ИЗГУБЕНИ ГОДИНИ (Kaybolan Yillar) - тема 15

  • 27 317
  • 740
  •   1
Отговори
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Kaybolan yıllar
 

16.00-17.30 НОВА ТВ
12.30-14.00 ДИЕМА ФЕМИЛИ


 

Пътищата на три малки деца се разделят, но съдбата отново ги събира. Едно от тях ще промени живота из основи и на тримата с помощта на омразата си.

Есмер и Али са две малки деца, израснали в сиропиталище и незнаещи нищо за миналото си. Когато те са на 6 години пред вратата на сиропиталището оставят малко бебе, което променя живота им. Двамата се привързват към малката Езел с необяснима обич. На 6-годишна възраст обаче Езел е осиновена. За да си отмъстят за раздялата, Али и Есмер подпалват сиропиталището и остават без дом и без Езел.

20 години по-късно пътищата на тези вече пораснали деца се пресичат неочаквано. Всеки от тях има вече свой отделен живот. Езел, чието име е сменено на Айлин, е омъжена и е станала хирург като осиновителя си. Али, подобно на мъжа, заловил го по улиците на Истанбул, е полицейски началник, разнищващ случаи на организирана престъпност и е сгоден за Назлъ. Есмер пък е станал смел мъж, който служи на мафията и е подвластен на шефа си Сюлейман Чешен.


 

Изгубени бяхме във времето,  
но в мислите един до друг.
Продължавах да те търся.
Знаех , че ще те намеря.
Борих се  със времето,
примирих се с болката
докато търсех щастието.
И ето ти се появи пред мен.
Тъмнината остана зад мен.
Любовта за миг ни покори.
НИКОЙ, ДАЖЕ И СМЪРТТА
НЕ МОЖЕ ДА НИ РАЗДЕЛИ!



в ролите::


Burak Hakkı-Али          Yeşim Büber-Езeл       Saruhan Hünel-Eсмер  


 и други

Началото на сериала
Аватари, подписи, лентички
Gökhan Tümkaya-Kaybolan yıllar (осн.муз.тема)
Gökhan Tümkaya-Ansızın
Gökhan Tümkaya-Karanlık

 

Продуцент: Sergin Akyaz
Режисьори: Zeynep Günay
Сценарист: Sergin Akyaz
Музика:  Bolahenk
Продукция: STAR TV


 

SOUNDTRACK-DİZİ MÜZİKLERİ
ЕПИЗОДИТЕ В LAPACHE
ЕПИЗОДИТЕ В BANANA
ЕПИЗОДИТЕ ВЪВ VBOX7
ЕПИЗОДИТЕ В НИТРОБГ


НАЗАД КЪМ: TEMA 1, ТЕМА 2, ТЕМА 3, ТЕМА 4, ТЕМА 5, ТЕМА 6, ТЕМА 7,
ТЕМА 8
,
ТЕМА 9
,
ТЕМА 10
, ТЕМА 11 , ТЕМА 12 , ТЕМА 13 , ТЕМА 14



Стихоплетствата ваши за удоволствието наше


Текстовете на песните от филма

# 1
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ПЛЬОС....първа у новата тема....!!!  Hug
Пишем сега да не я пратат у пета глуха... Naughty
Ако анкетата не ви харесва , чакам предложения до утре на обяд...за да мога да редактирам.... bowuu bowuu bowuu bowuu bowuu bowuu

# 2
  • Мнения: 23
ЗИЗУ,защо не вмъкнеш начина по който Есмер научи коя е Айлин-Езел

# 3
  • Мнения: 8
Здравейте,пак съм тука.Гласувах за промяна в края на филма-малей ние какъв финал бихме спретнали-и-и-и-и-и #2gunfire #2gunfire #2gunfireне е истина.
Ники, пращам ти Юмит,чакай го пред входа,че му откриха кокоша слепота и трудно се ориентира в тъмното.

# 4
  • Мнения: 8
E-e-e-e-e ама много самотно така,и петък вечер е ,дайте да купонясваме.Къде сте Тони ,Бризче,Зизу и всички останали? newsm45 newsm45 newsm45

# 5
  • Мнения: 8
Така да напиша своята версия:Али го пускат от затвора и му възлагат мисия в Щатите-там се среща с адвокатката от "Ново начало",влюбват се newsm51 newsm51 newsm51женят се married married married luvbedи така Есмер никога не снима филм в САЩ newsm74 newsm74 newsm74

# 6
  • Мнения: 8
Ешреф се разкайва,плаща си всички данъци към държавата,включва се в хуманитарна мисия в Африка,жени се за овдовялата жена на местния племенен крал и има седем деца ,които обича безгранично и никога повече пътищата им с Есмер не се пресичат отново.

# 7
  • Мнения: 8
Роза самотвержено се грижи за внучето,всяка година го води на море във Варна,на ски в Банско и му наема учители да си усъвършенства българския език.Ми той Мехмет е 75% българин.Затова той решава да завърши образованието си в България-следва едновременно в СУ-редовно китаистика и японистика,ПУ-английски с немски и информационни технологии и дистанционно е записал културен туризъм във Великотърновския университет.

# 8
  • Мнения: 23
Роза самотвержено се грижи за внучето,всяка година го води на море във Варна,на ски в Банско и му наема учители да си усъвършенства българския език.Ми той Мехмет е 75% българин.Затова той решава да завърши образованието си в България-следва едновременно в СУ-редовно китаистика и японистика,ПУ-английски с немски и информационни технологии и дистанционно е записал културен туризъм във Великотърновския университет.

 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 rotfImbo rotfImbo

# 9
  • Мнения: 8
Майка Фатош и Мурат са при Зизу,а Юмит при Николета.
Детко Ники се стяга да посреща гости за Никулден и временно е прекратил всякаква дейност.
А ,ако се питате къде е Михаил -е няма да ви кажа,но отивам да гася лампите newsm44 smile3508 newsm08 newsm48 newsm44 newsm44

# 10
  • Мнения: 640

да му се порадваме поне на снимка

# 11
# 12
# 13
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Титиии, ние до сега писахме у старата тема..... hahaha hahaha hahaha
Що не свиркате че сте тукя..... Whistling Whistling Whistling
Ебати сценария .....ти ме разби..... smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 14
  • Мнения: 8
А-А-А-А Зизу,връщам се веднага в старата тема,аз без вас не мога  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт