ОКТОМВРИЙЧЕ май ще има зъбче, под венчето боцка ръбче!

  • 10 687
  • 310
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 152



ИМАМЕ СИ
59 ПРИНЦA          и      54 ПРИНЦЕСКИ

               
ТОВА СА НАШИТЕ КРАСИВИ СЛЪНЦА


ИМЕНА, РАЗМЕРИ, ДАТИ:



ПОЛЕЗНИ ЛИНКОВЕ

Полезни линкове към здравни и бебешки сайтове
Справка за лекарства по време на кърмене
Указания за съхранение на кърма
Хранене от шише с изцедена кърма
Здраве и имунизации
ПЛАН ЗА ХРАНЕНЕ И ЗАХРАНВАНЕ ОТ 0 ДО 36 МЕСЕЦА
Детски сайт
Популярни Детски Песни и Стихотворения
Инфакол
Да   излекуваме коликите
Специалисти - бебе
Масаж за бебчета
Какво ли не!
Моето дете
НАРЪЧНИК ЗА  ПЪРВА ПОМОЩ
Нормални и притеснителни изхождания при кърменото бебе - със снимки!

ПОЛЕЗНО ЗА МАЙКАТА

НОИ, обезщетения, помощи


ЗА БЕБЕТАТА:


ЗАХРАНВАНЕ:


ОНЛАЙН МАГАЗИНИ ЗА БЕБЕШОЦИ (И МАМИ):




За Потребителско име и Парола пишете ЛС на *Pukanka*, mimisofia или на мамата, пуснала темата



Предишните ни теми:
1, 2, 3, 4, 4.1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61,
62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76,77,78,79,80,81,82,83

ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА НОВИ ТЕМИ:

1. ОКТОМВРИЙЧЕТО  все гладно зее, зимата ще се говее! - предложението е на feel_u
2. Зимно слънце грее, а ОКТОМВРИЙЧЕ в шезлонг се люлее! - предложението е на shivani
3. Октомврийче сменя отеснели дрешки, мама му се радва и му прави смешки! - предложението е на mimozinq
4. Октомврийчето не спира да се смее, когато мама го люлее! - вдъхновение на Elichka_mama
5. Радостта голяма е за Октомврийската дружинка, нашето талисманче е вече на половин годинка! - предложение за м. февруари в чест на Калоян от  Elichka_mama
6. Времето бързо минава, Октомврийчето все по- диво става! - на Kamence
7. Октомврийчето в кошарка кротко спи, а снегът навън вали, вали! - предложение на Kamence
8. ОКТОМВРИЙЧЕТО все по-голямо става, на братче или на сестричка се надява! - предложение на mimozinq



Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 16:41 от elissa_kv

# 1
  • Мнения: 206
Ихаа каква хубава темичка Heart EyesЦоп в нея!
И успях да се разпиша първа Blush, Елиса благодарско за темичката Hug
Преди малко се прибрахме - резултата е добре наспано бебе и измръзнала мама Rolling Eyes, едва сега ми се поотпуснаха краката, ръцете, ушите и носа Laughing, а то "слънцето" едно затопленко - направо да му завиди човек Whistling

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 18:26 от ssissi

# 2
  • Мнения: 24
еееее и аз на първа страница

# 3
  • Мнения: 30
хайде и аз да се запиша Simple Smile

# 4
  • Мнения: 498
Цоп, пльос, тряс, прас  hahaha и аз със вас хаха

Miss Fairy, ама от колко грама го зимаш тоз твой Аптамил. Моят е 800 гр. две пакетчета и са 27 лева, силно ме съмнява да взимаш 800 гр. за 18 лв.

# 5
# 6
  • Варна
  • Мнения: 340
Е като сте рекли да се изтипосам и аз на първа страница  Mr. Green.

Ели   love001

# 7
  • Мнения: 697
Цоп и аз тука Simple Smile

# 8
  • Мнения: 18
Алис, тези статии и аз ги четох преди няколко дни, но благодаря все пак!
Днес следобяд ходих на фитнес  newsm39 и да ви кажа чувствам се  newsm74! Направо съм нов човек  Laughing
Малко или много това ежедневие доста спича  ooooh! и така се разтоварих днес...
Единственото ми притеснение беше малкия да не му хареса нещо кърмата след тренировка, но нямаше никакви проблеми! Цоцкаше си като гладен  smile3504
Горещо ви го препоръчвам фитнеса, за тези които може да намерите време и някой, който да гледа за поне час бебоците!
Естествено, че тренировките няма да са така интензивни в началото. Ама и аз попаднах на фитнес инструктор педиатър! Да го бях търсила, нямаше да намеря такъв Joy

# 9
  • Мнения: 275
Много красива темичка, благодарности Елиса   bouquet

Ние преди малко се прибрахме от дълга разходка. Тук беше слънчево до някое време.

Разгеле, разреши се кризата. Че ако беше продължила още няколко дни, щяхме да дръпнем с много години назад.

За фитнес не знам - засега се радвам като ми остане малко време за четене.

# 10
  • Мнения: 2
хайде и ние тук Simple Smile
при нас не усетих да боцка зъбче, ама така се плюнчиме , че вссе едно всички на куп ще излязат  Shocked

# 11
  • Мнения: 668
Много хубава темичка, Елиса   bouquet Може ли и аз да ти пратя снимчица на бебо?

# 12
  • София
  • Мнения: 278
Айде и аз в новата тема  Party Елиса   bouquet благодаря
Аз продължавам с наште хранителни неволи. Силно амбицирана да минаваме пак на кърма изцяло на яденето в 14.30 не ддох АМ. Някак си успях да го излъжа човечето и кротяса за момента. Обачеееее в 4 без 10 почна неистов рев. Лангърках го, носих го, говорих му, сменяхме памперс, дрънках му с играчките - не и не! Стои и ме гледа милото и сякаш ми вика " Ама , мамо, стига си се правила на клоун, много добре знаеш какво искам!" Докато не му дадох 60-те мл. АМ не спря да реве!
Еми явно така ще е. Благодаря на всички, които взеха отношение по въпроса  Hug Много ви обичам момичета  Hug

Да ви кажа одеве се върнах да препрочитам в бременните темички и по точно в тази, в която Мариелка пише че съм родила. Така се разчувствах  Cry Такива страхотни поздрави и пожелания сте ми отправили.... Момичета, благодаря ви че ви има  Hug Hug Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 183
Яка носталгия по бременността ви е обхванала всички  Simple Smile На мен никак не ми липсва лежането и притеснението дали ще си износя бебето. Но ми липсват неизживяните усещания да си разхождаш тумбата.
Но на пролет ни очакват големи компании с колички  Simple Smile

Чухте ли за жената с починалото бебе във Варна? Направо ужасна трагедия.

# 14
  • Мнения: 177
И ние на първа страница ,хубава тема smile3501 smile3501 И бебчо се плюнчи но няма зъбче

Общи условия

Активация на акаунт