The Vampire Diaries: и лекът отива при... - тема 38

  • 23 272
  • 736
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 219
The Vampire Diaries



 


Нина Добрев, Пол Уесли, Иън Сомърхолдър, Джоузеф Морган, Кат Греъм, Кандис Акола, Стивън Р. Макуин, Майкъл Тревино, Зак Роуриг, Клеър Холт, Даниел Гилийс, Тори ДеВито, Фийби Тонкин и Грейс Фипс

Четвърти сезон започва с факта, че всичко се променя. Елена се изправя срещу най-лошия си кошмар - след като се събужда след катастрофата разбира, че трябва да премине през ужасяващата трансформация във вампир или да умре завинаги. Стефан и Деймън са на различни мнения повече от всякога, докато се опитват да решат как да помогнат на Елена да се адаптира към живота, който никога не е искала, а през това време всички трябва да се справят с хаоса, който Аларик създаде след като издаде вампирите и техните поддръжници пред Тайният Съвет на Мистик Фолс и местните църковни лидери. Въпреки всичко, което им се случва, Елена и приятелите й започват последната част от гимназията преди дипломирането им да изпрати всеки по различни пътища. Всеки от тях чувства връзката към родния Мистик Фолс още по-силна когато нов, мистериозен злодей пристига в него и е твърдо решен да го унищожи.




На есен с песен очакваме "Древните" Оле!






Официален сайт: http://www.cwtv.com/shows/the-vampire-diaries

Линк за сваляне на епизодите

Саундтрак към сезон 1

Трейлър на сезон 1

Трейлър на сезон 2



Фен-групата на сериала във Facebook

Тема в бг-мама за обсъждане на всички видове свръхестествени хубавини:
Вълци, вампири, ловци



ВАЖНО:

Нова серия излиза всеки петък.Рано сутрин вече е качена в торент-сайтовете. Субтитрите обикновено са готови до края на деня.
Поради тази причина,в петък серията се обсъжда с бели букви,за да не се разваля изненадата за тези,които чакат субтитрите.В събота серията се обсъжда свободно,независимо дали всички са я гледали!

Моля,съобразявайте се с това единствено условие!







# 1
  • София
  • Мнения: 6 219
Какво ще направи безчувствената Елена на бала?

Ще похапне от кралицата на бала?    5 (6%)
Ще изневери и на двамата братя Салваторе с непознат    6 (7.2%)
Ще се съюзи със Сайлъс    5 (6%)
Ще включи чувствата си    12 (14.5%)
Страх ме е да си помисля    11 (13.3%)
По - интересно ми е какво ще направи Катрин    17 (20.5%)
друго    2 (2.4%)
не ми дреме какво ще прави Елена    25 (30.1%)

Общ брой гласове: 83

 Hug

# 2
  • Мнения: 2
  Отговорих с "не".   bouquet

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Благодаря за новата тема   bouquet cheers

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Честита!

Отговорих с "Да", защото наистина ми се гледа повече от Клаус, Илайджа и Ребека. Дано обаче поработят върху сценария.

# 5
  • Мнения: 16 938
Да се запиша.Отговорих с не знам не съм видяла поне няколко серии че да си кажа мнението.Но ми се гледа повече Клаус и Илайджа. Hug

# 6
  • Мнения: 3 736
И аз съм "Да", не толкова заради Клаус, колкото заради Ню Орлийнс.

Мерси, Ване.   bouquet

# 7
  • Мнения: 9 095
начи........Ване, ти ли ще ми кажеш да не ти благодаря като аз искам да ти благодаря за новата тема smile3534

# 8
  • Мнения: 1 517
аз пък ще си благодаря Party
Отговорих с "да", защото ми харесва идеята и Ню Орлианс като цяло. не е само заради Клаус, просто ново сюжетна линия.

# 9
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ване  Mr. Green

Как коя? Тя беше култова, другата подчинена на Деймън, беше я оставил в Ню Йорк (или ЛА ли беше?  newsm78 ) преди 50 години да брои тухли, докато той се върне за нея.  Laughing


А тая ли бе,ясно  Crazy Peace

# 10
  • Мнения: 74
Мерси, Ване   bouquet

И аз отговорих с "Да"

# 11
  • Мнения: 21 275
Мали, за анкетката и аз съм за повече Клаус + Илайджа ,гледах сега 19-ти сега съм на 20-ти епизод  Crazy

# 12
  • Мнения: 9
Епизода не съм гледала , но отговарям с Да  Laughing


Нещичко за 23 епизод :

http://tvdaddictions.blogspot.com/2013/04/vampire-diaries-4x23-o … sis.html?spref=fb

# 13
  • Мнения: 6 493
Доволна съм !

# 14
  • Мнения: 21 275
О ,г-ца Върколак бременна

Общи условия

Активация на акаунт