Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 259

  • 48 296
  • 724
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 050




ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ


 











ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(13 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 еп)  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 


ЕДИН СНИМАЧЕН ДЕН ЕНГИН - ИСТОРИЯ НА УСПЕХА
Клипове направени от фенове в темата

       




   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


 









ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.




ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 34 050




Здравейте.

# 2
  • Мнения: 23 215
 



Честита Нова Тема !

Нека да ни е на късмет !

Момичета  txtloves

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 34 050



http://www.youtube.com/watch?v=CXZBBxflCYo

"Мръсни пари и любов" 3 епизод - оригинал.
 

# 4
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 631
Оппаа,сред първичките съм.Привет отново.Бях подготвена от това,което прочетох,но не мога да се въздържа-СТРАХОТНА СЕРИЯ!!!Абсолютно съм доволна от играта на двамата сладури.Мисля,че Туба ще ми е любимка сред жените актриси.Напълниха ми душата в самолета,но ми трябва поне още едно гледане.Засега съм щастлива и ще отида в леглото с усмивка на уста.
Само да кажа набързо;при приземяването на самолета в Рим,Туба носеше обувки различни от тези с токчетата и после на излизане пак беше с токовете.Тя както изглежда,ще си има двама обожатели.
И не съм претенциозна,но наистина дразни малко облеклото на Йомер,то не беше пътуване,то не беше тичане из Рим,то сън,все с един пуловер и едни гащи.Барисеа,вади подписката,аз съм за...
Маричка,ще се пиша и аз за твоя вариант.
И не на последно място,отново благодаря на Бебо,правиш щастливи много души,пърхащи от нетърпение да разберат нещичко възможно най-скоро  bouquet newsm51
Сега как да спя,като съм се ококорила и ухилила до уши,а?Но в 8:00 трябва да съм на крак,така че ще стискам очи и познайте кого ще сънувам?!
Предварително за ранобудните-ДОбро и Слънчево и Усмихнато Утро Two Hearts

# 5
  • Мнения: 23 215


Добро утро момичета Енгинки !  Two Hearts

Нушка  Two Hearts

Май всички сме заспали с усмивка на уста  Grinning

Пак ще кажа и аз - много хубава серия ! Хубава защото през повечето време екрана беше ангажиран с Йомер и Елиф - направиха страхотна игра !

Днес си чакаме обаче фрагмана за 4 серия - снощи го забравиха  Grinning

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 34 050


Здравейте Енгинки. Все още под омаята на 3 епизод, да имаме успешен ден. Очакваме днес мнения и становища в социалните мрежи. Очакваме оценки.... А и ние ще правим това.



http://www.televizyongazetesi.com/Foto-Galeri-Detay/kara-para-as … amp;Interval=3000

Първото отразяване:
"3 епизод на "Мръсни пари и любов". Какво се случи в епизода, какво?"
3 епизод на "Мръсни пари и любов" е епизод спиращ дъха. 3 епизод на "Мръсни пари и любов бе показан на екран по АТВ. 3 епизод на "МПЛ", отново развълнува зрителите. Елиф съдейства в пране на пари под натиска на Метин, за да спаси сестра си Нилюфер."

Последна редакция: чт, 27 мар 2014, 08:05 от mariana51

# 7
  • Мнения: 4 966
Добре заварили и добро утро. Simple Smile



Да е хаирлия и новата темичка! Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 007


 Hug Добро утро, прекрасни!

Скрит текст:

Rolling Eyes   Рейтинга нерде?

Последна редакция: чт, 27 мар 2014, 08:53 от AureliaFelix

# 9
  • Мнения: 452
Добро утро сладурки. Ох нямам търпение да се прибера довечера и да изгледам епизода пак. Много не можах да гледам, а само слушах и пишех  ooooh!
Аурелийка ето рейтинга:
Скрит текст:
Ratings for 3 Epi
 
20:00 -20:15
- 1 #ikidünyaarasında
2 - #muhteşemyüzyıl
3 #notdefteri
4 #karaparaaşk
5 #ankaranındikmeni
20:30 -20:45
1 - #muhteşemyüzyıl
2 - #ikidünyaarasında
3 - #notdefteri
4 - #karaparaaşk
5 #ankaranındikmenii
20:45 -21:00
1 #karaparaaşk
2 #muhteşemyüzyıl
3 #notdefteri
4 - #ankaranındikmeni
5 - #hıyanetsarmalı
21:00 -21:15 arası reyting sıralaması
1 - #karaparaaşk
2 #muhteşemyüzyıl
3 - #notdefteri
4 #hıyanetsarmalı
5 - #ankaranınsikmeni
21:15 -21:30
1 - #muhteşemyüzyıl
2 #karaparaaşk
3 - #ankaranındikmeni
4 - #hıyanetsarmalı
5 - #notdefteri
21:30 -21 :45 arası reyting sıralaması
1 #karaparaaşk
2 #ankaranındikmeni
3 #muhteşemyüzyıl
4 #notdefteri
5 #hıyanetsarmalı
21:45 -22:00 arası reyting sıralaması
1 #muhteşemyüzyıl
2 - #ankaranındikmeni
3 - #karaparaaşk
4- #hıyanetsarmalı
5 #notdefteri

# 10
  • Мнения: 1 007


 newsm51

Бебо, благодаря, миличка!
Горе долу на 2-ро място, нали, защото таблицата не е излязла още май...

# 11
  • Мнения: 716
   Ох, познайте какво сънувах тази нощ! Търсих диамантиииии! rotfImbo rotfImbo
   Снощи сума ти време не можах да заспя и току се смеех на глас в тъмното, та предизвиках сънени въпроси дали съм добре. newsm03 Съгласна съм с Марица - не е лошо при толкова драми и сълзи от време на време да ни черпят с по нещо комично. thumbsup Публично си вземам назад думите, казани преди време - че Енгин нямал комичен талант. Има! Прости ми, Енгин бей! newsm17 То не бяха муцки, не беше учудено вдигане на вежди, не беше извиняване към съседите по седалка... Тази сутрин с първото кафе изгледах още веднъж тези моменти. Благодарности за качения цял епизод! newsm51 Не знам дали ни предстоят много епизоди с подобно настроение, но отсега мога да се обзаложа, че този ще ни бъде от любимите. Поне в моя личен златен фонд със сигурност ще влезе.
   Ако трябва да коментирам играта на Енгин, вече ще стана банална. Колкото повече навлиза в образа, толкова по-различен от всичко досегашно става. Прави сте момичета, това не е Керим! no Ама буквално нищо общо няма с него! Да не говорим пък за Тек или Булут. Ако не се мяркаха от време на време прекрасните ръце, лесно щях да повярвам, че е друг актьор. Отбелязвам за протокола - за пръв път виждам Енгин в ролята на сваляч. newsm62 Досегашните му образи все бяха обременени с нещо и не им беше до свалки. Нямам предвид Елиф! Имам предвид сладката дундуреста италианска камериерка в асансьора! rotfImbo rotfImbo rotfImbo Ох, щях да умра от смях! Джебчия бе! Джебчия и хулиган! И какви прелъстителни погледи й мяташе да я разсейва! Ох, не мога! rotfImao Направо цяла нова галактика от възможностите на Енгин надникна тук. За пръв път ми се прииска да го видя в комедия. Ама хубава - от рода на Meet the Fockers.
   За прехвръкналите искри между двамата нямам думи.  love001 Ние бяхме вече подготвени от трейлъра и може би очаквахме малко повече, но си беше точно. Великолепно го изиграха - тази все още неосъзната страст и у двамата. Просто всяка случайна близост сякаш предизвиква късо съединение и те се стряскат усещайки, че става нещо. Още веднъж адмирации за Туба! smile3501 Категорично я обявявам за единствената досега достойна партньорка на Енгин в сериал! Като си спомня Фатма... чак смешно ми става. Хайде, майсторки на гифчета и стопкадри, клъцкайте ги по-бързо тези места и ги направете на каданс, та да се насладим максимално на всяка секунда от експлозиите! Плииииийз! newsm17
   За стайлинга аз си казах каквото имам да казвам още снощи. Crossing Arms Вярно, че идва от затънтените краища на Турция, където сексапилът не е приоритет номер едно на населението; вярно че гони престъпници, не е маникюристка, ама всяко нещо си има граници! newsm11 Права си, Комет - ковачът Керим беше къде-къде по-фешън от отличника на Полицейската академия. Поне да го бяха изкъпали веднъж, бе! smile3514 Не само Туба да ми къпят! Съчинявам подписката, наистина! smile3516
   Хубав ден днес, усмихвайте се напук на облаците! newsm68

Последна редакция: чт, 27 мар 2014, 09:38 от barisea

# 12
  • Мнения: 4 966


Сглупили са, като не са предпочели този диалог. Simple Smile)) Той - самата невинност, а тя с лице "не нам такими номерами". Wink Simple Smile  Joy

# 13
  • Мнения: 1 007

Хубав колаж от Универсалния фен клуб.

# 14
  • Мнения: 4 966


Уби ме, докато се правеше на утрепан. Simple Smile) Барисеа, твърде много са муцките и сценките само от началото на епизода, които искам да фиксирам. Simple Smile Ще имам работа до следващия, докато обхвана целия епизод. Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт