Balea, Alverde, Catrice, Essence - 26 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 113 046
  • 752
  •   1
Отговори
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Добре дошли в темата!  Hug







Тема за размяна на несполучливи покупки на бяла и декоративна козметика

Тема на темата: Маски за лице - ползвате ли, кои са любимите ви или тези, от които не сте доволни?

Последна редакция: пн, 09 май 2016, 15:33 от pantera666

# 1
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Благодаря за темата  bouquet
Маски за лице купувам и ползвам, кога редовно и сериозно, кога не чак толкова. После ще съм по-подробна, сега бързах да се разпиша  Simple Smile

# 2
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Тези са маските, които в момента ползвам и ми харесват:

Много харесвам и тази маска, която наскоро изхабих:

# 3
  • Мнения: 3 725
аз съм най-пестелива от към козметика, като чета Simple Smile, имам по 1 брой от всичко , шампоан, балсам, балсам за тяло,   рол-ончета -3 бр. кремовете за лице са ми 3, парфюмите гледам да са максимум 3, защот после ми се събират много и червилата ми са 5-6, ако ми подарят някаква козметика тогава надхвърлям, иначе спирала, очна линия, руж Simple Smile, иначе се ядосвам на преливащия шкаф, маски за лице си правя любимата ми е мед с утайка на варено кафе, от нея лицето става чисто и кадифено, но сега ще опитам тази захарната на фрийман, за почистване по ваша препоръка

Последна редакция: пн, 09 май 2016, 12:44 от sunrise_67

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 4 693
И аз благодаря за темата - любима тема за любими магазини и продукти. Hug
По принцип съм фен на козметиката, но специално маски за лице ползвам изключително рядко. Simple Smile
pantera666, може ли към първия пост да се прибави линк и към предишната 25-та тема? bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 849
За съжаление маски за лице почти не ползвам  Embarassed Купувам си сашета, за почистване или против бръчки. Нямам навик ... И просто си стоят. В най-добрия случай ако маската е в две свързани пакетчета, отварям едното (докато съм ентусиазирана от покупката), а второто "чака".

Свърши ми дневният крем - Bioten Genovate. Доволна съм от него, ползвам и нощния от тази серия. Ще ми се разнообразя с нещо ново. Сред последните, които съм ползвала са Nivea Q10, Alverde anti-aging Q10 с годжибери.
Моля, дайте идея с какво да го заменя.  bouquet

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
Благодаря за темата!  bouquet

Маски ползвам всеки уикенд, през седмицата нямам време. Понякога след по-сериозна ексфолиация заменям маската с по-обилно намазване със серума на Алтея Органикс, стоя известно време и махам останалото количество с памук с розова вода. Много добре напоена е кожата след това  Peace

# 7
  • Мнения: 24 335
Много съм доволна от тези маски

# 8
  • София
  • Мнения: 10 858
О, маски  Mr. Green Любима тема, обожавам маски и си правя всеки ден, даже понякога и по две, една след друга  Whistling Имам много, може би 10  ooooh! Всичките си ги ползвам и много харесвам.
Една от тях е тази:

# 9
  • Мнения: 1 186
Маски за лице многооо рядко ползвам. Обикновено като си купя някоя нова и в началото я ползвам чести и после забравям за нея и срока на годност и изтича и я хвърлям. Поради тази причина вече си купувам само сашета.

# 10
  • Мнения: 6 939
Аз харесвам и ползвам тази на Нивеа, която Лита е показала, на мен ми стига даже за 4 пъти  Grinning както и една ейвънска, която не спада към темата.
Маската на Арома я заглеждах, но така и не съм я пробвала. Като цяло имаше период, в който си търсех маска, защото не ми се поръчваше от Ейвън, а и исках да разнообразя, но странното е, че предлагането не е толкова голямо(само сашета).

# 11
  • Мнения: 1 472
И аз съм фенка на маските за лице. Харесвам сашетата на Балеа, особено тази с Морски водорасли и тази с термална вода. Правя си и домашни също. Сега ми се иска да пробвам и някоя друга, мисля да е тази на Youghurt of Bulgaria, която показвате.

# 12
  • Мнения: 17 546
Благодаря за тамата!  Hug bouquet Тя не е моя, така че всеки може да пусне новата.  Grinning Отделно, още съм в Сандански и не мога през телефона  Crazy

Ползвам готови маски, просто, защото ме мързи да забърквам домашни. Получих няколко комплименат тези дни, че въпреки 46-те си години, не съм сбръчкана и кожата на лицето ми е свежа.  Laughing Не знам да се радвам ли на тези коментари или да се чудя защо изобщо се споменава това, но да речем, че всъщност си е похвала и от залежите от козметика все пак има полза.  Laughing Flutter

ПП. Пантерка, добави само линк към 25-та тема в първия пост, където са изредени линковете към предишните 24 теми. Hug

# 13
  • Мнения: 634
Маските на Арома и корейските маски в ДМ Peace

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 3 223
Аз също не трупам излишна козметика, пък и няма къде да я слагам  Laughing.
Маски ползвам, предимно сашета - на Balea u MONTAGNE JEUNESSE. Имам пилинг маска на Avon u ензимен пилинг пак на Balea. Понякога си правя и домашен скраб с кафе. Добре, че ме подсетихте за тях Wink.

Общи условия

Активация на акаунт