Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 51

  • 44 091
  • 736
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 826


Любов и наказание
2 сезон



                     
Всеки пенеделник по ATV от 20 часа
Продукция на TMC / 2010 /
Режисьор: Mehmet Ada Öztekin, Кудрет Сабанджъ
Сценаристи: Ethem Yekta, Murat Lütfü, Yıldız Tunç
Сценаристи втори сезон: İlksen Başarır, Yiğit Sertdemir, Elif Akçalı, Erkan Birgören, Firuze Engin
Продуцент: Ерол Авджъ
Музика: Туфан Кърач
Жанр: екшън , мелодрама, драма

Участват:
                          /За повече информация за артистите кликнете на снимката/

           

             

         

       

и други.

Ясемин е 25-годишна млада жена, работи в рекламна агенция. Седмица преди сватбата си, която очаква с голямо вълнение и нетърпение, Ясемин заварва любимия си в прегръдките на най-добрата си приятелка Мюжде. Когато е била дете  на Ясемин по-голямата й сестра умира при аборт след нежелана бременност. В резултат на тази случка, която кара семейството й да преживее  мъката и унижението заедно, Ясемин обещава на баща си, че няма да допусне извънбрачна връзка/да спи с мъж преди брака.
Ясемин губи вяра в любовта и невинността след изневярата, която преживява, и търси бягство от действителност която я наранява,при майка си –тя е пенсионирана учителка, живее в Бодрум. Под властта на гнева и мъката си, Ясемин се отдава на първия срещнат мъж на име Саваш, след което изчезва като Пепеляшка, оставяйки след себе си само едно колие...
Ясемин приема /мисли,че Саваш е барман, е около 30-годишен млад мъж, завършил бизнес администрация в престижния университет Боазичи и защитил магистратура в чужбина. Син на известно и влиятелно семейство от Ван, Саваш още от гимназиалните си години се стреми да е далеч от семейните работи, тъй като не одобробява закостенелите традиции и обичаи. Разбрал за незаконните, черни семейни сделки, Саваш напълно се отдръпва и се стреми да гради живота си по съвременен и законен начин. Семейството му живее в Истанбул, но не е скъсало връзките си с Ван – място със закостенели, архаични нрави.
След катасрофата, при която баща му и по-големият му брат умират, Саваш е принуден да застане начело на семейството си. Опитвайки се да измъкне семейството си от черните сделки и да изгради семейната фирма по нов, модерен, съвременен и законен стил, Саваш ще бъде принуден да се бори с нечистите отношения и престъпни групи, които баща му му оставя в наследство.Изгубилата вяра в любовта, Ясемин се завръща в Истанбул, към работата си в рекламната агенция. Не й е останало нищо друго, освен израстване в кариерата/по добра кариера. Но животът й готви нови изненади.Водещият борба на два фронта/на две места, Саваш е изправен пред още един проблем, произтичащ от изостаналите обичаи – за да се предотвари кръвно отмъщение, той е принуден да се ожени за вдовицата на брат си-Чичек.
Пътищата на Саваш и Ясемин един ден непременно ще се пресекат.



   



   



    







 Сериите с превод може да намерите в:

vbox7
I WANT TO SPEND MY LIFETIME LOVING YOU youtube
WHO IS THE FATHER OF OMER youtube
Fortune youtube
Only You youtube

Клипчета на Stefok :
SAVAS LOVE youtube
Murat Yildirim the best actor  youtube
Murat Yildirim and love  youtube
Yavuz the bad  youtube

Клипчета на Tanya_M :
в youtube ,   dailymotion   и   vbox7

Клипчета на keii:
в youtube ,  vbox    и  dailymotion

Клипчета на Eldo:
vbox


Тема  49
Тема  50
 


   

 

СВАТБЕНА АГЕНЦИЯ *ЛИНКИТЕ* И САВАШ ЕЪР ЛАЙН ОТВАРЯТ ВРАТИ ЗА ВАС  

“ГОЛО ОРЪЖИЕ  3 1/2”  
 
Sign Exclamation Bulb Sign ExclamationМаксимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 600 пиксела
височина - до 600 пиксела

 за повече информация тук
Начин за намаляване на снимки в мнение:  [img] се замества с : [img height=300 (или 200, 100, 150...)] и снимката се намалява до желаната височина. По аналогичен начин се намалява и ширината [width=] .

Последна редакция: пт, 29 апр 2011, 23:14 от keii

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Добре дошли в новата тема!
Надявам се да я изпълним с много приятни емоции
и интересни коментари.

Да се подготвим и за сватба, че получихме покана от нашите гълабчета:

Последна редакция: пт, 29 апр 2011, 17:02 от keii

# 2
  • Мнения: 459
keii, темата е страхотна!   bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • Мнения: 1
keii, поздравления за новата тема. Чудесна е.

# 4
  • Мнения: 9 738
keii
Благодаря за новата тема и  за сватбената покана Grinning

# 5
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Кеии, благодарности за дворчето.  Hug Hug Hug
Да е много весело в него Heart Eyes Laughing Heart Eyes Laughing
Аз съм приготвила цветята Simple Smile Simple Smile

# 6
  • Мнения: 12 816
КЕИИ, благодаря за новата тема. Да си я изпишем с прекрасни впечатления.
Пристигам с още някой

# 7
  • Мнения: 0
keii благодаря за красивата тема.  bouquet

# 8
  • Мнения: 0
Традиция повелява-да има нещо старо

# 9
# 10
  • Мнения: 0
....нещо синьо

# 11
  • Мнения: 459
Традиция повелява-да има нещо старо

Ee нееее! Joy Joy Joy Joy Joy Задавих се! hahaha

# 12
  • Мнения: 28
ПРИВЕТ, МОМИЧЕТА, В НОВАТА ТЕМА, ЧИЕТО КЪТЧЕ KEII Е ПОДРЕДИЛА ПРАЗНИЧНО И СВАТБЕНО ЗА НАШЕ УДОВОЛСТВИЕ!

KEII, БЛАГОДАРЯ ОТ СЪРЦЕ!       Hug     bouquet      love001

Момичета (няма да споменавам имена), с толкова прекрасно вдъхновение и настроение сте напълнили предишната тема, че веднага изтрихте умората ми от днешния ден. Поетично-колажния тандем е просто разбиващ, а всички вие сте го превърнали в супер успешен творчески тим! Обичам ви!       love001
Да напълним и тази тема с любов и топлота!

# 13
  • Мнения: 10
Keii, благодаря за страхотната темичка.
Гледам и покана за сватбата имаме. Аз за понеделник имам записан час за фризьор, утре съм на шопинг в МОЛА- тоалетче, туй- онуй да спретна. Няма да се излагаме, я!
Една тайна да ви споделя- Саваш ми поръча да  донеса  жартиера за Ясето. Нали сватбата ще е изненада, та тя няма да може да се подготви.
Ето го.



Е, Дани, ти ме разби с тези фотки.

Последна редакция: пт, 29 апр 2011, 22:31 от Морски очи

# 14

Общи условия

Активация на акаунт