1001 нощи - приказката се разказа, но в сърцата ни остана - 80

  • 26 785
  • 440
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 914
Мъж, който не вярва на жените
Майка, която се доказва в живота
Дете с левкемия
Нужда от 150 000 $
Цинично предложение
Черна нощ
Страдание
Гняв, Напрежение и  Ненавист
Вяра
Разкаяние и Любов
Колебание
и Любов
Препятствия
Сълзи и Раздяла
Събиране
Опастности
Щастие
и
 Two HeartsГолемият денTwo Hearts

             
Онур              Каан           Нилюфер   Шехеразада   Бенну       Керем

         
Бурак     Мелек     Периде           Севал

                    
Бурхан           Надиде     Али Кемал    Фюсун       Букет         Бурджу           Бурчин                 Умут
 


           
Феридефз    Мехрибан      Нимет              Айше


     
Гани             Мерт                  Селим                   Семих

         
Еда              Хандан             Аху                 Сезан



Предишни теми
тема 1, тема 2, тема 3, тема 4, Тема 5, Тема 6, Тема 7, Тема 8,Тема 9, Тема 10, Тема 11, Тема 12, Тема 13, Тема 14, Тема 15, Тема 16, Тема 17, Тема 18, Тема 19, Тема 20, Тема 21, Тема 22, Тема 23, Тема 24, Тема 25, Тема 26, Тема 27, Тема 28, Тема 29, Тема 30, Тема 31, Тема 32, Тема 33, Тема 34, Тема 35, Тема 36, Тема 37, Тема 38, Тема 39, Тема 40, Тема 41, Тема 42, Тема 43, Тема 44, Тема 45, Тема 46, Тема 47, Тема 48, Тема 49, Тема 50, Тема 51, Тема 52, Тема 53, Тема 54, Тема 55, Тема 56, Тема 57, Тема 58, Тема 59, Тема 60, Тема 61, Тема 62, Тема 63, Тема 64, Тема 65, Тема 66, , Тема 67, Тема 68, Тема 69, Тема 70, Тема 71 , Тема 72, Тема 73, Тема 74, Тема 75, Тема 76, Тема 77, Тема 78, Тема 79


 Arrow Sign Exclamation BulbЛинк с епизоди 67-74, преведени със субтитри!!!
 Arrow Sign Exclamation Bulb Линк с епизоди след 74, преведени със субтитри!!!
 Arrow Sign Exclamation Bulbцели епизоди от lapache.info със субтитри И с БГ аудио
Търсете и тук...


Всеки, който има желание да изкаже възхищението си от филма, предложение или идеи към нова тв, моля да се възползва от следната информация:
pr@ntv.bg - за нас и за всичко по-любопитно от нашата дейност търсете г-жа Станислава Кунева, завеждащ отдел “Връзки с обществеността”.
programa@ntv.bg - за това какво очаквате от програмата на Нова телевизия и г-жа Олга Лозанова, програмен директор.
film-program@ntv.bg - за препоръки и оценки към филмовата ни програма се обръщайте към Дора Николова, програмен координатор.
zdravei_bulgaria@ntv.bg - програмата- "Здравей България!":За контакти:телефон: 02 / 805 05 32 e-mail

Sign Exclamation Bulb Sign ExclamationМаксимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела

 за повече информация тук
Лесен начин за намаляване на снимки в мнение:  [img] се замества с : [img height=300 (или 200, 100, 150...)] и снимката се намаля, до желаната височина.

# 1
  • Мнения: 683
Айде тук първа Hug

# 2
# 3
  • Мнения: 0
звездичка   Hug
ей ме на
да се разпиша и аз на 1ва стр

# 4
  • Мнения: 4 785
Ама Бену изгуби бебето ли - ох иска ми се да е грешка! Може ли някой с бели букви да напише, защото за това нямам търпение -за всичко друго да, но за това.... а гледах и един анонс по Нова Тв  Cry

# 5
  • Мнения: 632
•ºt®eisyº•-бели букви:
Да, загубва го, много тежка е следващата серия

# 6
# 7
  • sofia
  • Мнения: 56
охо, нова тема. не спирате да пишете . никакво време , незнам как ще гледам новия сериял.

# 8
# 9
  • Мнения: 0
Я вижте малката принцеса Бурчин - каква сладурана е само - истинска малка госпожица

Нехир Нил Каракая

# 10
  • София
  • Мнения: 2 079
  tiptoe  tiptoe  tiptoe  tiptoe

Пльос и аз тука! На първа страница!
Сериите в лапаче. Има ги и в замундата, но не са с качеството на тези, от лапаче. Peace

Много е красива Бурчин!  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 0
И аз да се запиша в новата тема HugВидаях за новопристигналите гости на Пукет,радвам се че и Периде се появила след такова отсъствие Partyи за Ганито веднага се е вписал в обстановката bowuuАни ама какви са бе джанъм тез снимки в таз баня с ваната,ами те клон Онур тамън замалко бяха поохладили страстите с тези кадри пак нагорещяваш почвата,не ми се мисли за серията след 12 ooooh! hahaha Joy За днешната серия която ми е любима да кажа първо за Бенну и Керем че ми стоплиха сърцето с тази романтична вечеря с отношението си един към друг и с този мил телефонен разговор където след коментара на Керем,че той я обича повече Бенну се радва като малко дете с нова играчка,толкова са сладки и толкова щастливи и това накря ни преземява на земята за да ни припомни колко е жесток живота,сценаристите са  твърде жастоки и мъката в тази серия със загубата на детето на Бенну е в повече и след като я гледам съм като болна,незнам ще имам ли сили да я гледам пак,ако незнаех края едва ли щеше да имам сили за трети сезон WhistlingЗа Шех и Бенну също ми стана много мило как си споделяха радостите и болките,истински приятелки,Шех как разпитваше за Онур,а Бенну я изнуди да си признае за силната си любов към него просто бяха страхотни CrazyОнур го даваха много тъжен в тази серия и двамата с Шех страдат много като са разделени,а сцената с Онур под дъжда беше много силна и тъжна TiredЗа Сезен,Севал й наговори много неща може би малко прекали,но според мен всичко което каза беше много смислено и вероятно искаше да изпита любовта й,а Сезен не съм сигурна дали наистина Обича Бурак,според мен  той е по влюбения,а тя непрекъснато капризничи и натяква за различията помежду им,но явно любовта им не е достатъчно силна за да издържи на изпитанията на живота.Еда е изчадие,но и майка й не пада по долу от такава майка да пази Господ явно Еда има на кой да мяса ooooh! WhistlingАхуто е згащиха да проституира,сега вече развода на АК ще  се олесни  ThinkingФюсун поне я оправдаха Whistling А относно белите букви те отдавна отпаднаха и вече коментираме всичко до 90 еп се черни Peace Hug

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 19:36 от dafi_83

# 12
  • Мнения: 4 785
zayak3 мерси за отговора  Peace Ще гледам задължително утре!

А за белите букви ги исках защото аз умишлено изчаках сериала да започне по нова, а не го гледах със субтитри. Предполагам, че има и други - а съответно те може и да не искат да знаят какво се случва.

# 13
  • Мнения: 459
Дафи, такъв мъж като Онур, не може да ни остави лесно с охладени страсти! Joy

# 14

Общи условия

Активация на акаунт