Бебеправене тема 20 - В зимните студени дни, действаме усилено за две черти!

  • 16 926
  • 745
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 8 131
Знаете ли какво установих? Явно наистина тестовете, които правех наистина нещо не са наред. Тази вечер направих един от тях и един друг. Те са еднакви от Ибей, с еднакви опаковки. Но единия си е напълно отрицателен, а другият има пак доста наситена черта. Явно наистина не са в ред и няма за какво да се притеснявам.

# 661
  • Мнения: 1 152
Знаете ли какво установих? Явно наистина тестовете, които правех наистина нещо не са наред. Тази вечер направих един от тях и един друг. Те са еднакви от Ибей, с еднакви опаковки. Но единия си е напълно отрицателен, а другият има пак доста наситена черта. Явно наистина не са в ред и няма за какво да се притеснявам.
Ето затова не може много да се вярва на тестовете независимо какви са .....

# 662
  • Мнения: 2 965
Весенце, а ти къде си? Не се притеснявай, всичко ще е наред, ще стискаме палци да е станало ЧУДОТО, ако ли не няма да се предаваш - право към целта! Hug  Аз днес щях да съм в къщи понеже много валеше и н ямаше как да излезем с детето, дори се обадих, че няма да ходя на работа, но спря и отидох - та така!А относно тестовете не им вярвай и не се вкарвай във филми!  Peace
Принчипеса, тогава си пий тоя АБ, то това не се търпи, нали все пак не е толкова силен и е подходящ и за бременни! Веднъж ми се случи да имам цистит пролетта и беше ужасно, та те разбирам как си  Tired. Дано ти мине!  Hug
Сао, ти кога не чакаш? Може да си споменала, но не съм обърнала внимание!

С нетърпение чакам новата темичка утре, дано ни донесе много късмет на всички и чудесата да станат! Praynig

# 663
  • София
  • Мнения: 8 131
Не знам и аз, много ми се иска да не го мисля, но ще видим дали ще мога. Темичката ще я почна сутринта, но съм на работа и може малко да се забавя с пускането. Но до вечерта трябва да съм успяла.

# 664
  • Мнения: 718
Аз ей затова няма да ги правя вече когато иска да идва бебока Laughing изморих се от тестове температури и накрая пак нищо кога е писано ще стане Laughing.Аз вече съм се отдала на пълно Коледно настроение в събота ще ходя за подаръци а в неделя съм обещала на малкия да украсяваме елхата Laughing малко е рано ама ние винаги така правим а ако иска да се загнезди преди Коледа  бебчо и да ни зарадва добре ако не другия месец съм рожденничка и нямам нищо против това да ми е подаръка.

# 665
  • Мнения: 718
Весе верно е голям сладур тоя бебок  откъде го изнамери с тая шапка и усмивка... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 666
  • София
  • Мнения: 8 131
Весе верно е голям сладур тоя бебок  откъде го изнамери с тая шапка и усмивка... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Ами опитвам се да визуализирам целта си!  Mr. Green

# 667
  • Мнения: 2 965
Веси, когато я пуснеш-тогава. Аз сутринта само ще “намина“ да ви поздравя и съм до следобяда на работа! Така, че момичета не пишете много утре. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Нелка и аз в събота ще украсявам елхата, не е рано. Нека се радват децата, че бързо ще се изтъркаля декември! Нели дано стане бебока скоро!  Hug
Лека нощт и да е много полозотворна!  Hug

# 668
  • Мнения: 718
Е успяла си другата Коледа живот и здраве ще гушкаш един такъв дребосък ревлив, аз купих на племеммика  на 1мес. е   и на племнницата на 1.5год  Laughing такава шапка с лигавник и терлички представям си какви ще са сладури   LaughingЕй тия дето не чакаха тия дни я извадете едно EFP  Praynig Praynig Praynig

# 669
  • Мнения: 1 152
Дани на мен вчера ми дойде гадната лелка и вече  няма да чакам около Нова година ама с тия закъснеия не се знае точно
А за елхата и аз мисля да я украся по рано за да и се радвам повече време,покрай празниците и аз съм като малко дете  smile3502

# 670
  • Мнения: 1 846
LemOn 
Ох, и по-горе писах но пак никой не ме чете. Това е прогестерон. Peace
Не бива да се маже просто така...

 
Аз докато се чудя дали да запиша час или не при док. реших да и звънна. Обясних и ситуацията и тя каза, че след като миналия месец ми е бил 44 дни цикъла има някаква, малка, но някаква вероятност за бременност, но ме посъветва да взема дуфастон. 2т. х 1 на ден за 3 до 5 дни. Но аз мисля да го взимам 3. Дори и да има бременност нямало да навреди. И ако ми дойде да отида да ме види до 10 дни след първия ден М. Напомних и за задържания фоликул и пак ме успокои, че не е никакъв фактор и че не я притеснява.
Не се бавих хич- купих Дуфастона и вече изпих първата таблетка.
Ясно това е най-новия начин за лечение и аз съм на това... Peace

Kristisha този муун райз е див ямс, което е прогестерон който е уж растителен в този крем.
Имах ужасно болезнен цикъл с него такива болки никога не съм усещала в живота ми сякаш матката ми беше от камък и с големи мъки ми дойде. Просто кошмар, като се сетя и ми става зле.

Писала съм  в друга тема, но сега се прехвърлям тук.
Момичета, искам да се оплача - мисля, че ми дойде Ц.
Предисторията е, че в О. отчетена от лекар правихме опити, но явно нищо не се е получило.
То, вярно, че не бях сигурна искам ли да стане нещото или не, ама след толкова четене тук, мислене се навивах и ето, че се разочаровах  Tired

Прогестерон, тестостерон и цитонамазка са ми наред.
Имам зацапване от 3 месеца насам извън цикъл и след като прогестерона е в норма лекаря каза, че ще трябва да си прегледам щитовидната жлеза.

Някой ако е бил в подобно положение може ли да каже дали и как се отразява това на плановете за бебе  Peace
Имам проблем с щитовидна цикъла ми се разбърка много и след приема на елтирокс, което е хормон за потисната ми щитовидна жлеза цикъла ми даже не ми дойде месец- мислех, че може да съм бременна даже и симптоми имах....през целия месец в който не ми дойде не ми се правеше и секс, което никога не ми се е случвало. Усетих намалено либидо преди месеци, но го отдадох на липсата на мъжа ми и на многото стрес- Хем са свързани нещата, хем може да не са. По скоро стреса провокира проблеми с щитовидна. Мен ме тревожи, че не ми е ясно кога точно е овулацията и дали винаги я има...Не ти ли изследваха ТСХ хормоните на щитовидната дали са в норма? И гинеколога ти може да ти ги пусне. Peace
Никога не съм мислила, че ще имам такъв проблем и леко се тревожа но гледам да не се задълбочавам много. Нямам никой в рода ми с такива проблеми.

Ивелина2006, не разбрах какво те е озадачило?
Скрит текст:
".според нея за млади хора до 35г е нормално дори и до 2 години опити да се стигне- което ме озадачи малко...и така, надявам се и резултатите ми да са ок..."

Изчетох ви, за да си легна спокойна и прекалено изморена.
Късно се прибрах. И се извинявам, че не можах напълно да избегна цитатите но много сте писали и ще ми е трудно после да разбера и аз какво и на кой и защо съм писала а е важно поне за мен. Peace
Няма ли някой да ни зарадва с две черти?  Hug
  bouquet
Лека нощ от мен, все аз затварям писаниците. Laughing

# 671
  • Мнения: 2 072
...Не ти ли изследваха ТСХ хормоните на щитовидната дали са в норма? И гинеколога ти може да ти ги пусне. Peace
Никога не съм мислила, че ще имам такъв проблем и леко се тревожа но гледам да не се задълбочавам много. Нямам никой в рода ми с такива проблеми.
Не, това ще ми бъде следващият преглед, ама чак след седмица, две.
Прогестерона ми го изследваха на 12 дни от МЦ, защо на самия преглед реши доктора да го пуснем, не знам.
Нещо не ми хареса този, ама поне още веднъж ще го посетя, пък да видим.
Казвам му, че съм дошла на профилактичен и че ми е време за бебе, а той: "Намерихме ли принца", "От къде е". Питам дали утре пак ще съм овулация, а той: "утре ли е половата вечер"....ей такива разни иронични тъпи излишни въпроси.
По препоръка на форума е, ще го потърпя още, дано поне наистина се справи със "задачата"  #Cussing out

# 672
  • Мнения: 1 846
...Не ти ли изследваха ТСХ хормоните на щитовидната дали са в норма? И гинеколога ти може да ти ги пусне. Peace
Никога не съм мислила, че ще имам такъв проблем и леко се тревожа но гледам да не се задълбочавам много. Нямам никой в рода ми с такива проблеми.
Не, това ще ми бъде следващият преглед, ама чак след седмица, две.
Прогестерона ми го изследваха на 12 дни от МЦ, защо на самия преглед реши доктора да го пуснем, не знам.
Нещо не ми хареса този, ама поне още веднъж ще го посетя, пък да видим.
Казвам му, че съм дошла на профилактичен и че ми е време за бебе, а той: "Намерихме ли принца", "От къде е". Питам дали утре пак ще съм овулация, а той: "утре ли е половата вечер"....ей такива разни иронични тъпи излишни въпроси.
По препоръка на форума е, ще го потърпя още, дано поне наистина се справи със "задачата"  #Cussing out
Не бих разчитала на препоръки от непознати. Peace
Ако има как виж щитовидните хормони да пусне.
Извинявай за въпроса, но на колко си? Питам, защото все едно задава въпроси на дете.... newsm78

# 673
  • Мнения: 2 072
Почти на 30 Peace

# 674
  • Мнения: 630
Добро ветровито утро! Как сте момичета? Спинкате ли още?


Да ви почерпя за новата ми кола! Grinning

Съншайн- оазадачи ме срока от 2 години за опит за бебе, което на мен се стори много.

Весе, Дани, Принцеска, Нелка, Криси??? и всички други момета, как сте? Какво ще си правите уикенда?

Пожелавам ви готин уикенд, аз тръгвам на път така,че ще гледам и да хвърлям по едно око като мога!

Гушкане!

Общи условия

Активация на акаунт