Мързеливи красавици - 17

  • 41 743
  • 748
  •   1
Отговори
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Добре дошли в СЕДЕМНАДЕСЕТАТА поред тема за Мързеливи Красавици (някои хора често я мяркат в първите редове на раздела като Миризливи или пък Краставици Mr. Green)
Тук е мястото, където надълго и нашироко си разискваме какви ли не теми - от мързела, през красотата, към кухнята, с лек завой към спалнята, после скачаме в парка с децата, оттам в МОЛ-а и така до безкрай...
Споделяме съвети и обменяме ценен опит, подкрепяме се и се надъхваме взаимно в нелекото си начинание да поддържаме в унисон Красив дух(ум!) в Мързеливо тяло.



Почитателки сме на растителните масла, особено използвани с козметични цели.
Ето малко систематизирано ИНФО по въпроса.



Оказахме се и абсолютни фенове на индийското чудо за коса - ТРИЧУП.


Влюбихме се в така популярните напоследък ВВ-кремчета, които вършат чудеса с кожата на мързеливките. С едно нанасяне - поне 5 действия. Ехееее, откога го чакахме!



Отдаваме нужното внимание и на ДОМАШНИТЕ МАСКИ ЗА ЛИЦЕ.



Глезим се и с маникюр и педикюр, дори сами вкъщи. ЕТО КАК горе-долу става това...



На почит при нас е и медът, който освен, че е вкусен и полезен, ни помага да ПРЕБОРИМ целулита, коетo го издигa вече на пиедестал.



В темата нашумя и така наречения "Хоум мейд еластисайзър", който накратко представлява:

Аз моя 'хоум мейд еластисайзър' си го правя с 1 рициново , 1 глицерин, 1/2 бадемово, 1 течен Витамин А.

В зависимост от индивидуалните потребности може да се добавят и други благинки.  Mr. Green
Все пак всички въздишаме по красивите коси. Тези, които не си го признават, също.



След ден влизаме в месеца на виното и любовта. Всички тук обичаме виното, но обичаме и да обичаме. Но най-вече обичаме да мързелуваме с чаша вино, в прегръдките на любимия човек, след дълги и изтощителни, но зареждащи козметични ритуали. Ето това са истинските Мързеливи Красавици.

Кликнете върху Адриана  Mr. Green и ще видите още цели 14 грим визии за празника.  Flutter


Ето и предишните теми:

# 1
  • София
  • Мнения: 5 476
Я,каква си бърза  Hug Благодаря ти за новата тема!   bouquet Аз се разписах във старата  Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 1 033
Хихи, аз първа в новата тема....  Mr. Green  Добрютру мързеливки!   bouquet

Изненадаха ме неприятно тази сутрин. Колежката ми ми звънна рано-рано да ми каже, че са върнали детето й от детска градина и тя няма да може да дойде на работа. Съответно аз трябваше да се изстрелям, а съм си легнала в 5 сутринта, защото имам навика да уча по нощите  Tired Сега ми е едно изморено и кисело, защото и утре съм първа смяна, което означава, че два дена няма да успея да уча за изпита в понеделник  Tired А толкова ми се искаше да го взема, за да не ми остава за септември...  Confused

Както и да е, ще се поглезя след работа със здравословен сън и още-нещо-каквото-измисля  Laughing

Лек и спокоен ден!  Hug

Едит: Бабълчето ме изпревари  Whistling

# 3
  • Мнения: 447
Добро утро, красавици! Hug

Можех още да подремна след нощния шопинг тур, но моето момченце е на друго мнение. Въпреки всичко не мога да не призная, че няма по-сладко събуждане от това, някой да те боцне по нослето, възкликвайки "Бън!", и после да ти каже "Маммма!" с цялата обич, на която е способно едно дете. Ако ме будят така, съгласна съм да ставам и по-рано! Heart Eyes

Сега ще направя закуска, фреш и кафе, след което мисля да се облечем и да отидем на разходка и до ДМ. Приятно кафепиене, красавици!



Tyra
, сърдечно благодаря за новата темичка! Дано я напълним с много хубавини, както и предишните!  bouquet

Последна редакция: чт, 31 яну 2013, 10:10 от Windy

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Tyra,благодаря за новата тема  bouquet Все хубави неща да пишем в нея,както досега Hug
Windy,сподели после какво си купи от ДМ Wink Аз ходих миналата седмица,толкова неща бях набелязала да взема,а като влязох вътре и всичко изфиряса Crazy купих само течен сапун и дезодорант Wink
Днес си чакам палитрата Naked2 и ....нямам търпение да я пробвам Flutter
Хубав ден от мен  bouquet
П.П.Напомням от предната тема-за желаещите да си вземат нещо от iherb да ми пишат на ЛС Peace

Последна редакция: чт, 31 яну 2013, 12:13 от *Biskvitka*

# 5
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Чудя се кво щях да пиша по въпросите, зачекнати в старата тема. Ееехх, старост - нерадост.... Mr. Green

А, да, за Гелиш (или Джелиш, както му казват маникюристките  Rolling Eyes) - фенка съм му. Дори в момента съм с такъв. Гледам да не прекалявам де. 2-3 поредни пъти макс, после месец с обикновен лак и така...

От глосчетата харесвам 2 вариата - Джуси тюбс на Ланком и едни подобни по форма и консистенция на Мейбълин. Не лепнат, което за мен е най-важното условие един глос да ми допадне.  Peace

# 6
  • Мнения: 447
Не лепнат, което за мен е най-важното условие един глос да ми допадне.  Peace

Ооо, да! Бях си купила един глос на Ревлон... Е, няма такава гнусотия! Лепне, та се не трае! Оказвах се с глос по зъбите моментално след всяка усмивка. Отврат! Sick

Благодаря за споделението за Гелиш! Тъкмо ме подсети да звънна на маникюристката ми! Mr. Green

В ДМ много обичам да ходя. Обикновено отивам с ясна идея какво точно ми трябва и излизам с още куп други глезотии... ooooh!

# 7
  • Мнения: 213
Ухахааа нова темичка newsm03...Благодаря за нея  bouquet

Днес се очертава хубав ден тъкмо допивам чая и бързам в банята, че после да бягам първо на тренировка и от там почвам по задачи: до куриерската фирма  smile3508, след това  един тур в мол-а ( Ох, дано да намеря червилото на Кейт Мос Praynig там ) и кино...супер програма...

По-късно ще оправям ноктите и косата..  Crazy

Това от мен ..Успешен ден на всички момичета   bouquet  bouquet  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 466
Tyra  Hug

Aз се записвам с мързел засега. Преди малко се излюпихме всички дружно, съответно половинът безумно закъснял за работа, ама хубаво му било да ни гушка.  Heart Eyes

За днес планувам основно домакинска работа. Не е лошо и парна баня на лицето да си направя.

Ох, Naked2... несбъдната мечта.  Crazy

Хаха, Windy, Бънн! При нас обикновено е силно и мощно АААГУУУ, което прераства в рев, ако не му се обърне внимание на време.  Grinning

Калиопа, аз съм фармацевт във ваканция.  Whistling Прекъснах след 1ви курс, така че не се броя много...  Laughing

# 9
  • Мнения: 766
Да ви чета  Peace

# 10
  • Мнения: 989
Здравейте, милички  Grinning

Пия кафнеце   food010 и съм си пуснала Сити ТВ за фон. Днес се събудих в чудесно настроение. Много заредена и отпочинала. А не спах много. Но винаги с наближаването на пролетта, нещо се пробужда в мен  Simple Smile

Иначе нямам време за нищо – имам изпит утре, един казус за след няколко дена и две курсови работи, които трябва да напиша до 11 февруари. И аз като Мария в такива случаи осъмвам пред компютъра. Само тогава мога да събера мислите си – или в малките часове на нощта или мнооого рано сутринта, когато децата спят. Много шум вдигат (деца са все пак) и не успявам да уча, когато са покрай мен.

И двамата са болни и на антибиотик. А тази седмица трябваше да правя изследванията за градина на малкия и исках от 4 февруари да го пускам, но… задари настинката ще трябва да го забавя с още 10-ина дена… И след това гинеколог и зъболекар, че се каня от няколко месеца, но все не ми остава.

Боби, чета те и не спирам да се възхищавам на вярата и упоритостта ти. Радвам се, че има хора като теб, които въпреки трудностите, през които минават, продължават да са усмихнати, да търсят и да вярват, че нещата ще се наредят. А аз вярвам, че за такива хора нещата винаги се нареждат.

По отношение на разкрасителните процедури, освен всекидневните грижи, които полагам, за друго не съм имала време. Да мине изпитът утре по Финасово право и мисля да пробвам и аз маската с мед.

Отивам да доизчета последните страници от миналата тема, които пропуснах, допивам кафето и сядам пак да чета  smile3529

# 11
  • София
  • Мнения: 4 751
Добро утро и от мен  Simple Smile Пролетните гланцовете на Буржоа са на промоция в ЛИЛИ, зачудих им се ама съм се затрупала Crazy

Снощи си направих маска с нийм, супер добре ми действа и "Шанелски" маниккюр Heart Eyes

Не намерих оригиналната снимка на Шанел и поствам друга :

# 12
  • Мнения: 596
Здравейте, любими мои  Hug

Аз изпих вече кафенцето с мляко и продължавам да мързелувам  Whistling Tyra благодаря за темата, страхотна е

За гланцовете, глосовете и тем подобни - не обичам, както казахте лепнат ми много гадно. Предпочитам балсами за устни - имам в количества. Най-любимия ми е Babylips на Maybelline  Heart Eyes

Червилото на Кейт Мос къде го има в София, моля кажете ми  Praynig

Ох, Naked2... несбъдната мечта.  Crazy
+1  Heart Eyes

Поли, бързо дца ти оздравяват дечицата   bouquet

Последна редакция: чт, 31 яну 2013, 11:17 от Lorilicious

# 13
  • Мнения: 2 805
Добър ден от мен  Hug

Тайра   bouquet

Първо да попитам докато не съм забравила - какво е Микроцел 2000?

Сега се връщам да Ви изчета.

# 14
  • Мнения: 434
Здравейте, мързеланки.  Wink

Чета ви, чета ви... smile3529 
Гледам, че се разправяте за гланцове и глосове... По принцип предпочитам балсами за устни, но иначе много любими гланцове са ми на Виктория Сикрет.  Heart Eyes
Даже сега се подсещам, че трябва да си взема някой нов.  Flutter

polito_87, скорошно оздравяване на дечицата!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт