"София - Ден и Нощ" - 13

  • 51 993
  • 725
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Риалити сериал,излъчван от  вторник до петък по Нова ТВ от 22:00 ч.


# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Ако не го изгонят Коке от квартирата, ще е наистина егати двойния стандарт. Това ла*но не спира да прави мизерии. Чудя се за какво го държат, като само пречи и се дъни. Отдавна не е смешен. Даже напротив - ужасно дразни. Ако бях на мястото на някой от съквартирантите, само заради него бих се изнесла. И не стига той, ами домъкна и сродната си, мургава душа Миро. На Боби яко му се качиха на главата.

Благодаря за новата тема  bouquet

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
На Боби яко му се качиха на главата.
   Той, Боби, тотално е изтървал юздите на случващото се в къщата. Crazy

   Благодаря за новата тема! bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 4 122
Благодаря за темата.

На мен ми се струва, че много вече го разводниха и едни и същи още повече ги очернят, а други вече почти не ги показват. А някои влизат за няколко серии и после изчезват безследно.

# 4
  • Мнения: 5 682
Рая ми се вижда отслабнала в сравнение с началото и разхубавена - макар, че за мен винаги си е била хубава.
А Дани... не че е ми е бил красавец, но като че ли имаше някакъв чар. Сега определено не ми харесва - прическата като паница, едни изострени черти, отслабнал ли е не знам  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 140
Аз пък все се чудя Коки от къде се издържа. От много време не работи нищо.. даже не си спомням някога дали е работил нещо сериозно с постоянен доход  newsm78

# 6
  • Мнения: 4 270
Малко вповече ми дойде молбата на Дани към Галя да приюти Стела. Толкова патова ли е ситуацията, че трябваше да се унижава да моли?
Много са ми сладки Митко и майка му.
А Дани... не че е ми е бил красавец, но като че ли имаше някакъв чар. Сега определено не ми харесва - прическата като паница, едни изострени черти, отслабнал ли е не знам  Rolling Eyes
Споделям това мнение, аз също намирам промяна в Дани и то не в положителна посока.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Рая ми се вижда отслабнала в сравнение с началото и разхубавена - макар, че за мен винаги си е била хубава.
А Дани... не че е ми е бил красавец, но като че ли имаше някакъв чар. Сега определено не ми харесва - прическата като паница, едни изострени черти, отслабнал ли е не знам  Rolling Eyes
Даню е като кестен в главата.

# 8
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Даню е като катър във физиономията.И като почне да говори, и ги къдри едни, и нищо не му се разбира. Смотава, смотава няколко думи, изсилва се и след това - мъгла. Какво е казал - той си знае.

# 9
  • Мнения: X
Даню е като кестен в главата.
Даню е като катър във физиономията.
Joy Грубиянки такива  Laughing

И аз се чудя Коко от къде взима пари...майка му му каза, че повече пари от нея няма да види още когато се преструваше на барман в заведението на Сабина  Peace
По едното време организираше пак там някакви партита, но това беше много,много отдавна...

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Събина дали няма да я върнат!? Вярно, че на моменти беше дразнеща с това нейно намилане като мрънкаща попадия, но е за предпочитане пред Коко. Даже може да измислят сценарий, при който тя се е върнала в Златоград, омъжили са я набързо, забременяла е и мъжа й я трепе, поради което тя цъфва на вратата на Боби с бебе в ръце.

# 11
  • Мнения: 5 682
На Коко най-стабилната му работа беше, когато беше хамалин. Даже и шефа му го харесваше. Според мен той имаше шанс да се върне там, но... по е лесно да се лентяйства. Той и Дани посегна да се върне във фитнеса и шефа му щеше да се обади ако има нещо, но и там нищо. И в София явно друг фитнес няма или пък места за пазачи - нали и за това се специализира  Laughing. Ох, забравих - на него му е под достойнството да го работи това. Най е лесна работата на паразит - преди за Галя, сега за Рая. Тя каквато и да е, две работи върти  Flutter

# 12
  • Мнения: 248
Записвам се и аз да следя темата.
Дани според мен предложи на Рая само и само да не се сети тя да го обвинява в бъдеще, че е изпуснала лондонската възможност.
Стела и Галя може да спретнат една умопомрачителна 3-ка на Самир и да им даде апартамента Wink

# 13
  • Мнения: 4 270
Записвам се и аз да следя темата.
Дани според мен предложи на Рая само и само да не се сети тя да го обвинява в бъдеще, че е изпуснала лондонската възможност.
Стела и Галя може да спретнат една умопомрачителна 3-ка на Самир и да им даде апартамента Wink

Като гледах анонса за епизода тази вечер, останах с впечатление, че Самир изгони Стела от апартамента. Галя ще трябва да му мисли, ако иска да има апартамент. По всяка вероятност пак ще се пусне.

# 14
  • Мнения: 3 597
Хоп и аз в новата тема ... И аз съм с впечатление , че Самир ще изгони Стела , но очаквам малко по-различно развитие  Peace

Общи условия

Активация на акаунт