Щастливи заедно с проектите на Махсун К., Берен С. и колеги в турския ефир

  • 70 469
  • 744
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
Добре дошли в темата за проектите, новините и любопитна информация около актьорите, привлекли вниманието ни със сериала "Щастливи заедно".
Желая на всички интересни и приятни мигове!


Историята на "Щастливи заедно" - "Aşka Sürgün"
Скрит текст:
Въпреки че е с източен произход, Хазар е отгледан на запад и в духа на западната култура. Целият му живот се променя след убийството на брат му. Семейство Азизоглу се преселва в Инстанбул от Догубеязит преди много години, за да избяга от враждата с рода Шахвар, и за пореден път дава жертва. И двете семейства искат да сложат край на враждата и затова стигат до споразумение - тя ще бъде прекратена само с кръвна връзка.
 
Хазар трябва да се ожени за Зилян, дъщерята на Азам Шахвар. Отначало Хазар се противопоставя, но когато разбира колко сериозно е положението, се съгласява на женитбата. За да затегнат връзката между семействата, те трябва да осъществят и съвместен бизнес.
 
Пристигането на Зилян в Инстанбул бележи края на омразата между родовете. Но сега, въпреки че са сключили този брак насилствено, любопитството на Хазар и Зилян един към друг расте. И това, което започва с откраднати погледи, ще доведе до неочаквана любовна история...
Музика : Кемал Сахир Гюрел, Ерол Мутлу
Сценаристи : Дениз СертБарут, Неше Джехиз, Билял Бабаолу, Хулия Шахин, Илкел Баръш, Пънар Орду, Джунейт Болак
Режисьор : Джемал Шан


Очите ти, като две далечни звезди в небето, чакай ме!
С ветровете аз ще сляза от висините, от планините, чакай ме!
Ще ти донеса шепи пълни с надежда, чакай ме!
Ще ти подаря времето, изживей го с мен!

Актьорски състав и герои
Скрит текст:



Снимки, спомени и още любими моменти от "Щастливи заедно"...



Главните герои и любимци, които ни събират заедно тема след тема

Beren Saat

Родена е в Анкара (24 февруари 1984 г.), където завършва един от най-престижните турски колежи ТЕД, в който образованието е изцяло на английски. Вторият й западен език е испански. После следва ”управление на бизнеса” в анкарския университет ”Башкент”.
Първите снимки на Берен били в рекламно филмче на фирма за захар, а през 2004 г. получава роля в сериала „Смърт има в любовта ни”. Славата обаче я спохожда две години по-късно в „Спомни си, любими”. За ролите си на Бихтер в „ Забраненият плод” и на Фатмагюл в „Пепел от рози” тя получава награда за най-добра актриса.
Освен в сериали, Берен Саат има роли и в пет игрални филма, последният от които "Сезонът на носорозите" ще участва в международния филмов фестивал в Кан тази година.

Mahsun Kırmızıgül - Певец, композитор, актьор, сценарист и режисьор

За първи път започва да се занимава с музика през 80-те години – първо като аматьор, а в последствие и като професионалист. От тогава до днес е продал 16 милиона бройки от 22-ия си албум и е изнесъл хиляди концерти на шест континента. Първият филм на Махсун, който от дете е влюбен в киното – "Белият ангел", става най-гледаният в Турция филм за 2007 г. Следващият – "Видях слънцето", на който той е едновременно сценарист и режисьор, е избран за американската филмова награда Оскар за чуждестранен филм през 2010 г.
Актьорът е от кюрдското племе заза, живял е в Диарбекир, но се преселил в Истанбул, за да влезе в музикалния бизнес. Той живее заедно с майка си и сина от първия си брак, който е вече на 23 години и е копие на известния си баща.

Любопитна информация и творчество на Махсун Кърмъзъгюл

Преводи на milena d от турски медии, в отговор на форумните питания
Преведeни песни от milena d
Биография на Mahsun Kırmızıgul
Снимки на Mahsun Kırmızıgul
Белият ангел - сценарий, режисура, музика и участва
Видях слънцето - сценарист, режисьор и участва
Видях слънцето - друг източник, линк
Крилете на нощта - сценарист, участва Берен Саат, Теоман Кумбарджъбашъ
Пет минарета в Ню Йорк - сценарист, режисьор и участва

Майсторството на Махсун като сценарист и режисьор в новите му проекти - сериалите по ATV

"Не се измъчвай заради мен" - "Benim icin üzülme"


"Животът продължава" - "HAYAT DEVAM EDİYOR"


Архиви, спомени и още нещо...

Последна редакция: нд, 09 дек 2012, 23:34 от di_dody_di

# 1
  • Мнения: 3 436


Добър ден в новата тема! Благодарности на екипа - ДИ, ТАРА, МИЛЕНА - за предпразнично обновената и санирана Simple Smile къщичка. И прекрасно подредена! Ходя си от стая в стая и всички врати, т.е линкове, се отварят.
На всички щастливки, списващи уютната тема, хубав неделен ден!

Последна редакция: нд, 09 дек 2012, 14:00 от Tania M.

# 2
  • Мнения: 0
Честита ни обновена къщичка! Цветята и почерпките идват след мен. Момичетата ги носят.
Тук много е хубаво и много приятно. БЛГОДАРЯ НА ДИ, МИЛЕНА И ТАРА!
По техническата част-при мен всичко се отваря с изключение на колажите на Тара.
За всички Heart Eyes, Hug  newsm51
Таня, вече е донесла един празничен букет newsm10

# 3
  • Мнения: 1 115


Кой ни събра и задържа тук? - Махсун с неговите роли, музика и филми! Hug

Но кои са тези, които ни карат да се чувстваме уютно в темата? - на първо място Ди и Миленчето  Kissing Heart Kissing Heart, но и всички вие, момичета, които пишете всеки ден,поддържате сърдечния дух в темата / Вили, Таня, Муци, Ива,Силвето, Мамата, Клари, Люси, Диди/и ни карате да се чувстваме щастливи заедно! Kissing Heart Flowers Bouquet lovekiss Kissing Heart Two Hearts
Поздравявам ви с една от многото хубави песни на Махсун:
  



Сетих се за още едно момиче, подържало дълго време темата. Heart Eyes
ChemistryLady, Иве, защо ни изостави тотално? newsm78
Чакам новини от тебе! newsm51

Последна редакция: нд, 09 дек 2012, 19:38 от Tara41

# 4
  • Мнения: 536
Хей ,щастливки, липсвате ми много  Hug,но знам кога да се поява  Mr. Green ,в нова тема спретната от Ди -много хубаво си я оформила и след поздрава на Тара за всички нас Wink
Още не съм изгледала 5 еп. от НИЗМ  затова не мога да се включа в коментарите  пък наближава вторник ,но ще гледам да наваксам утре,че като видях трейлъра на 6-ти и онемях Нермин ще бъде във вихъра на омразата към Буке и вероятно ще е тъжен епизода.Очаквам от Сатидже Т. да направи невероятна игра отново!
Гушкам ви всички - много ми е приятно като има движение по темичката  Hug

Последна редакция: нд, 09 дек 2012, 19:29 от lusia

# 5
  • Мнения: 2
   Здравейте отново мили момичета! Хубаво е да се съберем в новата ни уютна къщичка, обновена от Ди, Миленка и Тара. Невероятни сте, мили мои.
   Ето и Луси се появи, сега очакваме Силвето и Мамата да си дойдат у дома. За вашия неуморен труд, милички - Огромно благодаря!

   И както се пее в песента - Червено вино снощи пих, и капка не остана, и морно чело аз изтрих в къдриците на Ана - Да пийнем за здравето на всички празнуващи, а и на всички нас! Дано изпишем заедно още много теми, за което са необходими и нашите добри домакини!
   Наздраве на всички!

# 6
  • Мнения: 0
Наздраве! Муци, как ги излови Хазар и Зилян в креватчето и да греят крачета на огъня?!:D
Оставям на първа страница една наша любима песен и ви казвам -до после Hug.

http://www.youtube.com/watch?v=FCJJ_rxhSKk&feature=related

Последна редакция: нд, 09 дек 2012, 22:13 от Iva49

# 7
  • Мнения: 69
Момичета, ще продължаваме дружно да се грижим за вашия уют. Аз също благодаря на Миленка и Тара за съдействието.   bouquetНаправих малко обновления от обяд. Скоро ще изгледам епизодите на НИЗМ и ще вляза в крак с вас. Попаднах на тази песен с клип, който не бях гледала и не помня да е публикуван. Поздрав от мен и лека нощ! Hug

# 8
  • Мнения: 1 115
Ди, не сме го гледали, а и това изпълнение на същата песен не сме гледали:
http://www.youtube.com/watch?v=IzXPenjCWlk
От този концерт има и други изпълнения:
http://www.youtube.com/watch?v=wQAdLnzeBi0
http://www.youtube.com/watch?v=SOE5y5ddLEs
http://www.youtube.com/watch?v=6lpZpGijbl8

Лека нощ! Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 2
   Добро утро момичета в този снежен декемврийски ден.
   Честит нов ден и честита нова седмица! Желая на всички ведро и добро настроение!


  Среща днес по някое време!

# 10
  • Мнения: 898
Добро утро сладурки  Hug Hug

Ди благодаря за хубавата ни къщичка така уютна и приветлива за всички нас   Hug



Муци    love001 за кафето  

Един поздрав за слънчев и усмихнат ден   Hug
http://www.youtube.com/watch?v=VJw-JZh8BpQ

# 11
  • Мнения: 0
Мили момичета, искам да Ви кажа, че ми предстои преодоляване на лично препятствие
Скрит текст:
свързано със здравословен проблем на моето севгили
и тези дни съм много напрегната и.... Cry
Не искам да натъжавам темата, но се чувствах длъжна да обясня отсъствието си, защото просто...много Ви обичам! Peace
Вярвам в чудесата на Коледа и искрено се надявам на такова!
Благодаря Ви предварително за разбирането и дано скоро да бъдем пак Заедно, и Щастливи!
За всички Вас от мен:  Two Hearts newsm51  love001 Hug Hug

# 12
  • Мнения: 0
Муци, за кафето Heart Eyes Hug Внучето добре ли е, имаше температура?

Ди, при мен вече всичко се отваря /и колажите на Тара/. Много е подредена темата и не забелязвам нищо да липсва Hug. Благодаря и за новото клипче.

Тара, много са нежни тези снимки, които си пуснала. Махсун и момичето от клипчето са хубава двойка!
Мислех си дали ще сложиш в колажите си снимките с далечното сервиране-направила си го newsm10. И за новите ти клипчета с песни, също Hug.

От биографията на МК прочетох, че е участвал като актьор във филма "Бе забранено да се живее"1987 г. Някой знае ли да каже нещо повече за този филм? Евентуално Миленка?

Вили каза, че в тези дни се случват чудеса, макар и малки и да вярваме. От петък до днес имах огромно притеснение за нещо, което ако беше вярно, щеше направо да ме разболее. Днес се оказа, че напразно съм се тревожила. Та момичета вярвайте!

Дияна, хубав букет за украса си донесла! Нали ти първа откри, че МК е и доктор. Може и той да помогна да мине притеснението ми, след като участвам в тема за него Grinning Grinning Grinning.

Хубав ден на всички!  Peace

Последна редакция: пн, 10 дек 2012, 12:30 от Iva49

# 13
  • Мнения: 898
Сирве  ще се моля за коледно чудо в твоето семейство дано то дойде по рано при теб     Hug

Обичам те и стискам палци   love001   Hug Hug Hug

# 14
  • Мнения: 0
Мила Силвия, току що прочетох, съжалявам. Дано всичко бъде преодоляно леко и бързо. Вярвай, стават чудеса! Току що писах, че канара падна от гърба ми/душата ми.
Чакаме те, преодоляла всичко  Hug Heart Eyes newsm51

Общи условия

Активация на акаунт