Отговори
# 1
  • Мнения: 5 069
Кала мерси hahaha аз не мисля че посред нощ щяха да ни запорират в старата тема hahaha но по-добре тъй Mr. Green

за какво ставаше въпрос...аа ние не се нападаме ние се обичаме...може и само това че мсеки не търпи различно мнение hahaha hahaha ама регулираме се някак Grinning Grinning

факт е,че и двамата имат въпросителни статуси...химе не толкова..сега не е задължително постоянно да е лепната като гербова марка за мъж,то тия неща стават когато онзи горе пожелае hahaha освен ако не го правиш за пари и известност Mr. Green има различни периоди...но уилям...се е дистанцирал сериозно...което е странно...но пък и не приключва с ели пред хората...а той е наясно че той само да щракне и тя е готова...оставя си някакви вратички....което мен не ме ентусиазира Mr. Green Mr. Green

# 2
  • Мнения: 8 533
брат мерси за дъ ню тема hahaha

тей тъкмо и хапнах...аз имам чувството че ние групово...всеки има различно мнение... hahaha и приемаме чуждото мнение..за приемането приемаме...но не желаем да го възприемем... hahaha hahaha и общо взето всеки на самостоятелен хал hahaha но иначе не е интересно...но не се нападаме Mr. Green Mr. Green

пак извади дзвера от тебе Joy значи няма значение че уилям се е дистанцирал...ами че си оставя вратичка Joy Joy

# 3
  • Мнения: 5 069
на теб ти е смешно hahaha ...но точно това прави Mr. Green Mr. Green той възприема ели като домашно куче..колкото и да го риташ то все драпа към тебе..за което тя си е виновна Mr. Green Mr. Green няма друг
хем така...се показва,че се дистанцирал...да запази и другата вратичка...хем публино ни лук ял ни лук мирисал...ако утре решат да дойдат някъде заедно..и все есдно нищо hahaha hahaha и химе да си остане с този прословут "годеж" тъй инкогнито hahaha

оо напротив аз всичко мога да възприема...само теб като че ли трудно преглъщам... hahaha колкото и да се мъча ти си ми най-далечен като начин на мислене Mr. Green Mr. Green но се опитвам Mr. Green

# 4
  • Мнения: 8 533
труден съм за разбиране,да hahaha ама какво да правиш съдбъ Mr. Green

ох стига с този годеж...че е нереално...той бил сгоден милия...а като го попитат за "жена му" си мълчи Joy Joy ооох дай боже всеки му такъв годеник hahaha това е пародия бе хора, hahaha не е възможно да гледате сериозно на това Mr. Green



# 5
  • Мнения: 5 069
тук ще се уцелим най-накрая hahaha hahaha с годежчето Mr. Green

но пък гледам ги тук...колко хубаво ще изглеждат така нали Mr. Green но само скрасота не става за съжаление....къде...

# 6
  • Мнения: 2 474
сладури сте hahaha обаче аз трябва да спя уви Mr. Green

колкото до въпросния годеж hahaha вижте убедена съм че химе няма за какво да лъже..не и е такова нивото иначе въобще нищо нямаше да приказва... друг е въпроса,че този така наречен "годеж" наистина е пародиен Mr. Green ...не казвам че уилям я е лъгал..но понякога човек предпочита да вярва в неща които съзнава че не са реални...но се опитва да си затваря очите ...въобще има много нюанси в цялата история hahaha

айде Лека нощ,че не ми остана от сънчо Mr. Green

# 7
  • Мнения: 8 533
Кате,лека!

добре за годежа мога да и вляза в положение,че се е пообъркала примерно hahaha hahaha но щом не и е такова нивото да си измисля...аджеба...аржентинското....какво за него..или за това като си измисля има ниво hahaha упорито копеле съм аз...нема да се отървете лесно Joy Joy

# 8
  • Мнения: 5 069
виждаме,че си упоритичък,за съжаление мое огромно...на този въпрос нямам отговор Mr. Green Mr. Green
но си мисля..че има някаква истина пак по средата..както и Катето каза нюансите не са един или два..може би наистина е допуснала някой човек в по близки отношения...но това не значи че има нова любов Mr. Green Mr. Green най малко поради простата причина,че хора не се влюбват и разлюбват от днес за утре..няма го това никъде... Mr. Green

на приспиващите се Mr. Green ...Лека нощ!

# 9
  • Мнения: 8 533
абе стига с тия нюанси hahaha на български ми говорете  hahaha аз не съм ви Виктор Юго... Mr. Green
има си бяло сиво и черно... hahaha

# 10
  • Мнения: 5 069
 hahaha hahaha страшен си Mr. Green добре на Виктор Юго няма да говорим Mr. Green

ами добре мисли за сивото hahaha hahaha пак е напредък Mr. Green

оо да поукрасим малко тук hahaha с този Мъж  Mr. Green като...нещо си в дъжд hahaha hahaha




# 11
  • Мнения: 8 533
е какво описание на тези хубави снимки hahaha не си си починала достатъчно hahaha

айди булка hahaha ...късно е вече..трябва да се спи Mr. Green

Лека ви!

# 12
  • Мнения: 5 069
ее аз не казах какво в дъжд...може би маймуна в дъжд hahaha неее сладур е сега не мога да отричам

леката да е лека...но ти ме убиваш бавно и мъчително,прекалено е Mr. Green

# 13
  • Мнения: 7 538
Наваретко мерси за новата тема! Peace

Привет темпестади!



Дано Девата на морето им помогне  да вземат правилните за живота си решения! Praynig Praynig Praynig



Дано Девата на морето го благослови с Любов,на която няма да може да устои и която ще срине бариерите му! Praynig Praynig Praynig

"@ToyotaLatino: ¡Dale RT si quieres saber más sobre la #GranDecisión que tomó @WillyLevy29 con el Camry! "



Интересни коментари...може би по-късно ще се включа...не се чувствам добре тези дни и само поглеждам ....
Лек ден !

# 14
  • Мнения: 7 538
#VIDEO Xime y Belinda en portada Marie Claire - Entrevista HOY : http://youtu.be/6vpQqewnWVs  @ximenaNR

Общи условия

Активация на акаунт