Кога след раждането правихте секс ?

  • 6 119
  • 100
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Здравейте   bouquet
Да попитам кога за пръв път след раждането правихте секс в зависимост от това колко тежки са били пораженията?
Благодаря!

# 1
  • Русе
  • Мнения: 226
Честито ти бебче първо.
Аз лично раждах нормално и имах доста шевове,но и един хемороид.Някъде два месеца след раждането правихме секс.Ти ще усетиш сама кога си готова.За всеки е индивидуално.Дори и сега като правим секс си ме наболява малко но е търпимо.

# 2
  • Мнения: 550
бях с големи поражения- и вътрешни и външни шевове. Доктора препоръча два месеца да стоим на сухо и така и стана. То не че имах и кой знае какво желание за секс в началото  Confused

# 3
  • Мнения: 68
Близо три месеца след раждането Simple SmileИ аз имах доста шевове Grinning

# 4
  • Видин
  • Мнения: 4 922
3-4 месеца след раждането. Със секцио родих, ама сексът го отложихме по други причини...

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
около два месеца

# 6
  • Мнения: 87
уф аз си мислех, че до месец и айде ... и при мен пораженията са големи и за това, преди  3-4 дена седнах за пръв път  ooooh!
а пък аз имам желание, което е странно при цялата изживяна болка и депресия ...  newsm78

# 7
  • Мнения: 718
Заради пораженията ми казаха да изчакам минимум 6 седмици. По други причини трябваше да минат 2м и половина. Но желание за секс имах още първата седмица  Whistling

# 8
  • София
  • Мнения: 12 570
Около 2 месеца след раждането - беше със секцио.

# 9
  • София
  • Мнения: 70
4 седмици след раждането- естествено раждане бях - имах шевове, но не бяха много и понеже неспрекъснато се движех- дори когато ме болеше съвсем в началото - 5-6 часа след раждането стиснах зъби и станах за кратка разходка в стаята - болеше да, но мисля че това  помогна да се възстановя сравнително бързо, бяха ми казали,че колкото по-рано стана и ходя толкова по-бързо ще се възстановя- естествено ако няма мед.препоръки да се лежи, аз питах и ми казаха, че щом мога да ставам,  а и имах желание за секс Blush

Последна редакция: пн, 28 юни 2010, 12:52 от megi_beshina

# 10
  • Мнения: 165
след 2 месеца и малко- първо бяха лохиите, после още ме опъваха шевовете и ме наболяваше и докато се наканя пък ми дойде  Whistling  и накрая дойде момента   Party

# 11
  • Мнения: 2 011
Около два месеца. Нямах и желание...

# 12
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
сериозна коремна операция (секцио) -> правихме секс след около две седмици след раждането

# 13
  • София
  • Мнения: 17 597
Веднага щом спряха гадните лохии... не помня колко дена бяха, ама над 30.  Tired

# 14
  • Мнения: 1 677
Ще разбереш, когато си готова.

Общи условия

Активация на акаунт