Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 80

  • 22 673
  • 742
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240


      


                       



Продуцентска къща на сериала: Asis Yapım
Продуцент: Томрис Гиритлиоолу
В главните роли: Туба Бюйюкюстюн и  Джансел Елчин
Режисьор: Джевдет Мерджан (режисьорът на "Аси") - първи сезон
Серкан Ипеккьорен   - втори сезон
Сценарист: Гюл Дириджан (сценаристката на "Аси") - първи сезон
Мухарем Бухара - втори сезон
Музика: Кърач/Garbiyeli  

Блестящият младеж-академик, световно известен пианист (Мурат), произхождащ от заможно семейство, който дълги години е живял в чужбина и е извършвал проучвания върху фолклора и музиката на Турция, се завръща в страната си. Получава голям проект от страна на държавата да направи концерт за „Среща на Истанбул с музиката”. Отива да търси музиканти в крайните квартали  на Истанбул с приятеля си (Левент),
попада на сватба и чува как една красива циганка (Хасрет) пее. Убеден е, че ако успее да я обучи, значи е намерил необходимия му солист. Тази идея се възприема като безумна от страна на приятеля му и двамата правят облог за това дали ще успее да промени живота на момичето.
Остава само да убеди и Хасрет в това. Мурат изминава дългия път да превърне ромското момиче - цветарка  в  изискана дама. Вървейки по този път той се среща лице в лице с истините  за „Другата Турция” – непозната за него досега. Докато момичето се превръща в една блестяща звезда, младежът академик ще открие любовта и родината си.

Приказката за любовта и музиката продължава във втори сезон!



В ролите:

                 
Туба Бюйюкюстюн (Хасрет)         Джансел Елчин (Мурат)

                                   
     Онур Сайлак(Левент)            Дилшат Челеби(Бахар)            Арзу Гамзе Килинч(Саиме)  

                                 
Айда Аксел(Несрин)            Илхан Шешен(Етем)               Ясемин Чонка(Накие)

                                   
       Гюнай Караджаоолу(Гюлназ)       Надир Саръбаджак(Кобра)         Хасан Сай(Кадир)                    

                                   
     Еврим Аласия (Балчичек)           Емин Юнал(Джафер)              Хюлия Дюар(Кадрие)                


 Клипчета на: Морганa , Тинчето , Алиска ,  еti80 ,  paky ,  Alex


Тема 1     Тема 2     Тема 3     Тема 4     Тема 5     Тема 6     Тема 7     Тема 8     Тема 9     Тема 10  

Тема 11    Тема 12    Тема 13     Тема 14    Тема 15    Тема 16     Тема 17    Тема 18     Тема 19    Тема 20  

Тема 21    Тема 22    Тема 23    Тема 24    Тема 25    Тема 26    Тема 27    Тема 28    Тема 29    Тема 30

Тема 31    Тема 32    Тема 33    Тема 34    Тема 35    Тема 36    Тема 37    Тема 38    Тема 39    Тема 40  

Тема 41    Тема 42    Тема 43    Тема 44    Тема 45    Тема 46    Тема 47    Тема 48    Тема 49    Тема 50

Тема 51    Тема 52    Тема 53    Тема 54    Тема 55    Тема 56    Тема 57    Тема 58    Тема 59    Тема 60

Тема 61    Тема 62    Тема 63    Тема 64    Тема 65    Тема 66    Тема 67    Тема 68    Тема 69    Тема 70

Тема 71    Тема 72    Тема 73    Тема 74     Тема 75      Тема 76     Тема 77     Тема 78     Тема 79


Как да поставяме  линкове, снимки и да намаляваме снимки  


 


 


 
Край на първи сезон



С благодарност към екипа, който ни носи много радост:

За Ирра, Моргана, Алис, Самиш и Краси - от всички Запленени!

 


Начало на втори сезон - 20 август 2010 година


    






     





 




   

   


  



   


 
 
 


 


   


"Джансел Елчин е интелигентен, романтичен, нежен и красив!"
"Туба е също толкова интелигентна, нежна, романтична и много, много красива!"
"Джансел е уникален с лице, тяло и душа.
Ако е с очила, ще го познаем по усмивката,
ако е с маска, ще го познаем по ръцете,
ако е зад кадър, ще го познаем по акцента."
 

Последна редакция: сб, 22 яну 2011, 22:43 от rina-rina

# 1
  • Мнения: 10 240
ДОБРЕ ДОШЛИ В 80-ТА ТЕМА НА ХАСРЕТ И МУРАТ!



С пожелание за още повече усмивки

и отлично настроение в новата тема!

# 2
  • Мнения: 2 116

 
"Най-скъпи са ни подаръците, чиято ценност се съдържа в самите дарители..." Овидий

Ринка, благодаря за подаръка...поредната прекрасна тема!

Благодарност и за всички активно пишещи и четящи, вашият принос за уникалността на темата е безспорен!

# 3
  • София
  • Мнения: 5 334
Ринче, благодаря за прекрасната юбилейна тема! Hug Hug Hug Бавно, но много славно се доближаваме към тема номер 100! Heart Eyes

Цоооооооп! Party Party Party

# 4
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Благодаря за прекрасната темичка.


 

# 5
  • Мнения: 9 994
Благодаря за прекрасната тема, Ринка!



Благодаря и на вас, пишещи момичета!   bouquet
Голямо удоволствие  е да бъде човек във вашата компания!  bouquet

# 6
  • Мнения: 2 116
пост на Роси от предната тема...

Ринка,тази снимка която си сложила на Туба,под нея във фейса коментират,че снимката е от днес и,че Туба си е сложила палтото защото била с рокля която снимали за 38 епизод и тя е била точно преди да сключи брак с Левент. Ако може някой да разчете коментариите под снимката.
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=140760705985042&set=o.105610722816671

Роси,  ooooh! тази информация направо ме втрещи... Shocked
Аз и за предложение от страна на Левент, не вярвах и до последно се надявах да не го направи...но , това ще ми дойде в повече.
 
 

# 7
  • Мнения: 197
Пак на сцената с бонбоните: бонбоните по случай годеж или „годежните бонбони” носят на хапващия щастие, а също са на годеж. Мурат само от шоколада ли се отказа, или и от годеж? Сега по-добре разбрах и тази радост на Бахар и яд на Хасрет за бонбоните.  newsm78

# 8
  • Мнения: 0
Ставам банална,но ти си уникална. Благодаря ти Ринка за красивата картинка! Темичката ни е пак чудесна, а пък аз отново съм  #Crazy #Crazy #Crazy

# 9
  • София
  • Мнения: 30 142
 
Цитат
la photo été prise aujourd hui ,ils ont tourner l épisode 38 et ...........c le mariage de hasret a levent tuba porte la robe blache au dessue de son manteaux pour courage les filles car moi je suis choqué

коментарът под снимката гласи, че сватба ще има  ooooh!

# 10
  • Мнения: 0
Лелееее от къде ли знаят! Само това неее!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire

# 11
  • Мнения: 2 116
margita9,
Левент няма да се откаже доброволно, още повече в полза на Мурат. Той не случано й набива в главата, че имат задължения един към друг, че неможе да живее без нея, че незнае какво ще прави, ако нея я няма. Насажда й умишлено чувство за вина в случай, че реши да предприеме нещо.
След финалните думи на Левент, Хасрет няма да посмее сама да се откаже.
Цитат
А въпроса ти...Каква любов м/у Х. и Левент?...не разбрах точно в какъв смисъл го задаваш, би ли уточнила?
помислих, че искаш не да се карат, а обичат (Х. и Л.).
 

Мише, можеш да ме наричаш...Марги, ако желаеш  Peace
не мисля, че с всичко което  каза й насажда вина или набива нещо в главата.
Та, той я обича...какво друго да й каже?
Може и да има някакво съперничество с Мурат...но, тук става въпрос за чувства, за любов и за Хасрет... newsm78
Действията му могат да бъдат:
1.или да се оттегли много наранен...
2.или много да нарани Мурат и Хасрет...
Иска ми се да избере първото...но, гаранция- няма.

В темата ни има мнения с различни нюанси, от едната до другата крайност, има и такива по-близки до центъра...но, повярвай ми няма и грам съмнение, че никой не желае любов между Хасрет и Левент.
Дори и тези, които не виждат злодея в образа на Левент...
Дори съмнения...трябва ли Мурат да е с Хасрет се появиха...но, любов между Левент и Хасрет,  не се приема и това е последното нещо, което ще се промени в темата ни... Peace
А, че не искам да се карат...да, така е...искам някак по-забавно решение на този проблем с годежа.
сигурна съм, че екипа ще ни го предложи...

Моето предложение за сега е това...
Може да си спретнат някой облог:
Ако спечели Мурат -Левентще се откаже от годежа и ще освободи Хасрет от дадената дума...
Ако спечели Левент- Мурат ще се откаже...
А ние знаем как Мурат умее да печели...дори и в последният момент с последният си ход...спомнете си сцената с билярда и как Мурат грабна черната топка...
Иска ми се забавно решение, макар че проблема с този годеж е доста сериозен...
 

# 12
  • София
  • Мнения: 30 142
Цитат
А въпроса ти...Каква любов м/у Х. и Левент?...не разбрах точно в какъв смисъл го задаваш, би ли уточнила?
помислих, че искаш не да се карат, а обичат (Х. и Л.).
 
Мише, можеш да ме наричаш...Марги, ако желаеш 
не мисля, че с всичко което  каза й насажда вина или набива нещо в главата.
Та, той я обича...какво друго да й каже?
Може и да има някакво съперничество с Мурат...но, тук става въпрос за чувства, за любов и за Хасрет...
Действията му могат да бъдат:

тя не е някакъв трофей, че да я спечелят и да си я предават един на друг като награда. Според мен изобщо не бива да се въвличат в порочния кръг на облозите.

Явно сватба ще има, да се примиряваме. Един епизод свестен ни е достатъчен според сценаристите.

# 13
  • Мнения: 0
Другото е , че може да се стигне до сватба, но да не се състои, за което много се надявам! В последния момент може всичко да се случи! Дай Боже!  newsm17 no

# 14
  • Мнения: 5 723
Върху снимката има дата 22.01.2010-как от днес?!

Общи условия

Активация на акаунт