Спирала за мигли - тема 14

  • 122 071
  • 761
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 22 758
                               ДОБРЕ ДОШЛИ В НОВАТА ТЕМА!

                          

                                 Стари теми:

            Как избирате спирала за мигли - купувате спирала от която сте доволна; избирате спирала от предпочитана марка; избора е спирала, за която сте чула, че прави чудеса с миглите  или купувате най-новата спирала, която рекламират?

              

              

Последна редакция: нд, 11 сеп 2016, 11:28 от Amiamo

# 1
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Благодаря за темата  bouquet

Купувам след препоръка на някой.

Последна редакция: нд, 11 сеп 2016, 11:38 от Tiffany Aching

# 2
  • Варна
  • Мнения: 5 886
И трите, дядо попе!
Купувам похвалени, нови, вече любими, интересни ми заради нещо си спирали. Понякога - просто намалени. Различно е.

# 3
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
И тук да кажа, че на мен ми хареса тази спирала .
Миглите ми са къси и редки,а  с тази спирала постигам завиден обем.  Peace
Единствено като недостатък е, че свърши за 3 месеца.

# 4
  • София
  • Мнения: 22 758
И аз така. Simple Smile Купувам най-новите, които ги рекламират....разочароват ме и се връщам към доказала се спирала.....после решавам, че трябва да си купя спирала на някоя водеща марка.....

# 5
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Лия, три месеца при ежедневна употреба не са никак кратък срок.

# 6
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Aniamobouquet

Купувам спирала, която
- ми е харесала много преди
- е била силно препоръчана в темата или в други блогове
- е нова на любима марка
- е нещо съвсем ново и различно за мен, не съм я чувала и съм любопитна да я пробвам

По последния критерий си взех първата Ревлонска спирала Revlon Photoready 3D Volume Mascara

На първо четене не съм много доволна, направи ми паешки крачета. Това е от онези силиконови спирали, с които можеш да моделираш посоката на миглите - или да ги дръпнеш настрани, или да ги вдигнеш нагоре - в зависимост накъде насочваш четката при слагане. За естествена извивка не можем да говорим. Късно вечерта преди сваляне забелязах слепване.

Изпробвах в магазина лилавата на Лореал, за която говорехме. Останах доволна, но миглите ми бяха една идея по-дълги от желаното, затова взех тази. В магазина имаше и зелена близначка на лилавата L'Oreal Paris Volume Million Lashes Feline Mascara (Black) с извита четка и се чудя сега дали да взема лилавата, изпробвана от вас или пак да рискувам с новото

От свалянето на лилавата бях много доволна - падна на парцалчета без размазване и влизане в очите Peace

# 7
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Преди да сменя Ревлон, ще я пробвам още няколко пъти и ще снимам.

# 8
  • Мнения: 310
От доста години съм с шанелска Le Volume. Но реших дв пробвам и така хвалената по форумите Лореал So couture. Какво да кажа - много съм доволна като ефект, стана ми любима.

# 9
  • Мнения: 1 140
Купувам любими спирали и ако има хубави отзиви за нея. За себе си разбрах, че не е нужно да давам по 10 или повече за спирали. С Лореал, Мейбълин или пък някои хай- енд спирали не постигам нищо доближаващо се или по- добро от принцесите на Есенс, например. Последно, преди няколко месеца, взех хвалената на ГР, страхотен dupe, че и по- добра от high impact-а на Клиник. Мисля, да взема и другите от тази серия да ги видя и тях.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Клиник и добра спирала - в едно и също изречение - е оксиморон за мен.

# 11
  • Мнения: 1 140
Защо  Grinning  Мен ми хареса как разделя миглите, пак си изглеждат моите мигли, но по- добри. Ако "понапластя" отгоре добавя и дължина, но не прави нищо особено.

# 12
  • Мнения: 2 592
Благодаря за темата  Hug

Купувам спирали (а и други козметични продукти), за които съм прочела отлични мнения и които имат много добри отзиви в сайтовете за оценка на козметични продукти (makeupalley и irecommend).

В момента съм с тази спирала на Сисли:
http://www.sisley-paris.com/en-US/mascara-so-intense-0-27-oz-3473311853000.html

Четката наистина е странна, но се свиква много бързо и съм много доволна от резултата  Heart Eyes
Ползвам я заедно с базата на Ланком, която ми е любима Heart Eyes

За мен три месеца за спирала (дори и при ежедневно ползване) е обидно кратък срок Crossing Arms

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Купувам похвалени, нови, вече любими, интересни ми заради нещо си спирали. Понякога - просто намалени. Различно е.

И аз съм на този принцип Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря за новата тема!  bouquet

Обикновено имам поне 3 - 4 спирали. Поддържам налични винаги Ле Волюм на Шанел и на Макс Фактор Фолс Лаш Ефект Фюжън. Освен тях купувам и спирали, за които съм чула много добри отзиви и така се събират и до 10 спирали, които си ги ползвам едновременно.  Simple Smile 

Общи условия

Активация на акаунт