търся нормална защита с лека консистенция.
Миналата година бяхме с детски спрей на Балеа 30+ -доволни.
Тези Piz Buin как са откъм консистенция?
Тук ли щях да казвам за новата спирала на Буржоа с огледалцето  Rolling Eyes?
Ако да-харесва ми,мн лесно се нанася,не сплъстява.Няма кукленски ефект,но е мн добре.
Няма нищо общо с ужасната Мейбълинска,от която се оплаквах.
Взех си един руж на Аура-мн пигментиран,а и сякаш траен (малко цветът,не ми е добре вече,че розовото не стои мн добре на тен).Трябваше нещо коралово да си взема.

# 12
  • Мнения: 1 186
Слънцезащитен продукт миналата година ползвах на Гарниер. За след слънце спрей на Avon с витавин С. И целогодишно крем за лице с SPF 15 /в момента позвам на Balea/. 

# 13
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря за темата bouquet
Миналата година ползвах Бочко за детето, за мен - Сън денс/за морето/, тази година се възползвах от една промоция на Уриаж - 50-ти за детето, 30-ти - за мен.

# 14
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Взех си 20 фактор масло на Гарниер.

За лицето ще си купоя обаче 30 на Авене

Общи условия

Активация на акаунт