Клюки ( летни , но не тъжни днес ) 16

  • 22 991
  • 724
  •   1
Отговори
  • Мнения: 909
                                                                      

                                                                                            
                                                                                            


Клюки (щастливи, тъжни днес) 1

Клюки (щастливи, тъжни днес) 2
Клюки (щастливи, тъжни днес) 3
Клюки (щастливи, тъжни днес) 4
Клюки (щастливи, тъжни днес) 5
Клюки (щастливи, тъжни днес) 6
Клюки  (щастливи, тъжни днес) 7
Клюки (щастливи, тъжни днес) 8
Клюки (щастливи, тъжни днес) 9
Клюки (щастливи, тъжни днес) 10
Клюки (щастливи, тъжни днес) 11
Клюки (щастливи, тъжни,пролетни днес) 12
Клюки(щастливи, очакващи) - 13 , но не фатална
Клюки(щастливи. но не тъжни) днес - 14
Клюки ( летни , но не тъжни днес ) 15



И какво от това, че сме сами, че сутрин ставаме сами и в лявата половина на леглото ни е празно. Там е празно, но от   съседната стая се чува детският звън...”Мамо”

Ние сме жени-силни  и вярващи. Ние сме красиви, ние сме усмихнати, понеже само ние знаем цената на щастието, на истинското ни женско щастие.

Как може да се наречем нещастни, при условие че сме прегръщали и целували едно нежно, малко същество, което сме носили девет месеца под сърцето си? На същото това малко същество сме дали не само живот, дали сме душа, топлина...

Ние сме богини , момичета, понеже успяваме всеки ден да скрием горчилката  и да гледаме в хоризонта, където ни чака щастието.

Всяка от нас я очаква то-Щастието! Днес или утре, или след години - то е там, там  е понеже ние го заслужаваме.....

  Ние сме не само жени със своите нужди ние сме жени, притежавайки вълшебството да направим един мъж щастлив. Но този мъж трябва да е неотразим.- не бързайте, понеже той също ни търси....пазете магията си единствено и само за него.

Ние сме жени и ще имаме своите моменти на слабост, но всичките тъжни мисли и сълзи , не могат да погубят силата ни- те само ни зареждат  с още, понеже ние Жените сме Новият Силен ПОЛ!!!''

Последна редакция: вт, 17 авг 2010, 09:38 от merydit

# 1
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Пу първа!  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 213
Ех, каква страхотна снимка! Замечтах се за моренце (май няма да ме огрее тази година), но пък колко стимулиращо ми действа за диетата.  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 011
Здравейте и от мен ....
Аз се завърнах от отпуската - и на моренце  бях и на балкан също!
Черна съм .... но  в събота  след толкова слънчеви бани получих  слънчева  алергия ...незнам защо ....  Confused 
Липсвахте  ми много - всички !
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 196
О, Стелс, привет, това лято и аз рано рано получих слънчева алергия   Rolling Eyes
Аз пак събирам куфарите, малко на балкан сега  Grinning

# 5
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Добро утро и от мен Hug

Имам една мускулна трескааааааааа Sad

# 6
  • Мнения: 1 213
Имам една мускулна трескааааааааа Sad
Защо, пак ли си разкършвала снага снощи?   dance  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 011
Боже , не се живее от тази жега ... Нямам климатик в офиса ... и умираам !!!  Confused Cry

# 8
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Имам една мускулна трескааааааааа Sad
Защо, пак ли си разкършвала снага снощи?   dance  Mr. Green
Аааа Naughtyот миналата седмица ми стига за следващата една година Mr. Green.
Нали уж упражнения за стягане правя...ми аз се разглобих ooooh!,а даже и половината не сьм  направила от програмата Embarassed.
Боже , не се живее от тази жега ... Нямам климатик в офиса ... и умираам !!!  Confused Cry
Стелс,радвай се Laughing,аз днес яке ще слагам навьн Tired.Едно студеноооооо Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 931
И тук няма климатик. А ми е толкова лошо. Станах сутринта с главоболие. Взеха ми от вената кръв да изследват хормон, че не ми бе идвал юни и юли, а към обяд взе та дойде. И сега ме боли корема, кръста, главата едва я държа изправена и нямам сили за нищо, не можах да изляза да си взема и нещо за хапване.
На тая жега жив човек не минава по улицата,   та тук сигерна е и на 40 градуса.
 Val и аз искам така, с яке да трябва да се ходи.

# 10
  • Мнения: 937
О недейте така съвсем скоро ще сложим якетата и чааак след 10 месеца ще ги свалим...нека да е лятоооо!

# 11
  • Мнения: 2 011
И аз си викам " Нека да е  лято " па  току си понамокрям заврелия мозък !  hahaha На жега по- издържам  ама на студ  не ме търси ....  Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 194
Тук сьщо е ужасна жега и мен ме мьчи цял ден едно отвратително главоболие Sick На туй отгоре имам интервю за работа и трябва да се разкарвам в най-големия пек.дано оцелея!Стискайте палци,момичета,дано ме вземат...работата е почасова 2 дни в седмицата да ходя да чистя на някакво семейство...аз у нас не мога да сваря,ама ако ми се плаща нямам нищо против Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 931
На мен жегата ми идва в повече. Не издържам вече.
findo  нека да стане това което е най-добро за теб.

# 14
  • Мнения: 6 441
  bouquet
 Мери  Hug
А къде се загубиха линковете към старите теми?

Не съм, лошо е, че не осъзнава грешката.А Георги как се чувства? Обиден ли е?Щом не е практика би трябвало да реагира по някакъв начин.
А на мъжо- пробвайте пак да поговорите.Аз бх се опитала да го убедя, че не се чувствам толкова зле, че го е ударил, а че не се е съобразил с моите желания.Много е сложно всичко.

Общи условия

Активация на акаунт