Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 39

  • 37 501
  • 696
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 313









Продукция: Kanal D (Tьrkiye 2008/2010)
Римейк на сериала на TRT от 1975г. "Aşk-ı memnu"
По eдноименния роман на Халит Зия
Серии в оригинал 79













bTV 20.00ч - ОТ вторник ДО петък












АНОНС :



Динамичният сюжет, модерната визия и успешният подбор на актьорите нареждат поредицата сред най-гледаните програми в държавите, в които се излъчва. Звездата от "Перла" и "Двама завинаги" и любимец на българските зрителки Къванч Татлъту се завръща в ефира в тази съвременна история за невъзможната любов и раздялата.

Изпепеляващата любов на Бехлюл (Къванч Татлъту) и Бихтер (Берен Саат) е на път да разруши вековни семейни традиции. Бихтер е красива млада жена, която се опитва да преодолее загубата на баща си, като отстоява ценностите си. Тя е изправена пред безскрупулната си майка в условията на едно рухнало семейство. Чувството, че остава неразбрана от най-близките си може би е на път да бъде преодоляно, когато среща Аднан Зиягил (Селчук Йонтем), в когото припознава сродна душа. Аднан е от буржоазно семейство, богат вдовец с 2 деца - тийнейджърката Нихал и малкия Бюлент. Бихтер свързва живота си с него, въпреки несъгласието на майка си и въпреки голямата разлика във възрастта. Тя чувства, че най-после е намерила спокойствие и разбиране..., докато животът не й поднася драматичен обрат.

Точно когато мисли, че е намерила покой, Бихтер среща Бехлюл – племенник на Аднан. Любовта между двамата млади пламва веднага. Ще бъдат ли достатъчно силни, за да отстояват любовта си? Ще се откажат ли от уредения си живот? Ще преосмислят ли ценностите си? Как една любов може да преобърне живота на цели семейства? Отговорите зрителите ще научат от хитовия сериал "Забраненият плод", от 1 декември, от 20:00 часа по bTV.












В ролите:














Значение на някои имена :


Bihter = много добра
Behlьl = усмихващ се често
Nihal = романтично настроена, весела
Andan = як, здрав
Firdevs = една от райските градини (мисля, че беше шестата)
[/color]
 










Официален сайт на сериала 








Снимки от сериала:



























Старите Теми:


ТЕМА 1, ТЕМА 2, ТЕМА 3, ТЕМА 4, ТЕМА 5ТЕМА 6, ТЕМА 7, ТЕМА 8, ТЕМА 9ТЕМА 10ТЕМА 11, ТЕМА 12, ТЕМА 13, ТЕМА 14, ТЕМА 15, ТЕМА 16, ТЕМА 17, ТЕМА 18, ТЕМА 19, ТЕМА 20, ТЕМА 21, ТЕМА 22, ТЕМА 23, ТЕМА 24, ТЕМА 25, ТЕМА 26, ТЕМА 27, ТЕМА 28, ТЕМА 29, ТЕМА 30, ТЕМА 31, ТЕМА 32,ТЕМА 33 , ТЕМА 34 ТЕМА 35 ТЕМА 36 ТЕМА 37 ТЕМА 38



   
     

   Епизодите от Алекс 

   Епизодите в gledaiseriali.com 

   Епизодите в zamundai.com 

   


Резултати на анкетата от тема 38








ВХОД СВОБОДЕН за всякакви мнения и по всяко време от филма - настояще и бъдеще.





Приятни минути в темата       







# 1
  • Мнения: 257
Не  помня художествен   образ на  по-зла и коварна жена съчетано с липса на елементарно женско достойнство .
Така и не виждам и 1 положително качество в Бихтер.

За да помниш,трябва книги да си изчела. Wink
Ок,видяхме я Бихтер каква к*чка е,а какви са положителните качества на хленчещата и припадаща глезла ? Освен,че е възпитана на обноски/същото мога да кажа за Бихи/,друго не виждам.

# 2
  • Мнения: 257
Втори глас за 'Обича Бихи,закриля Нихи' 

# 3
  • Мнения: 143
Аз май бях първия  Simple Smile Благодаря за темичката, ще ви следя по-редовно, че ми стана интересно.  Peace charovnica, за пореден път много ми хареса последното ти мнение в предната тема Peace

# 4
  • Мнения: 3 262
Magosniwa страхотна тема

# 5
# 6
  • Мнения: 0
   kasito-благодаря  Hug
   Mangosiwa-темата е страхотна ,както винаги   bouquet

# 7
  • Мнения: 6 669
Честита ни тема!  Hug

# 8
# 9
  • Мнения: 796
Запис и един глас за Обича Бихтер, но не и го показва. Simple Smile

Magosniwa, благодаря за темата  bouquet

  Има степени на болка и разочарование и колкото са по-силни чувствата,толкова са по-големи и те. Не вярвам всички тук винаги да владеят емоциите си-въпреки ,че е добре и желателно,но това означава също така общо взето да не сте се смели от съце и да сте плакали от душа,да не сте били истински разгневени и т.н.Нито едната крайност-т.е. прекаленият разум,нито другата-само чувствата да водят са добри,според мен,трябва да има баланс.Но понякога е по-добре да излееш всичко навън,отколкото да го държиш в теб и да се контролираш,понякога трябва да стиснеш зъби,да се обърнеш и продължиш.
 

Страхотен пост  bouquet

# 10
  • Мнения: 11 984
Нова тема  newsm74

charovnica , newsm10

dterziiska , [/b Hug

# 11
  • Мнения: 3



Ок,видяхме я Бихтер каква к*чка/ hahahaкато по учебник/ е
,а какви са положителните качества на хленчещата и припадаща глезла ? Освен,че е възпитана на обноски/същото мога да кажа за Бихи/,друго не виждам.

Не ставаше дума за нея, но поне Нихал с никого   не е зла и коварна newsm78,за разлика от Бихтер.
Така и не спомена за положително качество на Бихтер Joy Joy Joy

# 12
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 357
Много ми хареса роклята на Бихтер в началото на серията,имате ли идея каква марка е?Четох,че прословутото колие ,което Бехлюл й подари станало голям хит в Турция.

# 13
  • Мнения: 0
  Бихтер тепърва ще предизвиква Бех да показва чувствата си към нея,които той яростно отрича на глас,а които тя усеща-погледът в стаята в гръб. Колието е само началото  в серията от доказателства кой кого  и как обича.
  Slawena  Hug
  loca    bouquet

# 14
  • Мнения: X
   bouquet за темата.
Ами да си допиша. Да овладееш чувствата си, разбира се, не означава да не се смееш от сърце, да не обичаш истински и т.н. Сега да не излезе, че всички които сме овладявали чувствата си и сме  се разделяли с някого без да вадим пищовите, всъшност не сме обичали истински или сме обичали ама на ниска степен. Аз говоря за това- въпреки силните чувства да продължиш без да съсипваш себе си или другите. Но както и да е.

Общи условия

Активация на акаунт