1001 нощи - приказката , която остана в сърцата ни , започва отново - 92

  • 32 849
  • 437
  •   1
Отговори
  • на морето
  • Мнения: 103
Мъж, който не вярва на жените
Майка, която се доказва в живота
Дете с левкемия
Нужда от 150 000 $
Цинично предложение
Черна нощ
Страдание
Гняв, Напрежение и  Ненавист
Вяра
Разкаяние и Любов
Колебание
и Любов
Препятствия
Сълзи и Раздяла
Събиране
Опастности
Щастие
и
 Two HeartsГолемият денTwo Hearts

дълго чакания финал

         
Онур             Каан           Нилюфер   Шехеразада   Бенну       Керем

     
Бурак     Мелек     Периде           Севал

             
Бурхан           Надиде     Али Кемал    Фюсун       Букет         Бурджу           Бурчин                 Умут
 


           
Феридефз    Мехрибан       Нимет              Айше


   
Гани             Мерт                  Селим                   Семих

     
Еда             Хандан             Аху                 Сезан


Значение на имената


Официален сайт на сериала

Саундтрак от сериала  и клипове  посветени на филма
Обновено , актуализирано и соритирано !Всичко тук, накуп!



Епизоди, на български преведени и на турски език! Сайтове излъчващи Нова ТВ реално време!!! Първи епизод със субтитри!

Снимки, лентички колажи!!!

Информация за развитието на сериала в аванс, снимки от епизодите и информация за актьорите, търсете ТУК в блога!!!

Творбите на нашите поетеси -   вдъхновени от филма "1001 нощи" и от ... tooth

Предишни теми
тема 1, тема 2, тема 3, тема 4, Тема 5, Тема 6, Тема 7, Тема 8,Тема 9, Тема 10, Тема 11, Тема 12, Тема 13, Тема 14, Тема 15, Тема 16, Тема 17, Тема 18, Тема 19, Тема 20, Тема 21, Тема 22, Тема 23, Тема 24, Тема 25, Тема 26, Тема 27, Тема 28, Тема 29, Тема 30, Тема 31, Тема 32, Тема 33, Тема 34, Тема 35, Тема 36, Тема 37, Тема 38, Тема 39, Тема 40, Тема 41, Тема 42, Тема 43, Тема 44, Тема 45, Тема 46, Тема 47, Тема 48, Тема 49, Тема 50, Тема 51, Тема 52, Тема 53, Тема 54, Тема 55, Тема 56, Тема 57, Тема 58, Тема 59, Тема 60, Тема 61, Тема 62, Тема 63, Тема 64, Тема 65, Тема 66, , Тема 67, Тема 68, Тема 69, Тема 70, Тема 71 , Тема 72, Тема 73, Тема 74, Тема 75, Тема 76, Тема 77, Тема 78, Тема 79, Тема 80, Тема 81, Тема 82, Тема 83, Тема 84 ,Тема 85, Тема 86, Тема 87 , Тема 88 , Тема 89, Тема 90 , Тема 91  


 Arrow Sign Exclamation BulbЛинк с епизоди 67-74, преведени със субтитри!!!
 Arrow Sign Exclamation Bulb Линк с епизоди след 74, преведени със субтитри!!!
 Arrow Sign Exclamation Bulbцели епизоди от lapache.info със субтитри И с БГ аудио
Търсете и тук...


Всеки, който има желание да изкаже възхищението си от филма, предложение или идеи към нова тв, моля да се възползва от следната информация:
pr@ntv.bg - за нас и за всичко по-любопитно от нашата дейност търсете г-жа Станислава Кунева, завеждащ отдел “Връзки с обществеността”.
programa@ntv.bg - за това какво очаквате от програмата на Нова телевизия и г-жа Олга Лозанова, програмен директор.
film-program@ntv.bg - за препоръки и оценки към филмовата ни програма се обръщайте към Дора Николова, програмен координатор.
zdravei_bulgaria@ntv.bg - програмата- "Здравей България!":За контакти:телефон: 02 / 805 05 32 e-mail

Sign Exclamation Bulb Sign ExclamationМаксимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 600 пиксела
височина - до 600 пиксела

 за повече информация тук
Лесен начин за намаляване на снимки в мнение:  [img]http://се замества с : [img height=300 (или 200, 100,
Лесен начин за намаляване на снимки в мнение:  [img] се замества с : [img height=300 (или 200, 100, 150...)] и снимката се намаля, до желаната височина.

Последна редакция: нд, 12 юли 2009, 12:59 от Mamma

# 1
  • на морето
  • Мнения: 103
Добре дошли в новата темичка ! Hug Hug
Специални брагодарности на mani_s   за идеята .  newsm51 newsm51
Скъпа , почти дословно съм ползвала въпросите от поста ти ( № 410 от предната тема ) .Сигурно тези въпроси всеки си ги е задавал и мисля ,бяха неведнъж обсъждани .  Надявам се,  по този начин не само ти , но и всички ние не само ще си изясним нещата , но и ще ги обобщим !

Последна редакция: вт, 07 юли 2009, 23:15 от asha

# 2
  • Мнения: 683
Аз гласувах с опция 2. Не мисля че беше влюбена първоначално но в последствие разбра че и тя го обича.
Ето така изглежда и моят офис...

Последна редакция: вт, 07 юли 2009, 23:21 от anna3com

# 3
  • Мнения: 459
 Hug Hug Hug

Чудесна анкета АША!  bouquet  bouquet  bouquet Но ще си помисля  още малко как да отговоря! newsm78 Много се затрудних!

# 4
  • Мнения: 116
запис да ви следя  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 25
Аз гласувах с 1-ва опция - според мен подсъзнателно го е харесвала, но любовта дойде доста по-късно. Може ли такъв мъж да не го харесаш от пръв поглед Crazy

# 6
  • Мнения: 161
Аз гласувах с 1-ва опция - според мен подсъзнателно го е харесвала, но любовта дойде доста по-късно. Може ли такъв мъж да не го харесаш от пръв поглед Crazy

И аз мисля и гласувах като теб  Hug

# 7
  • Мнения: 1
Айде на първа страница и аз. Гласувах с опция 3, защото ми се струва, че със силната си любов и с настойчивото си присъствие около нея Шехерезада постепенно започна да го гледа с други очи. Той толкова  силно я обичаше, така страстно, че тя сякаш беше хипнотизирана и всичките й съпротивителни сили бяха сломени.
Аша, анкетата е много оригинална и много затрудняваща. Аз се колебах м/у отговор 2 и 3, но повече сякаш 3 ми се вижда по-правдоподобен. Не мога да кажа в кой момент точно тя разбра, че е влюбена, мисля, че даже влюбване от нейна страна нямаше, по-скоро тя го заобича постепенно, не беше като неговото страстно влюбване, което той се мъчеше да отрича и пред себе си. Онур усети, че го изгаря безумна страст, накоято не може да устои, мнъчеше се по всякакъв начин да я укроти, но накрая й се отдаде и призна, че е победен от една необикновена и прекрасна жена.

Последна редакция: вт, 07 юли 2009, 23:31 от hiacint

# 8
  • Мнения: 683


Когато и да го е заобичала добре е направила...

# 9
  • Мнения: 10 803
Привет на всички !!! Hug Hug Hug

Днес направо сте подпалили темата  #Crazy #Crazy #Crazyсъс снимки и словоизлеяния. smile3501 smile3501 smile3501 smile3525 smile3525 smile3525

Гласувах с 1,защото мисля ,че Шех  още в началото го харесваше.Защо отиде при него ,а не при Керем?И после,когато сподели с Бену,че би напуснала Биня пъ,но няма друго предложение,тя просто се страхуваше от връхлитащата я ЛЮБОФ !!! Искаше да избяга,но.....

# 10
  • Мнения: 10 803


Е,па убавица е !!! Дафи,Ферина  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 11
# 12
  • Мнения: 0
Здравейте и аз да се запиша в новата тема HugАша за темата  bouquet Мани с, много добра идея  bouquet за анкета,затрудни ме, но все пак не съм сигурна дали наистина е имала симпатий към него преди да разбере за чувствата му,затова гласувах с 2 мисля че тя го обикна в последствие newsm78 Благодарности на Ани и Светлето за прекрасните снимки от старата тема ,както и на Ферина снимките,който сте поместили пак ми спряха дъха,а  съм със слабо сърце,сърцебиене ми докарахте Heart Eyes Hug  bouquet Светле ти май нещо се бъзикаш с нас със тие снимки на Джанан,ама колкото и да са я нагласили няма начин по симпатична да ми стани,все си е минъонче и то не особенно красотно Mr. Green Peace Rolling Eyes Ани страхотен офис имаш Hug

# 13
  • Мнения: 31
Аша, мерси за темата  Hug, аз докато се опвавя с компа  Confused, вие сте скочили тук
Много си права, че тепърва откриваме все нови детайли, инструменталът на Siyah Gece наисина звучи за пръв път тогава, а в някоя от следващите (на терасата на кафенето май беше), и самата песен. Съжалявам, че май така и не разкрихме коя е музиката с цигулките, която звучи на Керем и Бену.

И Мерт го няма още, не помня кога се появяваше, може би, когато вече Онур и Керем са на нож, имат нужда от буфер.

В 5-ти еп., при поредния несръчен опит на Онур за извинение за 300-те хил.



едва сега забелязах картината зад Шех – тъжна, студена и мрачна, като самата нея, като животът и...



и как пое чашата кафе от ръцете и, много внимаваше да не я докосне, щеше да изгори...



( bouquet Hug love001 на Castanea за чашката)

и един „пропуск” на сценаристите  Wink Grinning– когато за пръв път гледах серията с киното, не знам защо, бях убедена, че Онур и Керем ще гледат „Неприлично предложение” (с Деми Мур и Робърт Редфорд май беше), вярно, филмът е старичък, но пък емблематичен и щеше да е съвсем намясто....та това е моят сценарий  newsm47

 Naughty ГЛЕДАЙТЕ ВНИМАТЕЛНО, МАКАР, ЧЕ ОЩЕ МНОООГО ЩЕ ПОВТАРЯМЕ  Laughing

пак ми напълнихте очите в предната тема  smile3501 newsm51 love001 Heart Eyes

колкото до въпроса, "какво искат жените", той беше и линк към отговора  tooth

Светле  Naughty Crossing Arms нещо тая вечер хич не ми харесваш - първо обсеби Онур, после Еда ни пускаш, ааааа  Joy Peace Hug

mani_s  newsm51 за анкетата, този въпрос ме мъчи от началото, и още нямам отговор, може би по-натам


# 14
  • София
  • Мнения: 0
Добро утро! АША, очарована съм от анкетата! Благодаря, че си използвала въпросите ми за нея и много се зарадвах, но ми е  трудно да отговоря. Момичета, страхотни снимки и клипчета, продължавайте да пълните очите и сърцата ни с такава красота. Успещен ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт