Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 37

  • 40 468
  • 744
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
Темата е за коментари за поръчки от сайтове, доставящи на територията на Великобритания

NEXT                    Nike                    Elc                 Mamas&Papas             Esprit          
Clarks                  Adidas                 ToysRUs          John Lewis                   Argos  
MotherCare           SportsDirekt          Kiddicare        HUGO BOSS                   Amazon
Adams                 M&MDirect             Marks&Spenser
Wynsors              Vertbaudet            
 


От NEXT.co.uk се пазарува само с посредник . НЕ ПРИМАТ Бг. КАРТА !!!
В сайтовете Adams, Marks&Spenser, Mothercare, Amazon, Asda може да се плаща с Бг карти.
От Теско, поне доскоро, първата поръчка минаваше. Следващите обаче ги отказват под претекст, че артикулите са изчерпани/което разбира се не е така/.


                            Таблици за размери:                      
 
         Детски дрехи :   от 0 до 5 год.       от 3 до 16год. ( момчета , момичета )
                                                   Детски обувки  и пак

Буквите в размера на обувките означават ширината на обувката:
Изключително тясно краче е с размер D. Размер E е често срещан, но все още е в рамките на тесните размери. Най-често срещаната ширина е F. Тя е стандартна за повечето деца. Малко по-широка е обувка с размер G, но не твърде широка. Най-широките обувки са с размер H.

                                 Дамски дрехи          Дамски обувки                Сутиени
                                Мъжки дрехи           Мъжки обувки

                                    
                                                            

Фирми , които могат да се ползват/с офиси в:

Посредници:                                                                Превозвачи:

Almuz  - Варна, Пловдив, Бургас                                       Empresa -Сф, Бс, Пловдив, Варна, Плевен  
Детство мое Пловдив                                                    Gab_Co София
RiminiKids                                                                   Give Transport София
ТheWinCompany                                                         Алезар- Варна, Добрич
                                                                                  Brits Варна, Сф, Добрич                      
                          
                                          
Още един сайт "Онлайн пазаруване с посредник" с рейтинг на фирмите .
Изрично е забранено развиването на търговска и посредническа дейност във форума, както и предлагането на пускане на "общи" поръчки!
Всякакъв опит за развиване на подобна нерегламентирана дейност (посредничество при пазаруване срещу заплащане) от страна на фирми и потребители, както и обяви за пускане на "общи" поръчки, ще бъде санкциониран и достъпът до форумите ще бъде забраняван безсрочно без предупреждение.



Teма 15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35

# 1
# 2
  • Мнения: 2 122
  bouquet и аз
първата ми поръчка от ХиМ вече е на родна земя
не устоях на намалението на МиС и снощи пуснах една поръчка  Blush

# 3
# 4
  • Мнения: 11 677
Танче   bouquet

и да не е празен запис чакам малка поръчка от Некст, отново  Blush

# 5
# 6
  • Мнения: 307
И аз тук   bouquet
Вчера получих малко дрешки от Теско , но фотоапарата ми не работи да покажа снимки . Чакам още малко дрешки и тогава вече ще се хваля  Sunglasses

# 7
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Здравейте, колко е доставката от НМ - не разбрах дали доставят до Бг.
А М/С доставят ли?

# 8
  • into the blue
  • Мнения: 771
И аз тук,в очакване от Теско и Сейнтсбъри.  Hug

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 4 134
Здравейте, колко е доставката от НМ - не разбрах дали доставят до Бг.
А М/С доставят ли?

М и С на английски адрес мисля, че трябва  Peace

# 10
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Проверих за МС - няма ни в списъка. Само с посредник. Жалко.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
  Hug да не взема да изтърва и да взема да спестя някой лев Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 5 790
И аз тук.
Днес мъж ми взе от Емпреса поръчката от Джордж.
Мъжки обувки, естествена кожа, намалени от 35 на 10 лири, р-р 8, супер точни му били, при положение, че носи тук 42-43.
Другото са гащички за малката, 7 броя в пакет за 2 паунда. И те били много хубави, ама мъжка му работа, не му се доверявам.
Аз ще ги видя довечера, че съм на работа.

# 13
  • Мнения: 41
и аз тук
Танче  bouquet
и да попитам някой пускал ли е тези дни поръчка към Теско и да му е отказана( а по  принцип да му приемат поръчките)???

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Здравейте, колко е доставката от НМ - не разбрах дали доставят до Бг.
А М/С доставят ли?

Не доставят,само с посредник.НМ-3,90.

Общи условия

Активация на акаунт