Красиви МАРТенски деца ,те са нашите слънца!

  • 11 773
  • 301
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
















 27.01.2008







09.02.2008


   
12.02.2008



15.02.2008



16.02.2008



17.02.2008



18.02.2008



19.02.2008



20.02.2008



21.02.2008



23.02.2008



25.02.2008



26.02.2008



27.02.2008



28.02.2008



29.02.2008










01.03.2008



02.03.2008



04.03.2008



05.03.2008



06.03.2008



07.03.2008



08.03.2008



09.03.2008




10.03.2008



11.03.2008



12.03.2008



13.03.2008



14.03.2008



15.03.2008



16.03.2008



17.03.2008




18.03.2008



19.03.2008



20.03.2008



21.03.2008



22.03.2008



23.03.2008



24.03.2008



25.03.2008



26.03.2008



27.03.2008



28.03.2008



29.03.2008



30.03.2008



31.03.2008







03.04.2008



04.04.2008


 




Имаме и три ангелчета

Nefertity - мама на ангелче
slancice - мама на ангелче
Александър - на мама ира79 ( 02.Март 2008г. - 01.Юни 2008г. )

Почивайте в мир малки ангелчета 

Flowers Rose Flowers Rose





Нашите снимки
потребител: mart2008
парола:2008


Тук качвайте снимки за колажа
ЦЪК
или ми ги изпращайте на
cveteelina@abv.bg




Нашата поща
потребителско име: martenki2008
парола:mart2008



За промени в първи пост
потребителско име: martenki
парола: 2008



ПОЛЕЗНИ ЛИНКОВЕ И ВРЪЗКИ


За кърменето

Подготовка на гърдите за кърмене
БИБЛИОТЕКА - Всичко за кърменето
Кърмене
12 пози за кърмене-ново!
Хранителен режим на кърмачката-ново!
Какво трябва да знаем за кърменето-ново!
Указание за съхранение на кърма
Начини за съхранение на кърма

За бебето

Развитие на детето
Развитие на бебето
Рожба-от 1 ден до 1 година
Гимнастика за бебето
Масаж и гимнастика на бебето
Имунизационен календар
Двигателно развитие на кърмачето
Никне ни първото зъбче
Референтни стойности при кръвните изследвания при децата

За захранването

Готово ли е бебето за захранване ?
Основи на захранването
Кои храни да избягваме
За соковете
Въвеждане на млечни продукти и прясно мляко
в менюто на малкото дете

Наръчник за хранене според възрастта на Вашето бебе и малко дете
За глутена
Въвеждане на твърдите храни
Препоръчителен режим на хранене през първия месец на кърмачето
Първите храни на бебето
Асортимент и състав на пюрета
Асортимент и състав на кашите

Разни
Декларация, която се подава до работодателя заедно с третия болничен лист
Молба-декларация, въз основа на която сеизплаща обезщетение за дните от 135-я до 315-я
Молба декларация за получаване на еднократка помощ при раждане на дете
Молба декларация за получаване на месечни помощи за дете до завъ … 0 годишна възраст
Детски песнички,приказки,анимации,филми,игри!
Електронен бебешки дневник- ново!



Заглавия за нови теми

*Давайте идеи*

Мартенче шавливо, не бъди ревливо! - Къдричкa
Със зъбче или без зъбче,МАРТенчето всичко в устата тъпче ! - vivi_an
МАРТенското ни дете/рибе/ хапва си какво ли не ! – Iva-1977
МАРТенчето песнички си пее и всички то успява да резсмее!  – Iva-1977
Бисквитки МАРТенчето ни гризе - така голямо то ще порасте!  – Iva-1977
С каша, сокче и пюре МАРТенчето ни все повече расте!  – Iva-1977
С проходилка, бънджи, столче се забавлява МАРТенското ни бонбонче!  – Iva-1977
Едно,две,три ти с МАРТенчето подскочи! - vivi_an
Едно,две,три с МАРТенчето за игра се приготви! - vivi_an
Ето я и първата рожденичка за таз година,Лилиан се казва тя! - vivi_an
Kога времето отмина , мартенчето стана на година! - kakatoni1
През новата седмица парти ще има, МАРТенката Лили празнува 1 година!!! - desitka*
Лили даде старта на мартенската ни дружинка, а ето че вече става на годинка! - pepe_80
Мартенчета празнуват своите рожденни дни, майките им  правят купони до зори....! - radi^

И за по-нататък:
Баба Марта наближава,а тогаз и МАРТенчето на годинка става!– vivi_an
МАРТенски купон настава щом Пролет вече наближава!  – Iva-1977
Пролет, лято, есен, зима - МАРТенчето става на година ! – Iva-1977
Годинка наближава, МАРТенчето поумнява ! - vivi_an
Хайде вече пролет пукна,МАРТенчето на вратата чукна! –vivi_an
Иде пролет,иде лято,МАРТенчето е от игра залято! – vivi_an


Старите ни теми:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38



   

Последна редакция: сб, 24 яну 2009, 11:18 от martenki

# 1
  • Мнения: 13
Здравейте момичета!
Отново сме в прекрасна темичка.   bouquet
Минава да ви пусна едно клипче на Яна, която вече няма никакви спирачки...... Катери се, Слиза, Ходи, "Подрежда" ........ http://www.youtube.com/watch?v=oQnPJp9d1-E
Като прочета на зад ще пиша пак.

# 2
  • BG
  • Мнения: 1 900
Aйде да се запиша и аз в новата тема.
Хрумна ми една идейка за заглавие-Баба Марта наближава,а тогаз и МАРТенчето на годинка става

# 3
  • Мнения: 4 406
тъкмо се чудех кога ще има нова тема

# 4
  • Мнения: 48
И от нас запис!

Темата отново е страхотна    bouquet

# 5
  • Лондон
  • Мнения: 449
Включвам се само за секунда, да благодаря за пожеланията ). При нас нещата се развиха така, че вчера уж беше по-добре, легна си и си заспа детето, но в 12 се събуди с писъци и така час и нещо, беше истински ужас, пипах я навсякъде да разбера къде я боли, явно беше лявото уше, инфекцията явно я се беше развила там. Тъкмо щях да викам бърза помощ и тя се успокои и заспа. Сутринта се събуди весела чак в 8, но като я вдигах цялата пижамка беше мокра на гърба, с жълта течност, помислих, че е повръщала, но тя почти не яде сега и на лицето й нямаше нищо. Чаршафът беше мокър също. С ужас разбрах, че всичко това беше изтекло от ухото Shocked Направо откачих, стигнахме до ИСУЛ и там го потвърдиха, има спукано тъпанче, но и голям късмет, че всичко това е изтекло навън, а не в главата. Още не мога да си обясня как толкова течност се е събрала в токолва малка главичка.
Сега сме на антибиотик, изглеждаме и се чувстваме малко по-добре, таткото е обещал да се грижи много , бабата също, така че аз ще я карам по първоначалния план. При мен всичко винаги е ставало с труфдности и изпитания и това явно е поредното

Искам да се включа в новата тема все пак по-оптимистично - най-важно е да сме здрави, другото се подрежда някак.

Честит имен ден на тези, които празнуват днес!

Виза, много добре изглеждаш в тази конфигурация hahaha

Аз няма да мога да се включвам в следващите седмици

До скоро Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 3 123
tzvetak ,много целувки за Аннабел!Направо е ужасно случилото се.Ще имали някакви последствия за малечка.Дано се оправи бързо!

expetka,страхотна е Яна - голяма вършачка!

vivi*an ,чудно е заглавието,сега ще го включа.

# 7
  • Мнения: 575
Записвам се и аз  bouquet

Лелеее tzvetak Shocked това е ужасно Sad Миличката Аннабел, стана ми много мъчно. Дано се оправя по-скоро и да забравяте вече. А как е станало това, от какво се получава при бебе, докторите казаха ли?
expetka, браво на Яна. Няма спиране Laughing
Кажете какво ги правите тия деца, че са толкова подвижни, моята от Д-то не иска да си стане Mr. Green  Joyтакива неща въобще не мога да си я представя да прави.
За водата - чиста не пие, чай на Хип правя изпива около 50-100 мл. за целия ден, понякога и толкова няма.
KalinkaM, да се оправя бързо малкият герой и да се прибира в къщи. Пожелавам ти скоро да си го гушкаш у дома и да нямате повече такива лоши моменти Hug

ПП нашата количка е такава, Али много й се радва Grinning ...и не само на нея Joy

# 8
  • Мнения: 121
Запис и от мен!
Момичета - много сте мили Hug

Ането-много сладка снимка
Милото Аннабел-че.Да му мине бързичко и без последствия.

# 9
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Да се разпиша втори път за деня си е направо за отбелязване  Flutter
Първо - честита нова темичка - да се пълни само с добри новини, никакви болни дечица и само весели премеждия с мартенчетата  Peace
tzvetak - силно се надявам всичко лошо вече да е зад гърба ви  Praynig Ти си наистина силна мама - аз ако съм .... ама хайде да не разправям  Wink
Калинка - дано и при вас нещата се нормализират, че още ви мисля. Самата мисъл малкото зверче да не е до мен ще ме накара да полудея, нищо че е толкова "лоша" с майка си  Wink
expetka - велика е Яна  Crazy Мъж ми гледа и вика: " Ама как така това дете е на 9 месеца  #Crazy" и се кокори насреща  Laughing И ние не сме от много подвижните - само с каишки, прибутвам я да лази... малко мързеланка ще ми дойде ама здраво да ми е детето - пък то не може всички да са на едно ниво - все някъде и ние ще излезем с един гърди напред  Mr. Green
Оставям ви, че вече втори ден малкото не иска да спи втори сън и като спи един път на ден час и половина и след това до към 23 часа е голямо мрънкало - то не че през нощта се променя нещо  Tired Майчиният дълг ме зове  Peace

# 10
  • Мнения: 219
Да се запиша и аз! Скоро не съм виждала Денито да прави теми newsm78 Браво! Явно Катето се е позакрепила  Party
За малката Анабел големи адмирации!

Ние продължаваме с температурата - 30 часа направи без да мога да я сваля особено. Изникнаха и три зъба!  #Crazy Дано временно спрат да никнат, че само стоя,кърмейки...

# 11
  • Лондон
  • Мнения: 449
 Hugза всички пожелания Hug

Такова огромно събиране на секрет се получавало много рядко, от запушения нос е, просто не е изтичал, а се е събирал, от там и възпалението на ухото, и всичко останало след това...

Сега вече наистина чао, и се пазете Hug

# 12
  • Мнения: 473
tzvetak  преживяла съм го този ужас и дано скоро всички е зад гърба ви. А на моя братовчетка на сина и (той беше на месеци) доктор му беше спукал тъпанчето, но за радост слуха му се възстанови. На нас ни взеха от секрета за микробиологично изследване, вие направихте ли да се останове какво е ?
Много целувки от Коко на Аннабел  Heart Eyes

Благодаря за темичката   bouquet
Ние днес се поразходихме малко из Плевен, та разнообразихме ежедневието. От снощи съм с нова прическа и боядисана (е цвета не е променен, но си е друго като го освежиш) и сега желанието ми да отслабна и да си върна килцата е още по голямо. Нямам търпение да си влезна в старите дънки  Crazy
Всичики болничики бързо да оздравяват, че ми е много мъчно  Heart Eyes
Ането много са ми сладки снимките на Али с кучето. И Коко много се радва на майка ми на кокерите, иска да ги хване но той ги скубе и женската е малко гадничка и ни е страх да не го щрафоса. Иначе като ги види очичките му светват.
[color]

# 13
  • София
  • Мнения: 3 123
качих и аз най-накрая едно клипче с опитите ни за ходене.Мен ужасно ме е страх да го пускам и съм казала да се ходи  след него.Баща му даже много надалеч ходи,аз съм залепена направо.А политне и ми спира сърцето. Blush
http://jorigree.multiply.com/video/item/38/38.

Цвети,чакам снимки с новата визия! Heart Eyes

# 14
  • BG
  • Мнения: 1 900
Лелееее,ама той Жори голям бързоходко,направо пали на четвърт.Аз като гледам ние ще сме от последните рохождащи.Все още не сме се пуснали,иначе се задържа права за секунди.
Цвете и аз искам снимки с новата прическа.

Айде лека вечер от мен Hug

Общи условия

Активация на акаунт