Жената Лъв 68-ма тема

  • 25 177
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 668
Има добродушен вид - помисли си тя. Но въпреки това
ноктите му бяха доста дълги, а зъбите - множко, и тя почувства,
че с него човек трябва да се отнася почтително”
Луис Карол


За мен върхът, за другите... останалото[/b][/size]


ЗОДИЯ - ЛЪВ /23.07-22.08/
ДЕВИЗ - "Аз съм" или "Аз искам"
ПЛАНЕТА - СЛЪНЦЕ
СТИХИЯ - ОГЪН
КАЧЕСТВО - АКТИВНОСТ
ПРИНЦИП - НЕПОДВИЖЕН
МЕТАЛ - ЗЛАТО
ЦВЕТОВЕ - ЖЪЛТ, ОРАНЖЕВ, ЧЕРВЕН
УПРАВЛЯВА 5-ти ДОМ

ИЗВЕСТНИ ЛИЧНОСТИ - Александър Македонски, Наполеон І, Мусолини, Фидел Кастро, Бил Клинтън, Дженифър Лопез, Мадона, Шон Пен, Мартина Вачкова, Стефан Цанев, Робърт Де Ниро, Алфред Хичкок и др
[/color][/b][/size]


Сантиментални, щедри, капризни и добри, това сме ние по рождени дни:

Юлски лъвици
23.07
Жу
geripetrowa
24.07
 gudzy
25.07
 Кипра Маца
27.07
 Джуличка
M_Nik
Реа
28.07
 eli4ka666
29.07
 Lussy
30.07
 stefka.k
Августовски лъвици
01.08
 hayasy
02.08
 tediko
ffr
06.08
 Синеоч
07.08
 wee.jess
sladko frape
10.08
 benighted
14.08
 Kamence
Гергина
15.08
 polin_a
Cheburashka
16.08
 Бенджи 2710
17.08
 Valeria84
18.08
 mozila
19.08
 Чили
20.08
 Вени***
wish
21.08
 Anni
страхотна
sweet_monii
спондж боб


С редки излючения, Лъвът е хмммм.... лош кулинар! (Освен ако не се е сдобил със скъпа пекарна, маркова фурна или нещо друго достойно да събуди лъвския му интерес) Затова темата е със специалното участие на:
TneNMaster (наричана още Мастерче/родена на 20.06/)
и
Svetlaibobo (просто Светлето/родена на 15.10/)
Голямо благодарско   Mr. Green   chef


ЗА ДА СМЕ ЗДРАВИ

Старите ни теми:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27,  28, 29 , 30 , 31, 32 , 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,  53, 54, 55,  56, 57,  58,  59, 60,  61,  62,  63, 64, 65, 66; 67



ЛЪВ 23.07-22.08
Жената ЛЪВ
Мъжът ЛЪВ
Детето ЛЪВ
Дневен и седмичен хороскоп
Месечен хороскоп
Годишен хороскоп
Личен хороскоп
Зодия ЛЪВ и интересни хороскопи
Здравен хороскоп
Медицински хороскоп
Психо-сексуален хороскоп
Изчисляване на Асцедента

 Специални благодарности  към всички момичета, които са пускали и ще пускат веселите ни теми,
както и към тези, които пишем, споделяме и се забавляваме  тук  

Нещополезничета:
За да не товарим темата излишно, ето начин, по който можем да намалим снимките, ако са много големи: [ img width=600]  [/img ]   след първото имг сложете един интервал и напишете width=400) Peace!

 За да сложим линк към снимка, усмивка или текст като напр. : цък  и  Mr. Green правим следното: [ url = (слагаме линка към съответната страница, снимка, етс] цък [/url]  т.е. след първото url слагаме знака " = " и след него връзката

Последна редакция: нд, 17 фев 2013, 22:43 от Say My Name

# 1
  • София
  • Мнения: 6 210
Добро утро  Hug!
Мерси за темата , Кам.
Тази сутрин се наспах добре, станах преди малко!

# 2
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 206
Добро Утро и от мен лъвки  Hug Heart Eyes
Аз още към 9 без 15 съм станала ама се разправям с Мозила-та до сега  ooooh!

# 3
  • Мнения: 9 776
Кам, благодаря, че се погрижи! Hug

Излизахме с децата, сега ще се мъчим да спим. Whistling

# 4
  • Мнения: 699
Привет и от мен  Hug

Кам,   bouquet мерси, нямаш грешка  Hug

За мен деня ще е дълъъъъъъъъъъъг. Станах в 7 ч.  ooooh! Е, пих кафе на спокойствие поне. Малко домашна работа свърших и отидох на у-ще. Мъж ми тръгна за Габрово и стигна до Праваец, колата нещо се бъгна и се върна. Аз готвя в момента, леща и мляко с ориз, а после мисля да направя лазаня със спанак и сирене.  Моя мъж питка искаше, но може да я оставя за утре.

Фрапенце, честит ти телефон  Hug

Хубава и слънчева събота  Hug Hug Hug

# 5
  • Мнения: 11 338
Аууу нова тема   bouquet

До по късно   love001

# 6
  • Мнения: 156
Ауууу, и аз да се цопна в джаза Laughing
Камче,  Hug
Вени, честито повишение на паричките! Все така да правят шефчетата Wink
Фрапенце, честито тИлиИфонче. Със здраве да си цъкаш на него Wink

# 7
  • Мнения: 76
Нова темаа Simple Smile Ми хайде да я почнем с добри новини най-накрая се отървах от университета  newsm44 защитих си дипломната работа и сега си седим с малкото лъвче и си чакам дипломата.
А с вас какво става малко бях разсеяна напоследък и не съм влизала.

# 8
  • Мнения: 64
ели4каа 666, честито  дипломиране
Честита нова тема  !!! Мене ми харесва много, само да помоля Кам, когато можеш д а ме добавиш в рд  аз съмна  17,08 bowuu
Баткоото спи,бебко играе аз досега търках   тоалетната, и след малко се  залавям  с банята.мъжо отиде до  работата, няква оборотка да прави,че утре спешно е искат  #2gunfire
човек на рахат не може си  изкара събота и неделя  от тая работа .утре ще ходя  до личната да си взема  направление за гинеколог,че от как съм родила  не съм ходила    то срамота . Whistling
отивам към банята се залавям с миене,после пред  тв  ще релаксирам   с едно винце  Blushлека  вечер  от мен .

# 9
  • София
  • Мнения: 336
Добро утро  bouquet.

Затрих се малко, ама събота и неделя родата  и кой ли още не ме зоват Joy.
Вени, честито повишение на паричките, много е хубаво Crazy.
Ели, честито дипломиране  bouquet!
hayasy, дай рецепта за тази лазаня, може и на лични Mr. Green.
Аз вчера правих сърми с кисело зеле и кокоски. Та от бързане да не изгоря последните си изгорих ръката Joy, пореден белег от битка в кухнята Joy.
Хубава седмица  bouquet.

# 10
  • Мнения: 9 776
Добро утро! Hug

Хайде и аз да се разпиша за днес. Crazy Като гледам с какви темпове върви темата, ще я приключим към Коледа. Twisted Evil

Клавче, така ще те запомня тебе - с безкрайни ангажименти през уикенда. Crazy Не ти е скучно хич. Hug

Аз съм почивка днес. Мързи ме много. Whistling
Я да ви питам някой пращал ли е код от опаковка на Милка за одеало? Ние уж спечелихме, обаче се оказа, че сме хвърлили опаковката и куриера не ни го остави. Crossing Arms Сега се разправям с тях да си го получа пък. Crossing Arms Не съм им умряла за тъпото одеало, обаче трябва да са коректни. Twisted Evil

Спокоен ден от мен! Hug

# 11
  • Мнения: 699
Привет  Hug

Успешна седмица на всички  Hug

Пол, бе зкод обикновено не дават наградите, това е доказателството, че наистина си спечелила.  Дано успееш да се пребориш.

Аз съм на работа и съм толкова уморена, а едва е започнал деня. Трябват ми 3 почивни дни, 2 са ми малко.

Еличка, честито дипломиране   bouquet

Хепи, ето рецептата  не съм я опитвала, мъжа ми каза, че е като баница, но е вкусна. Другия път искам с още неща да я направя, но сега нямах налично нищо друго.

Хубав ден  Hug

# 12
  • Мнения: 9 776
Джуджи, ми аз за да спечеля, нали съм го пратила печелившият код. В базата им данни има нашите данни, да си проверяват там. Дала съм пари, за да си купя техен продукт, пратила съм SMS, получих обратен, че печеля, звъннах им аз!!! после на стационарен да си кажа адреса, и всичко това те го знаят отлично. Заради една тъпа опаковка, дето съм я хвърлила и да не ми дадат наградата, е не съм съгласна. Ще пробвам, пък каквото стане. Wink То и без това одеалото освен за завиване на кукли, за друго едва ли ще става, толкова е малко. Въпросът е принципен. Wink

А на теб пожелавам да успееш да реанимираш в най-скоро време. Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 336
Хаясче, мерси за рецептата Hug, идеална ми е. Брат ми не яде месо, а повечето рецепти за лазаня са с кайма.
Поли, успех с борбата за одеалцето Hug. Наистина въпросът е принципен bowuu.

# 14
  • Мнения: 699
Хепи, варианти за лазаня без кайма има хиляди. Аз харесах една със сирена и гъби, спанак. Има и със зеленчуци. Нямах видове сирена обаче и не ми се пазаруваше.

Общи условия

Активация на акаунт