АФК ~129~ Явленията на живота убеждават там, където думите са безсилни.

  • 25 425
  • 745
  •   1
Отговори
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201








Има моменти в живота ни, когато сме изправени на кръстопът.Изплашени, объркани,без карта на пътищата.Изборите, които правим в тези моменти,могат да предопределят остатъка от дните ни. Разбира се, когато се изправим пред неизвестното,повечето от нас предпочитатда се обърнат и да се върнат. Но от време на време хората откриват нещо по-добро, нещо, открито отвъд болката да си сам и отвъд смелостта и куража,нужни да допуснеш някой до себе си или да дадеш на някой втори шанс.Нещо отвъд тихото постоянство на мечтата.Защото само, когато си поставен на изпитание,можеш да разбереш кой си всъщност.И само тогава разбираш кой можеш да бъдеш.Човекът, който искаш да бъдеш,съществува отвъд упорстването и вярата и отвъд болката и страха,от това, което предстои да се случи.

"Има приливи и отливи в делата на хората ,които,отнети им от потопа, водят до успех.Пропускайки цялото пътешествие на живота е като да живееш в празнина и нещастие. Плуваме в препълнено море. Трябва да поемем по течението,когато е необходимо или ще изпуснем приключението." Мисля, че този цитат означава, че животът е кратък и възможностите са рядкост.Трябва да сме бдителни и да ги пазим.И не само възможностите за успех, а и възможността да се смеем,да видим магията на света.И да живеем.Защото животът не ни дължи нищо.Мисля, че ние дължим нещо на света.И ако само повярваме.


SHOW TV  20.00ч - ВСЕКИ ПЕТЪК  

В ролите:






Продукция: Medyapim

Режисьор:Баръш Йош

Сценарист:Tılsım

Жанр: Драма



АНОНС :


Филмът  показва действителността в Турция,  борбата за по добър живот, живота на семейство, което живее в сянката на богатите в кв. Етилер, където бащата е портиер. Дъщеря му Фериха, която остава приклещена м/у двата свята, заради амбициозната си майка Зехра, която разбира, че хубостта на дъщеря и е единственият и шанс. Мечтите на майката не принадлежат на нито един от двата свята, нейните мечти, надежди  и желания променят цвета си с растежа на Фериха и филма показва живота, който водят в рамка от розови лъжи.
Фериха се намира хем вътре, хем накрая на един свят, където желанията и възможностите са безкрайни. Ако протегне едната си ръка ще докосне своите желания, ако протегне другата си ръка през прозореца си ще види едната половина на света, в който живее, действителността в приземния етаж. Класира се да учи в престижен университет, където мечтите и действителността се смесват и хубавата дъщеря на портиера ще излезе от своя свят, за да стане принцеса в един свой измислен розов свят. И какво от това, че този измислен свят ще погълне семейството и приятелите и. Майка и дъщеря ще започнат борба с действителността , от която няма връщане назад.
























СЕРИИТЕ ВЪВ ВИКИ СА БЛОКИРАНИ И НЕ СЕ ЗНАЕ КОГА ЩЕ БЪДАТ ОПРАВЕНИ!!!

Страница на сериала в сайта на show tv  


Първи сезон с БГ превод в vbox7.com


Първи сезон с Английски превод

Втори сезон с Английски превод

Втори сезон с БГ превод в viki.com

Преводите на Неси във vbox7.com


Гледане на сериите на турски

Епизодите с вградени субтитри- торент 1

Епизодите с вградени субтитри- торент 2

Музиката от сериала


Рейтинг на сериала  

Анадолски орли- за гледане он лайн



 


   


 



Старите Теми:


Тема 1, Тема 2, Тема 3, Тема 4, Тема 5, Тема 6, Тема 7, Тема 8, Тема 9, Тема 10, Тема 11, Тема 12, Тема 13, Тема 14, Тема 15, Тема 16, Тема 17, Тема 18, Тема 19, Тема 20, Тема 21, Тема 22, Тема 23, Тема 24, Тема 25, Тема 26, Тема 27, Тема 28, Тема 29, Тема 30, Тема 31 Тема 32 Тема 33 ;Тема 34 Тема 35  Тема 36, Тема 37, Тема 38, Тема 39, Тема 40, Тема 41, Тема 42, Тема 43, Тема 44, Тема 45, Тема 46, Тема 47  Тема 48,Тема 49, Тема 50, Тема 51, Тема 52, Тема 53, Тема 54, Тема 55,Тема 56,Тема 57, Тема 58 Тема 59 Тема 60,Тема 61,Тема 62 Тема 63, Тема 64 ,Тема 65 ,Тема 66,Тема 67,Тема 68, Тема 69, Тема 70,Тема 71,Тема 72,Тема 73, Тема 74, Тема 74,Тема 75 ,  Тема 76 ,Тема 77, Тема 78,  Тема 79, Тема 80,  Тема 81,Тема 82,Тема 83 ,Тема 84, Тема 85, Тема 86, Тема 87, Тема 88,  Тема 89, Тема 90,  Тема 91 ,Тема 92 ,Тема 93 ,Тема 94, Тема 95, Тема 97,Тема 98 ,Тема 99 ,Тема 100,Тема 101 ,Тема 102 ,Тема 103 ,Тема 104 ,Тема 105,Тема 106,Тема 107,Тема 108 ,Тема 109 ,Тема 110, Тема 111, Тема 112, Тема 113, Тема 114, Тема 115, Тема 116, Тема 117, Тема 118 ,Тема 119 ,Тема 120 ,Тема 121 ,Тема 122 ,Тема 123,Тема 124,         Тема 125,Тема 126 ,Тема 127,Тема 128






Значение на имената:

Feriha = радост, веселие, щастие, свежа, спокойна, любвеобилна
Emir = принц, държавен глава в някои ислямски страни
Cansu = жива вода
Zehra = жена със светло и бляскаво лице
Riza = съгласяване, доброта
Mehmet  = пророк
Hande = усмивка
Koray = пепелива луна
Seher = моментът преди да настъпи утрото
Gulsum = жена с кръгло, топчесто лице
Aysun = спокоен и уравновесен човек
Sanem = красавица
Haldun = вечен, безкраен
Unal = гласовит, надарен, известен
Hasan =добър, покровителствен
Azra = девица


Превод от турски:

m_l_s , sev79 ,r0z0wkа,vera_7, Nesi, Ferda Mravenec

Превод от английски:

•٠•Sasy•٠• , •٠•G@bby•٠•, jeanette, •٠•Sisito•٠•,Снежка,Меги,Gawina,Keii,r0z0wka ,Neidjal,Hurricane,angel4e_f,radoslava666



Снимки от сериала:




Добавяне на картинка към профила, в подписа
 или в мнение, намаляване на картинка  









Подарък от Славена да пази темата от уроки.




Hug Hug HugПРИЯТНИ МИНУТИ В ТЕМАТА Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 180
Новата тема е прекрасна и всички преди нея! Simple Smile
Тинче newsm51,Вили newsm51.

# 2
  • Мнения: 2
Тинче, благодаря за  прекрасната  нова  тема Hug Hug Hug

# 3
# 4
  • Мнения: 180
Радост,леля мислех,че новината е от твоята гледачка или там каквото е,та затва попитах Peace

# 5
  • Мнения: 1 277
Честита темичка! Flutter

Като попрегледах клюките, които сте публикували май наистина е възможно Едже да се завърне с пълна силна. То както е тръгнало всички гаджета на Емир ще се появят и ще стане женски отбор, айде да видим тогава Фери колко ще се инати. Mr. Green А и не случайно ни показаха това момиче, явно за в бъдеще ще има и някакво действие с нея, едва ли ще е само спомен.

И каква е тази клюка, която не е публикувана кажете? Защо трябва някой да чака друг да я сложи и той да я потвърди?! Нали сме тук заедно всеки каквото намери да слага, какви са тези потайности? Какви са тези делби на хора, които отговарят за клюките - няма такова нещо! Кой каквото намери слага! Не ви разбирам! Thinking newsm78

# 6
  • Мнения: 0
Зори, явно не си ме разбрала! Hug

Имах в предвид, че някой от момичета следят жълтите издания, където се побликуват интересни неща(някоя са факт, други са плод на въображение) за живота на любимитени герой. Аз се въздържам, да пиша или коментирам вече нещо,което не е излезнало официално в пространството, породи няколко причини.

1. Първия път когато написах - че Хазал се е разделила с фотографа, веднага почнаха да ме оборват и т.н, много преди официално да излезе тази информация и се получи малко не удобна ситиуция.
2. Втората причина - относно примиерата на един от филмите на Хазал, имаше спорен въпрос дали Чаатай е бил, та подвърдих и това и някой момичета, който бяха писали, че не е бил, защото се осланяха на инфото от медийте казаха, че не е. Пак се получи разминаване. Добре, че след около 10 дни Тина намери снимка от примиерата, където е Чаатай и я постна.

Мисля, че ме разбираш, че трети път в такава ситуация няма да попадна, аз не съм конфликтна личност и общо взето клюките не са ми преоритетни. Просто като споделя нещо и после трябва да се обеснявам, а за мен това е излишно, когато мога да си го спестя.

# 7
  • Мнения: 0
Здравейте Hug Hug Hug

Ще е цяло чудо, ако успея  втори път да се разписвам в тема. Laughing
Благодаря за новата тема, закуските, поздравите и всичко останало! newsm51 Много добре се грижете за темите.
Докато ви четях ,на глас се смях на места. Били сте във вихъра си.

Аз това, че Едже ще се появи, си го  помислих още като Емир разказваше за нея, ама после от размисли за ФЕ забравих. Това го направиха и в края на ЗП, като се появи едно старо гадже на Бехлюл. Общо взето пак изтъркан номер и никак не ме учудва.

# 8
  • Мнения: 1 277
Добре, Ради! Hug

Аз обичам да чета клюки и затова. Blush Макар и да не са верни все пак затова се наричат и клюки, пък и не ги взимам изобщо навътре, че виж ти да се разочаровам, ако не е било истина. А и не винаги медиите са обективни и те търсят сензации. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 0
....
Втората причина - относно примиерата на един от филмите на Хазал, имаше спорен въпрос дали Чаатай е бил, та подвърдих и това и някой момичета, който бяха писали, че не е бил, защото се осланяха на инфото от медийте казаха, че не е. Пак се получи разминаване. Добре, че след около 10 дни Тина намери снимка от примиерата, където е Чаатай и я постна.
Каква беше тази снимка? Оф, пак ли нещо съм пропуснала...

# 10
  • Мнения: 1 277
....
Втората причина - относно примиерата на един от филмите на Хазал, имаше спорен въпрос дали Чаатай е бил, та подвърдих и това и някой момичета, който бяха писали, че не е бил, защото се осланяха на инфото от медийте казаха, че не е. Пак се получи разминаване. Добре, че след около 10 дни Тина намери снимка от примиерата, където е Чаатай и я постна.
Каква беше тази снимка? Оф, пак ли нещо съм пропуснала...

Ама и аз съм я изтървала нали все наваксвам и се оказва, че съм недоваксала. Mr. Green

# 11
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Ами то беше доста отдавна ама като я постна никой не я отчете  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен Hug Hug Hug Hug
Изчетох   ви и докато свърша ,вие сте вече в нова тема. Laughing Laughing Laughing
Да ни е честита новата тема Фемирки,Тинче ,както винаги е прекрасна newsm51
Да благодаря за хубавите закуски и музика,за клюките  от които не съм много впечатлена,но някой стават newsm78 newsm78 newsm78
Ради,моля.......... сега вече възбуди любопитството ми,какво пак е станало? newsm78 Laughing
Лек ден Фемирки,днес ще поработя, че довечера да съм на линия,но не значи че няма да ви следя. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 21 201
Честита ни нова тема и благодаря за нея.  bouquet Виждам, че Фемирското клипчето отново е сред нас, хубавите неща никога не омръзват.
Добро утро и на току що появилите се. Hug
Почти няма момиче, което да не е намирало клюки или новини(рядко са тези, които не са).
Не ние ги търсим, Rolling Eyes а те ни намират, когато станат достъпни за всички ни в нета.

# 14
  • Мнения: 2
Търсеща,Тинче,Радост,Поли Hug
Търсеща  bouquetза закуската Laughing
Поли ти наистина се изгуби нещо. newsm78
Радост,леля каква е тая новина newsm78.Хвърли бомбата.Казвай бързичко на лелчето си Laughing
Меги  Hugздравей,  изгубих се да  Peace
Скрит текст:
майчинството свърши  и  съм  почнала  да с и  търся  работа усилено, защото предишната ми длъжност вече е  закрита  ooooh! и няма  къде да се завърна след 2 годи по майчинство и  така, но  да  не  ви  занимавам  с  моите  проблеми. Все пак   сме  тук за да се разсейваме от сивото ежедневие и да се чувстваме добре  Hug
[/color]

Общи условия

Активация на акаунт