ДЕВЕТОКЛАСНИЦИ

  • 91 563
  • 766
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 942
Честита нова учебна година, гимназисти!
Успех в новото училище, читави учители, много положителни емоции и нови приятели!

Архив - темите на набор 2000:
Скрит текст:
Преди училище:
тема 1 - Предучилищници, тема 2 - Предучилищници, тема 3 - Предучилищници
Първи клас:
тема 4 - Да кажем дружно "Добър час" на нашите деца във първи клас, тема 5 - Да кажем дружно "Добър час" на нашите деца във първи клас, тема 6 - Първокласници, тема 7 - Първокласници, тема 8 - Първокласници, тема 9 - Първокласници, тема 10 - Първокласници, тема 11 - Първокласници, тема 12 - Първокласници, тема 13 - Първокласници, тема 14 - Първокласници, тема 15 - Първокласници, тема 16 - Първокласници, тема 17 - Първокласници във ваканция
Втори клас:
тема 18 - Второкласници ура!!/Набор 2000/, тема 19 - Второкласници, тема 20 - Второкласници, тема 21 - Второкласници, тема 22 - Второкласници, тема 23 - Второкласници, тема 24 - Второкласници
Трети клас:
тема 25 - Раничката стегнах аз, вече съм във ТРЕТИ клас, тема 26 - Раничката стегнах аз, вече съм във ТРЕТИ клас, тема 27 - Таблицата зная аз, вече съм във ТРЕТИ клас, тема 28 - Всички пазят тишина в ТРЕТИ клас не е шега
Четвърти клас:
тема 29 - Четвъртокласници Успех, тема 30 - Четвъртокласници
Пети клас:
тема 31 - Петокласници сме ние и от учене не се боиме!, тема 32 - В ПЕТИ КЛАС всичко ново е за нас, тема 33 - ШЕСТОКЛАСНИЦИ ,
Шести клас:
тема 34 - В ШЕСТИ КЛАС внимавам в час , тема 35 - ШЕСТИ КЛАС привършвам аз, тема 36 - СЕДМИ КЛАС застрашително близо пред нас!,
Седми клас:
тема 37 - СЕДМИ КЛАС не ще уплаши нас! Прас!, тема 38 - СЕДМИ КЛАС ... апосиопеза, тема 39 - СЕДМИ КЛАС - пробни изпити в захлас, тема 40 - СЕДМИ КЛАС - ще бъдем ли през зимната ваканция пас? ,  тема 41 - Седми клас преполовихме - заедно тревожихме се и се веселихме!, тема 42 - СЕДМИ КЛАС - чувства се вече напрежение у нас, тема 43-СЕДМИ КЛАС колкото краят наближава, тук все по-интересно става, тема 44-Седмокласникът се стяга финални метри да пробяга, седмична (16.05-22.05) Седмокласник здраво учи, няма как да не сполучи! , седмична (23.05-29.05) СЕДМОКЛАСНИЦИ се трудят за здравите нерви на майките си, седмична (30.05-05.06) СЕДМОКЛАСНИ резултати - очакване, седмична (06.06-12.06) СЕДМОКЛАСНИЦИ - борба със статистиките, седмична (13.06-19.06) СЕДМОКЛАСНИЦИ - заявления за класиране, седмична (20.06-26.06) СЕДМОКЛАСНИЦИ - трепетно очакване на I тур, седмична (27.06-03.07) СЕДМОКЛАСНИЦИ - класации, заявления, записвания, седмична (04.07-10.07) СЕДМОКЛАСНИЦИ втори етап на класиране, тема 53-СЕДМОКЛАСНИЦИ пред прага на гимназията
Осми клас:

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ:
Министерството рече и отсече - за кандидат-гимназистите
РИО регионални инспекторати за всички области
РИО - София град
Издаване на лична карта

Вече сами осигуряваме учебниците на децата си:
бг-учебник - Удобно място, от където да купим или разменим учебник
facebook група за размяна на учебници

Национален образователен портал - 8 клас

Математика:
Сборник по математика - 8 клас
Математика за всеки - 8 клас
math10 - най-добрият математически форум 8 кл. помощ по математика
Видео уроци по математика - задачи за 8 клас

Български език и литература:
Полезен речник
Как се пише
Да пишем правилно
Литература за 8 клас
А ето и два филма, които си струва да се гледат (най-добре след като сме прочели произведението):
       Крадецът на праскови
       Орисия (по разказа "Дервишово семе")

Чужди езици:
Неправилни глаголи в английския език
Оn-line езикови тестове

Последна редакция: сб, 19 сеп 2015, 21:32 от Фран Джонсън

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 333
Да ни е честита новата тема ! Успех на всички деца през учебната година !

Sash   bouquet  bouquet  bouquet

# 2
  • Мнения: 21 455
Кликнах върху " нова тема" и като попаднах тук първоначално помислих, че нещо съм сбъркала. Толкова бях свикнала с това " седмокласници" в заглавието.  Grinning
Ваканцията се изтърколи неусетно. Не мога да повярвам, че началото на учебната година е след по-малко от седмица!
Късмет на всички на новите " работни" места!

# 3
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
Късмет на осмокласниците! И по-малко нерви за нас Hug

# 4
  • Русе
  • Мнения: 686
Ние също сме готови за новата учебна година. Успех на всички и бързо приобщаване в новите класове!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 173
В къщи положението е спокойно - по нищо не личи, че идва учебната година...  Praynig Дано девойката се стегне, че иначе ...лошо

Успехи на всички деца през новата Учебна година.  Hug

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
Успех на децата ни  Praynig  bouquet

# 7
  • Мнения: 41
Поздрав и от мен  в новата тема   bouquet

И моята ученичка хич не е настроена за учене . Идеята ми беше в началото на септември да натиснем малко и да си преговори материала.
 smile3555 Нищо подобно не се случи, даже напротив  Wink караме я все по-ваканционно .
 
Но от другата седмица ще и светне  smile3511
Иначе се вълнува много за новото училище, да видим как ще бъде ...

# 8
  • Мнения: 5 352
Благодаря за новата тема, и  успех на всички форумски деца през новата учебна година. Както се изказаха снощи на родителската среща - вашите деца са наказание и привилегия за техните учители - привилегия - защото са изключително умни, наказание - защото трудно се водят умни деца със собствено мнение, интереси, виждания. Деца готови да задават въпроси, да търсят, да провокират, да изказват мнение и да  защитават интересите си  във всеки един момент.

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 6 210
Мерси за темата, Саш   Hug.

След час и нещо съм на родителска. Странно ми е, защото не познавам никой, а в стария клас на хлапето си имам приятелки и сега няма да се видя с тях  Grinning.

Успех на децата!

# 11
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
Родителската на Радо е веднага след откриването на учебната година.
Чувствам се, все едно изпращам първолак. Даже по-зле, защото тогава имах познати родители от детската градина.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 040
Поздравления за новата тема! Желая успех на всички деца през новата година! Hug

# 13
  • Мнения: 109
И аз благодаря за новата тема. Успех на всички деца през новата учебна година, да се чувстват добре в новия клас и да ходят с желание на училище!

# 14
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Успех и чудесни 5 гимназиални години на децата!

Със записа в тази тема, официално удостоверявам примирението си с настъпващата нова учебна година  Sunglasses.

Общи условия

Активация на акаунт