Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 35

  • 48 187
  • 745
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
Темата е за коментари за поръчки от сайтове, доставящи на територията на Великобритания

NEXT                    Nike                    Elc                 Mamas&Papas             Esprit          
Clarks                  Adidas                 ToysRUs          John Lewis                   Argos  
MotherCare           SportsDirekt          Kiddicare        HUGO BOSS                   Amazon
Adams                 M&MDirect             Marks&Spenser
Wynsors              Vertbaudet            
 


От NEXT.co.uk се пазарува само с посредник . НЕ ПРИМАТ Бг. КАРТА !!!
В сайтовете Adams, Marks&Spenser, Mothercare, Amazon, Asda може да се плаща с Бг карти.
От Теско, поне доскоро, първата поръчка минаваше. Следващите обаче ги отказват под претекст, че артикулите са изчерпани/което разбира се не е така/.


                            Таблици за размери:                      
 
         Детски дрехи :   от 0 до 5 год.       от 3 до 16год. ( момчета , момичета )
                                                   Детски обувки  и пак

Буквите в размера на обувките означават ширината на обувката:
Изключително тясно краче е с размер D. Размер E е често срещан, но все още е в рамките на тесните размери. Най-често срещаната ширина е F. Тя е стандартна за повечето деца. Малко по-широка е обувка с размер G, но не твърде широка. Най-широките обувки са с размер H.

                                 Дамски дрехи          Дамски обувки                Сутиени
                                Мъжки дрехи           Мъжки обувки

                                    
                                                            

Фирми , които могат да се ползват/с офиси в:

Посредници:                                                                Превозвачи:

Almuz  - Варна, Пловдив, Бургас                                       Empresa -Сф, Бс, Пловдив, Варна, Плевен  
Детство мое Пловдив                                                    Gab_Co София
RiminiKids                                                                   Give Transport София
ТheWinCompany                                                         Алезар- Варна, Добрич
                                                                                  Brits Варна, Сф, Добрич                      
                          
                                          
Още един сайт "Онлайн пазаруване с посредник" с рейтинг на фирмите .
Изрично е забранено развиването на търговска и посредническа дейност във форума, както и предлагането на пускане на "общи" поръчки!
Всякакъв опит за развиване на подобна нерегламентирана дейност (посредничество при пазаруване срещу заплащане) от страна на фирми и потребители, както и обяви за пускане на "общи" поръчки, ще бъде санкциониран и достъпът до форумите ще бъде забраняван безсрочно без предупреждение.



Teма 15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34

# 1
  • Мнения: 5 790
Първа.  Mr. Green
Засега се оглеждам да поръчам от Некст.
Утре ще отида на откриването на магазина им, да видя какви цени са обадили и ще докладвам.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 844
Втора  Simple Smile
Аз съм в голямо чудене какъв номер гумени ботушки да поръчам за единия юнак, крачето му е 16 см, с 9-ка дали ще изкара и пролетта
Танче,   bouquet

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 258
  bouquet за авторката на темата,
И аз се стягам за Некста  Laughing, че много бързо свършват размерите  ooooh!

# 4
  • Мнения: 252
Танче, благодаря!

# 5
  • София
  • Мнения: 243
Айде и аз на първа страницата Laughing
танче мерси за темата  bouquet
Взех си брошура за некста утре в мола с 15% намаление да видим дали изобщо ще я ползвам Joy

# 6
# 7
# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 1 175
И аз тук в любимата ми напоследък темичка  Laughing ,за която благодарности на Танчето!

maeva0959,най-лесно да разбереш дали парите са блокирани или изтеглени е да се обадиш в картовия отдел на банката,дават информация и от кой сайт и на коя дата е станало Wink Аз на едната карта нямам интернет банкиране и така се осведомявам  Simple Smile

Втора  Simple Smile
Аз съм в голямо чудене какъв номер гумени ботушки да поръчам за единия юнак, крачето му е 16 см, с 9-ка дали ще изкара и пролетта
Според мен 9 ще е добре,може малко да му хлопат сега,но щом е и за пролетта,стават.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 579
 Laughingхе хе вие каква инвазия сте подготвили на next-овци.Докато ошушквате красотите  не забравяйте за цените,защото ние тука ще чакаме да споделите.  bouquet

# 11
  • Мнения: 2 122
Hug Танче

гледах, гледах в Теско- харесах няколко нещица за 10 паунда  Tired нещо съм се повредила

поръчката ми от Сейнсбъри все пак е тук и утре ще я получа  Whistling леко се притесних този път

# 12
# 13
  • Мнения: 23
Танче благодаря ти! newsm51
Искам да попитам някой поръчвал ли е чаршафи от Сейнсбъри,за да сподели как са като качество-помня,че от Асда не бяха от най-меките Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 0
......................

Общи условия

Активация на акаунт